Diorific Plastic Shine Lip Gloss

Diorific Plastic Shine Lip Gloss

Błyszczyk o delikatnej, kremowej konsystencji i bardzo intensywnym, efektownym, niemalże sztucznym połysku. Nadaje ustom głęboki, nasycony kolor, dzięki odseparowaniu każdej pojedynczej cząstki pigmentu, co pozwala na uzyskanie maksymalnego natężenia barwy i blasku. Błyszczyk jest trwały na tyle, na ile to możliwe w przypadku takiego kosmetyku.

Cena: ok. 100 zł

Nie dla mnie

Posiadam kolor 359 (ciemny róż). Błyszczyk jest przede wszystkim:
trwały, kremowo gęsty i wyjątkowo kryjący. Właściwie powiedziałabym, że to pomadka w płynie.
Nie daje efektu rozbłyszczenia, jest raczej perłowo-satynowy.
Usta otula gęstą, lekko lepiącą warstewką. Raczej nie mieni się i z pewnością nie błyszczy (stąd zastrzeżenia co do nazwy "błyszczyk").
Nie odpowiada mi też jego smak i zapach.
Dobry, jeśli ktoś szuka gęstego, kremowego i kryjącego efektu.

Używam tego produktu od: dwa lata

Zawiodłam się!

Najbardziej beznadziejny błyszczyk wszech czasów!Bardzo się zawiodłam!Takiego badziewia to chyba nigdy nie kupiłam!Cena bagatela wcale nie niska,a jakość-koszmar!
-wstrętny zapach,mocno chemiczny,nie do zniesienia
-konsystencja gumowata i kleista,ciężka do rozprowadzenia
-brak jakiegokolwiek efektu błyszczyka!
-zero połysku,brak nawilżenia
Dosłownie ten błyszczyk nie ma żadnych właściwości,jedyne co to tylko fajne opakowanie!
Beznadzieja za wysokie pieniądze!

Używam tego produktu od:Kilka miesięcy

Fajny błyszczyk

Kupiłam go latem kolor 317 piękny kolor beżu. Błyszczyk bardzo długo trzyma się na ustach ,jest gęsty niestety trochę się klei ale wybaczam mu to ponieważ wytrzymuje prawie cały dzień na ustach nie wysusza ich . Opakowanie jest cudne .Żałuję że firma już go nie sprzedaje. Jeśli znajdę go jeszcze na allegro na pewno go kupię.

Używam tego produktu od:kończę pierwsze

Salon fryzjerski

sama nie wiem..

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: .1
Używałam odcienia koralowego.Kosmetyk jest bardzo gesty,lepki,ciezki.Takie są obietnice producenta wiec trudno o wyrzuty.Dla lubiacych naruralne-choć widoczne efekty-nie polecam.

CIĘŻKOSTRAWNY

Długo polowałam na ten błyszczyk i w końcu dopięłam swego. Kupiłam sobie odcień takiego średniego brązu.
KOlor wybity na opakowaniu to 497.

Kupując go myślałam sobie, że będzie odcień przynajmniej idealny, albo chociaż dobry. NO i rozczarowanie. Nie nadawał mi się ani na dzień, ani na wieczór. Po prostu w dzień usta wymalowane tym odcieniem /i błyszczykiem/ były strasznie ciężkie i wcale nie wyglądały ładnie!
Natomiast wieczorem kolor ulegał jakiejś zmianie i przyciemniał się. Wiadomo inne światło -ciemniejsze. Tak więc usta wyglądały na źle umalowane czymś nieciekawym, w dodatku bardzo mocno brązowym. :(

Sam błyszczyk przypominał mi bardzo (!!) szminkę w płynie. Ja nie doszukałam się w nim żadnych znamion błyszczyka.
Bardzo gęsty, okropnie wydajny. Usta wymalowane tym błyszczykiem są strasznie ciężkie. Ja go cały czas czułam na swoich ustach i wprost nie mogłam przestać myśleć, że mam okropnie oblepione wargi! :(
Błyszczyk, który ja miałam wcale nie nabłyszczał jakoś super-niewiarygonie ust. O wiele lepiej robi to JT !!
I absolutnie nie było mowy o blasku, tylko lekko połyskującej warstwie, która się bardzo szybko ścierała.
Na moich usta z ledwością wytrzymywał ok. 1 godz.
Brudził wszystko czego nie wziełabym do ust. Kiliszki, szklanki, sztućce itp.
Momentami się ważył i zlewał. Jednak dało się zapanować na tym.

Tak czy inaczej ja osobiście rozczarowałam się tym błyszczykiem /szminką/. Naprawdę sodziewałam się czegoś dużo lepszego.
I teraz docenię JT, do której przywykłam bardzo. MOże stąd takie rozczarowanie....??

