Light Colour Diamond Lip Gloss

Light Colour Diamond Lip Gloss

Błyszczyk Bell Light Colour Diamond to silnie diamentowy połysk, soczyste i delikatne kolory oraz srebrzyste drobinki rozpraszające światło. Dostępny w 10 diamentowych kolorach.

W porządeczku ;) .

Odstąpiła mi go mama, bo nie pasował jej odcień, ten pierwszy z lewej. Mi już bardziej podpasował. Był taki naturalny, w sam raz dla mnie. Ładnie lśnił na ustach. Zapach miał typowy dla błyszczyków Bell, na dłuższą metę potrafił drażnić.

Używam tego produktu od: dawna

Lepka maź

Kupiłam, gdyż był w promocji i skusiły mnie delikatne kolory. Niestety, błyszczące drobinki są za duże i usta wyglądają trochę wulgarnie. Nawet gdy sama maź znika, one zostają i straszą.
Błyszczyk ma gestą i lepką konsystencję, co jest dla mnie dużym minusem. W dodatku szybko zaczyna się zbierać w nieestetyczne "kulki". Malowałam się tym błyszczykiem w zimie, dzięki czemu konsystencja jakoś się wybroniła.
To co trzeba mu oddać to zapach. Obłędny, uwielbiam. Tak naprawdę zapach uratował ten błyszczyk przed wylądowaniem w koszu.

Podsumowując, dzieki temu produktowi zrozumiałam, że błyszczyki nie są dla mnie.

Używam tego produktu od: kilka lat temu przez parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3, wszystkie niedokończone

Widziały gały co brały

To mój pierwszy błyszczyk z drobinkami i szczerze mówiąc myślałam, że będą one drobne i będą subtelnie wyglądać na ustach. Niesety, są duże, błyszczyk szybko znika, nawet bez jedzenia i picia i zostają tylko one, wielkie i kolorowe. Potrafią zawędrować w okolice skrzydełek nosa lub na brodę i straszyć.
Na plus: błyszczyk smakowicie owocowo pachnie, jest dość gęsty, co akurat lubię i jak już ktoś napisał, trwały w opakowaniu - nie psuje się i nie zmienia zapachu.

Ilość zużytych opakowań: prawie jedno całe

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

może być

plusy:
- nadaje dosyć mocny , błyszczący kolor
- dobrze nawilża
- wydajny
- tani
- duża pojemność

minusy:
- zapach jak dla mnie nieprzyjemny
- skleja usta
- wszelkie napisy z opakowania bardzo szybko się ścierają

Używam tego produktu od: okołu roku

zamiennik w potrzebie

Kupuje ten błyszczyk kiedy nie mam pieniędzy na mój droższy ulubiony CD w niemal identycznym kolorze. Nie znalazłam wśród błyszczyków w tej cenie innego równie ladnego odcienia kryjącego pudrowego różu. Jego niewatpliwą zaletą jest konzystencja, dość gęsta, kremowa ale nie klejąca. Nie jest to roztopiony gumiś świecący blaskiem noworocznej gwiazdy. Można kosmetyk nałożyć dość grubą warstwą i nie spływa, nie zbiera się. Nie odpowiada mi owocowo -nie-wiadomo- jaki zapach. Smak tez pozostawia wiele do życzenia. Właściwości pielęgnacyjne żadne - dla mnie to typowa kolorówka. Musi być nakładany na mocno nawilżone usta, odciśnięte i obrysowane konturówką. Cóż pozostaje jeszcze kwestia drobinek srebrnego brokatu - przyznam niekoniecznie mi odpowiadającego. Jednak zależy jak się nałoży z opakowania drobinki nie są mocno widoczne. Przy efekcie całościowym wybaczam mu to choć wolałabym żeby ich nie było. Ma ładny satynowy połysk i daje super efekt "nude" - dla mnie akurat na zimę. Opakowka niestety tandetna okropnie. Pseudo aluminiowa nasadka obdziera się po 2 tygodniach,napisy ścierają sie równie szybko i całość wygląda raczej odpychająco. Tym niemniej i tak go raczej kupię, bo nie znalazłam jak dotąd niczego lepszego w tej cenie, z tym efektem. Na plus jest także trwałość kosmetyku w opakowaniu, nie jełczeje szybko co zdarza się nawet górnopółkowcom.

