Bell, Light Colour Satin Lip Gloss

Bell, Light Colour Satin Lip Gloss

Błyszczyk Bell Light Colour Satin to delikatny satynowy połysk z akcentem królewskiej perły i stonowany kolor. Dostępny w 10 satynowych kolorach.

Cena: 10zł/ 9ml

nie za bardzo...

Kolory bardzo ładne i widoczne, to należy przyznać.
Zapach niczego sobie. Nie błyszczą wulgarnie a nadają ustom wyraz miękkości.

Niestety konsystencja w tym przypadku nie zdaje egzaminu. w sytuacji, gdy błyszczyka nie zjemy, po 3 godzinach zbiera się w lepkie smugi ktore przy otwieraniu ust ciągną się i wyglądają po prostu nieapetycznie. dlatego nie polecam paniom, ktore nie mają okazji np w pracy ciągle poprawiać makijażu.

Używam tego produktu od: właściwie to już nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno, i starczy :)

super :)

błyszczyk uzywam sporadycznie od około 2 miesięcy. Ma przyjemny zapach, super kolor (ja mam 214) ;)
Jeden minus odejmuje za to,że jest zbyt gęsty i napisy z opakowania szybko ,,ścierają się ":P
ogólnie polecam :))

Super

Zakupiłam ten błyszczyk w rewelacyjnej cenie 5 zł :D mam odcień ten taki pomarańczowy. Jak dla mnie super. Nadaje ustą delikatny, naturalny połysk. Usta wydają sie pełniejsze i takie soczyste ;)

Używam tego produktu od: ok 6 miesięcy

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

Świetny!

Świetny błyszczyk. Cena nie jest wygórowana (kosztuje 10 zł). Ma delikatne kolorki. Posiadam odcień 216. Przyznam szczerze że obawiałam się trochę efektu perłowych ust ale nic takiego nie wystąpiło. Usta pięknie błyszczą i wydają się pełniejsze. Polecam jak najbardziej :D

Używam tego produktu od:10,5 roku
Ilość zużytych opakowań:1 i trochę drugiego

Do subtelnego makijażu.

Te błyszczyki nadają się w sam raz do subtelnego makijażu, ponieważ mają jasne, pastelowe odcienie. Na imprezę wolę bardziej zdecydowane kolory błyszczyków Maybelline. Bell nadają ustom ładny perłowy połysk, mają dobry aplikator, którym łatwo rozprowadza się je na ustach. Zapach przyjemny, cena bardzo dobra.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 3

subtelny

Mam kolor nr 215, na ustach daje delikatny lososiowy polysk i troche je rozjasnia. Dosc dlugo wytrzymuje na ustach, dobra konsystencja, nie klei sie. Taki dobry blyszczyk na codzien, bo nie wysusza ust, ale tez nie nadaje im wyglada glam.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

Bardzo dobry

Tak więc zaczynając od zalet:
-ładne odcienie bo kolor to zbyt duzo powiedziane
-trwaly
-opakowanie z ktorego nic sie nie wylewa i nie dostaje sie zaden piasek itp
-nie wysusza
-ladnie pachnie
-sporo kolorow do wboru
-brak brokatowych drobinek,ktore zawyczaj wedrują w okolicach ust jak blyszczyk się zetrze
-wydajny!

wady:
-klei delikatnie usta
-trzeba nałożyc kilka warstw, jezeli chcemy osiągnąc w miare wyrazny efekt
-kolory zbyt subtelne,malo wyrazne
-w czasie goracych dni, gdy mam w torebce dziwnie się roluje w opakowaniu,jakby byl przeterminowany

Niestety jest rowniez malo dostepny-nie ma go w wiekszych drogeriach,a szkoda.

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

jeden z ulubionych

Jeden z trzech najlepszych i najtrwalszych błyszczyków jakie miałam- a wszystkie 3 do 10 zł ;)
Mam odcień SATIN 219, w opakowaniu złoty, na ustach beżowy, blady, trochę "cielisty" ale pięknie błyszczący. Ideał przy mocniejszym makijażu oczu!
Zapach jest dziwny, słodko-chemiczny, bardzo typowy dla błyszczyków bell.
I trwałość, która bije na głowę wszystkie najdroższe błyszczyki. Jest odporny na wodę i ścieranie, po jego nałożeniu mogę jeść, pić, a przy każdym przejrzeniu w lusterku usta- choć słabiej niż bezpośrednio po jego nałożeniu- błyszcza i mają piękny kolor.
Z pewnością skusze się na jeszcze jeden, zwłaszcza że seria " Satin" ma śliczne kolory

Używam tego produktu od: rok

nie widzę wad

Szczerze mówiąc jestem mile zaskoczona tym błyszczykiem. Póki co mam jeden kolor, ale na pewno na tym się nie skończy :D Bo jak tu pozostać przy tym jednym, skoro błyszczyk nie ma wcale wad, a za to zalet bez liku:
- piękny połysk - w zależności od ilości nałożonego błyszczyka można go stopniować od delikatnego, stonowanego do takiego wręcz satynowo-lakierowanego
- śliczny kolor - mam 213 stonowany róż z kroplą beżu, idealny i do delikatnego i do mocniejszego makijażu, podobnie jak i połysk tak i intensywność koloru można stopniować ilością nakładanego na usta błyszczyka
- brak wyraźnych drobinek - co prawda nic nie mam do błyszczyków z drobinkami, ale takie jak ten też są potrzebne, więc bardzo się cieszę, że nie ma w nim żadnego brokatu, a mimo tego pięknie się mieni
- gęsta konsystencja - na tyle gęsta, by długo trwać, a przy tym nie sprawiać trudności z aplikacją
- dobra pielęgnacja - moje usta są wybredne, a na ten błyszczyk nie narzekają ;)
- apetyczny owocowy zapach
- wygodny aplikator - nie za długi, nie za krótki, przyjemna gąbeczka
- zgrabne, proste opakowanie
- niska cena
Czego chcieć więcej?

Ilość zużytych opakowań: póki co :D w trakcie pierwszego