Dla mnie mógłby być bardziej klarowny, a mniej gęsty i ciężki.

Niewątpliwym plusem jest sliczne opakowanie. Reszta jest dyskusyjna. Nawilżenie ust też raczej średnie.

Zostawiam 3 *** ale z dużym kredytem. Może jeszcze kiedyś kupię inny kolor i wtedy zrobię porównanie obu kolorów - kosmetyków.

Świetny

Niezwykle trwały błyszczyk, nie znika nawet po jedzeniu i piciu.
Fakt, że zostawia ślady, ale nie wymagajmy cudów, w końcu to tylko kosmetyk; poza tym odciski ust na kieliszku są bardzo kobiece ;) Ogromny plus za wydajność i piękny efekt kolorystyczny i nabłyszczający. No i oczywiście za ciekawą luksusową formę poręcznego walca - robi wrażenie!

Trudny...

Mam problem z tym błyszczykiem - zuzyłam dwa, więc teoretycznie powinnam być z niego zadowolona, skoro kupiłam drugi. No i właściwie byłam. Miałam dwa ocienie, neutralny beżowy i zabójczy kolor Bold Brown - odcień bardzo ciemnej czekolady. Ten drugi jeszcze sie gdzieś wala po domu, nie udało mi się nigdy go zuzyć do końca, pewnie ze wzgledu na straszliwy odcień, efektowny wieczorem ale upiorny w dzień :) Nie ukrywam ze strasznie skusiło mnie piekne opakowanie. Sam błyszczyk jest bardzo gęsty i jedno musze mu oddać - jest niesamowicie trwały, ściera się nieznacznie podczas jedzenia ale nie znika, odcień jest nadal widoczny. Ale nie jest zbyt komfortowy, strasznie oblepia usta i to mnie w nim zniechęca. Fajnie wygląda na ustach i jest bardzo trwały ale to wszystko, nie nawilża jakoś specjalnie. Wolę błyszczyki innych firm i do tego juz nie wrócę.

Milutki

Bardzo dobry blyszczyk, efektowne, mocno nasycone kolory, piekny polysk. Konsystencja gesta, ale naklada sie wygodnie. Dosc trwaly, ale zostawia slady.Usta pomalowane nim sa pelne, lsniace i kuszace ;) - ale calowac sie nie da ;)Nigdy mi sie nie zwazyl na ustach !

Do kilku poprawek.

To kosmetyk z górnej półki, a ja nie jestem nim zachwycona. Po pierwsze jest za gęsty i lepi się do ust. Nie odpowiedni przy czułych pocałunkach, chyba że koledze do twarzy w szmince. Jest jednak drugi powód, który mnie denerwuje, a mianowicie potrafi sukcesywnie ważyć się na ustach i to w jakąś godzinę po nałożeniu. Odradzam zatem oblizywanie ust, bo efekt jest mało apetyczny. Poza tym opakowanie i design najwyższa klasa.

nie dla nieśmiałych

Na początku miałam trudność z obrysowaniem warg tym błyszczykiem. Miałam wrażenie,że ścieknie mi z krawędzi ust, ale po paru próbach nauczyłam sie, jak tego uniknąć. Błyszczyk jest niezwykle gęsty, ale na ustach rozsmarowuje sie znakomicie tworząc lśniącą, niezwykle intensywną w kolorze powłokę. Uwaga, nie całować i nie pić! Odciski warg pozostają na wszystkim, co sie zetknie z ustami. Jak na błyszczyk bardzo, bardzo trwały.<BR>Bardzo specyficzny produkt, ale mi się podoba. Nie na co dzień, ale warto go mieć w swojej kosmetyczce na jakieś specjalne okazje. Elegnckie opakowanie.

bardzo efektowny!

Sprawiłam go sobie na Sylwestra w kolorze ... czarnym! Efekt był niesamowity: winylowe, błyszczące czarne usta. Błyszczyk ma konsystencję bardzo gęstą i klejącą. Trudno mi oceniać jego trwałość, bo po zjedzeniu czegokolwiek, profilaktycznie korygowałam usta. Opakowanie jest bardzo eleganckie i efektowne.

hmmm

Właściwie trudno jest mi ocenić ten kosmetyk, bo jest niezwykle efektowny, ma piękne kolory, śliczne opakowanie ale... no właśnie nie wiem osobiście jak można wytrzymać z czymś tak oblepiającym na ustach. Po nałożeniu go mam wrażenie, że mi zaraz spłynie. Osobiście strasznie mi to przeszkadza, ale jeżeli są kobiety, które lubią efekt plastikowych, lśniacych ust - to będą na pewno bardzo zadowolone z końcowego efektu. I dlatego nie odejmuje mu gwiazdek, bo spełnia wszystkie obietnice.