AA Ciało Wrażliwe Zimowa Pielęgnacja, Żel do mycia ciała z ekstraktem z żurawiny i cynamonu

Żel do mycia ciała z ekstraktem z żurawiny i cynamonu do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Ekstrakty z żurawiny i cynamonu rewitalizują i stymulują skórę oraz chronią ją przed szkodliwymi czynnikami środowiska. Alantoina i d-pantenol działają łagodząco. Wyjątkowo łagodny i delikatny żel zapewnia uczucie świeżości i czystości.

A jednak nie

Skusił mnie cynamon. Lgnę do niego jak ćma do światła. No i niestety, ne o ten "odcień" cynamonu chodzi:(
+ myje dobrze
+ piana jak trzeba
+ wydajność w normie

Natomiast niestety:

- cynamon w wersji dusząco-gorzkiej
- wygląd "brokatowego pomarańczu" drażni mój zmysł estetyczny:)
- opakowanie ogólnie brzydkie (specjalność AA, niestety)
Tak więc jestem na nie, choś daję mu trzy gwiazdki, bo moje zarzuty takie raczej z gatunku gustu, a nie jakości:)Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: drugie, którego skończyć nie mogę, pewnie legnie w koszu:(

Śliczny zapach:)

Lubię wszystkie żele pod prysznic Oceanica a ten takze mnie nie zawiódł:) Ma sliczny pomarańczowy ze złotymi drobinkami kolorek i absolutnie słodziutki zapach- pierniczki zmieszane z cynamonem, którym pachnie cała łazienka. Sam żel myje znakomicie, dobrze się pieni, dobrze rozprowadza, jest dość wydajny. Plus za przyzwoite nawilżanie, tuż po wytarciu ręcznikiem- skóra jest nawilżona i odżywiona, nie domaga się natychmiastowego wklepania balsamu ( ale ja i tak wklepuję z przyzwyczajenia). Jedyny minus- żel jest trudno kupić, ja trafiłam na niego przypadkowo w Douglasie. Bardzo polecam:)

Używam tego produktu od:ponad miesiąca

całkiem przyjemny

Żel pachnie naprawdę świątecznie, z przewagą żurawiny co mi bardzo odpowiada. Jest naprawdę bardzo przyjemny w odróżnieniu od balsamu z tej serii. Delikatnie się pieni, niestety zapach nie utrzymuje się długo na skórze. Na pewno wrócę do niego w zimie.

Używam tego produktu od: przez jakieś trzy tygodnie

Eris film 1

Ma plusy i minusy

Taki sobie żel:
- rzeczywiście nie podrażnia, a wręcz łagodzi
- myje średnio dokładnie (dla mnie to najważniejsze)
- zapach... jak dla mnie za dużo żurawiny. Wyczuwam też w nim coś w rodzaju octu (?).
- średniawo się pieni
- nie wysusza
- niedrogiUżywam tego produktu od: 3 miesięcy

zaiste dla wrażliwców

Kupiłam go w czasie, gdy nękała mnie swędząca wysypka wywołana przez inny żel. Przyznam, że miałam obawy czy ten żel zawierający i SLS i drobinki miki nie podrażni jej dodatkowo, ale spróbowałam i nic się nie działo. Nic a nic. Także zapewnienia producenta, że żel nadaje się do wrażliwej skóry są jak najbardziej słuszne. Poza tym w ogóle w tym żelu nie dostrzegam żadnych wad :nie: :) Pięknie pachnie cynamonem i żurawiną :love: dobrze myje, nie wysusza, a wręcz powiedziałabym, że nawilża skórę, jest duży, a przy tym wydajny. No i ślicznie wygląda w buteleczce :D Wiem, że nie to najważniejsze, ale podoba mi się ten pomarańczowy kolor opalizujące na złoto drobinki miki. Swoją drogą te drobinki wsadzili tam chyba po to właśnie, żeby żel ładnie wyglądał, bo na skórze nie zostają ani przez chwilę.