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

fajniutki.

Potrzebowałam niemal bezbarwnego błyszczyka z drobinkami i znalazłam go w tej serii Bella.

Błyszczyk ma ładny kosmetyczny zapach, długo utrzymuje się na ustach, a drobinki wyglądają efektownie. Nie pływają po całej twarzy i nie spotykają się w kącikach i załamaniach ust.

Nie polecam na chłodniejsze pory - wysusza.

Używam tego produktu od: używałam w okresie wakacji

POLECAM!!!

BŁYSZCZYKI O DELIKATNYCH KOLORACH, FAJNIE BŁYSZCZĄ, DROBINEK NIE WYCZUWAM - TAK SĄ DELIKATNE, ŚLICZNE ZAPACHY I KOLORY! SUPER CENA - SĄ ŚWIETNĄ ALTERNATYWĄ DLA TYCH DROŻSZYCH I NIESTETY MOIM ZDANIEM PRZEREKLAMOWANYCH!

Używam tego produktu od: KILKU LAT
Ilość zużytych opakowań: DUŻO ;)

rzeczywiście light colour

Raczej "no colour" . Poza delikatnym błyskiem , ten błyszczyk nie daje żadnego efektu upiększającego. Juz wolę balsam Tisane. Miałam jasniutki transparentny róz z drobinkami ( numeru nie pamiętam), jednak nawet tych drobinek było zbyt mało. Nadawał się do użytku wyłacznie jako podkład pod szminkę aby lepiej się rozkładała. Jak ktos lubi niewidoczny makijaż, to prosze bardzo . Ja wolę jak kosmetyk daje wyraźny efekt upiększający.
Na plus- dobrze nawilża i pielegnuje usta.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy temu

dobry

Mam kolor nr 209 - dość ciemny różowy, wpadający w łososiowy. Na ustach daje wyrazisty, ale niezbyt krzykliwy kolor. Brokatowe drobinki na szczęście są drobniutkie i dyskretne, przez co rozświetlają usta, nie dając dandetnego efektu. Błyszczyk nie utrzymuje się szczególnie długo, ale jak schodzi, to równomienie. Drobinki nie "rozłażą się" po twarzy. Ogólnie fajny kosmetyk do codziennego użytku, za niewielkie pieniądze.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

rozczarowanie

rozczarowałam sie,zawsze kupowałam kosmetyki bell ale ten produkt okazał sie jednym z gorszych.chcialam zakupić błyszczyk (również z bell) który mi sie skończył ale że byla promocja na ten to sie skusiłam,
no i teraz mam.kolor może nie najgorszy( 203)ale konsystencja....klej,poprostu klej.zapach wcale nie przypomina cukierków,raczej płyn do mycia naczyń.jest taki wybór błyszczyków,że go nie kupię,moze ktoś lubi takie coś ale ja nie kupię.nawet za takie pieniądze.

Używam tego produktu od:1 tydzień

średni

opakowanie ładnie wygląda, super zapach cukierkowo-owocowy, fajne kolorki, super wybór, mnóstwo ślicznych odcieni, no i cena przystępna, ale to tyle plusów, wysusza usta, które są po jego użyciu spierzchnięte, zaczerwienione i ściągnięte, wiec niestety dla mnie sie nie nadaje, szkoda

Używam tego produktu od: kilka razy użyłam

błyszczyk wszech czasów

A może tylko ten jeden kolor- 203. Piękny, cukierkowo-pudrowy róż, z połyskującymi drobinkami (które nie każdemu mogę odpowiadać, ale mi akurat- tak). Bardzo gęsty i wydajny. Fantastycznie wygładza usta, jest super-trwały (można jeść, pić, całować, błyszczyk owszem, zetrze się nieco z ust, ale nie całkowicie- zawsze pozostanie gładkość i blask). Jak dla mnie bomba!Używam tego produktu od: dwa lata?
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze