Essence, Nail Care, effect nail whitener (Lakier wybielający paznokcie)

Essence, Nail Care, effect nail whitener (Lakier wybielający paznokcie)

Lakier wybielający paznokcie. Naturalnie piękne i białe paznokcie.

Cena: 9,00/ 9ml

Niestety bubel

Kupiłam ten lakier żeby wybielić paznokcie - daje niezły efekt optyczny ale niestety ma dwie zasadnicze wady.

Po pierwsze jest koszmarnie nietrwały, położony jedną warstwą ściera się a dwoma odchodzi płatami już po jednym dniu!

Po drugie (ale to podobno jest cecha wszystkich lakierów wybielających) wyraźnie niszczy i osłabia paznokcie.

Nie polecam. Essence ma wiele lepszych produktów.

Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

super wybielacz!

Kupilam go, bo mialam dosc jego tanszego odpowiednika z Wibo i jego ciaglego zasychania po paru miesiacach. Ten ju zmam ponad pol roku i jest nadal dobrej konsystencji. Swietnie wybiela nawet bardzo pozolke paznokcie ( u mnie widoczne jest to czesto od innych lakierow na koncowkach). Wystarczy pomalowac na to bezbarwnym dla wiekszej trwalosci i wyglada jakbym mialam zrobionego frencha. Bardzo szybko schnie, w przeciwienstwie do innych rodzajow lakierow nie pozostawia zadnych smug. U mnie nic sie nie oddziela i nie schodzi platami, wyciera sie po prostu po paru dniach na koncowkach. Jest bardzo wydaje- uzywam go srednie raz w tygodniu.

Używam tego produktu od:pol roku

fioletowy koszmar

Skusiłam się na ten preparat w promocji-producent obiecywał efekt wybielania więc czemu nie? Plus wzmocnienie paznokci - żal nie kupić! Duża pojemność, porządne opakowanie-byłam bardzo pozytywnie nastawiona. Kosmetyk ma bardzo rzadką, wręcz wodnistą konsystencję-ale łatwo się go nakładało i błyskawicznie wysychał. Co z tego jeśli na paznokciach dawał efekt fioletowej poświaty widocznej u mnie pod prawie każdym kątem-jakby ktoś obił mi paznokcie :( Żadnego efektu wybielającego-czy to chwilowego czy też trwałego-nie zauważyłam. Tak samo jeśli chodzi o odżywienie-wielkie nic. Poza tym na drugi dzień preparat ten zaczął najnormalniej w świecie odchodzić od mojej płytki-po prostu można było go ściągać płatami więc część paznokci miałam w cudnej fioletowej poświacie a część matową w moim naturalnym kolorze. To ja serdecznie podziękuję.Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 i kosz

Efekt sinych paznokci

Zachęcona opowieściami koleżanki dotyczącymi lakierów wybielających, postanowiłam jakiś kupić. Wybór padł na ten produkt.
Nie jest najgorszy, lecz zamiast efektu wybielającego uzyskałam sinofioletowe paznokcie.
Na codzień niezbyt, ale bądź co bądź pasuje do mojej zimowej, fioletowej kurtki ;).
Dosyć trwały.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Światny lakier! Paznokcie sa naprawde wybielone!! Działa i to sie liczy!! Opakowanie gustowne! Cena w porządku (dziwi mnie tylko dlaczego w dwuch Naturach kosztował 9.99 a ja bez promocji kupiłam w trzeciej za 6.99) Polecam z czystym sumieniem!!

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie niekonczacego sie 1

skuteczny!

Bardzo dobry lakier ale - uwaga - działa tylko jako chwilowy upiększacz. Nie rozjaśnia płytki paznokcia na stałe, efekt zauważalny tylko wtedy gdy jest na pazurkach.
Lakier jest rzadki, bardzo łatwo się rozprowadza na paznokciach, szybko wysycha i daje bardzo ładny efekt. paznokcie nabierają połysku i zdrowego wyglądu, płytka jest zdecydowanie rozjaśniona, nabiera chłodnego odcienia. Wygląda naturalnie i ładnie. Nadaje się także pod lakier kolorowy lub transparentny, mleczny jak do francuskiego manicure - lakier nawierzchniowy wygląda na nim ładniej.
Lakier jest trwały, trzyma się nawet do tygodnia na paznokciach, później niestety zaczyna żółknąc wiec pomimo tego, ze świetnie się trzyma to i tak trezba go zmyć. Jest bardzo wydajny i co wazne nie gęstniej, mam go juz około roku a konsystencja pozostaje bez zmian, właściwosci także.
Lakier ma przystepną cene; szkoda tylko, ze, podobnie jak w przypadku innych kosmetyków essence, trudno go zanleźć w sklepach.

Używam tego produktu od: około roku

Świetny lakier !!!

Mam ten lakier w wersji o odcieniu różowym.Naprawdę polecam.Nie spodziewałam się takiego efektu na moich paznokciach.Nakładałam go na podkład .Wystarczyła jedna warstwa , żeby paznokcie nabrały pięknego wyglądu.Nie mam czasu na zabawy z francuskim manicurem a po użyciu tego lakieru taki efekt uzyskałam bez wysiłku.Jest bardzo trwały.Malując sobie paznokcie tym lakierem przed ważnym spotkaniem obawiałam się czy zbyt szybko nie pojawia się odpryski i czy kolor będzie trwały.Już trzeci dzień nie ma odprysków a paznokcie nadal są błyszczące.Za taka cenę - rewelacja.Polecam z czystym sumieniem !

Używam tego produktu od:2 tygodni

Naprawdę dużo ładniejsze!

Mam inne opakowanie niz to tutaj na zdjęciu.
Używam od jakiegoś czasu - niestety od ciągłego malowania paznokci trochę mi póżółkły:(
Ten lakier jest jak najbardziej pomocny - po nałożeniu na odżywkę mam tak ładne paznokcie, że niektózy pytają się czy mam tipsy:D
Naprawdę wybiela i nadaje taki połysk - właściwie wygląda to na frencha.
Polecam i jak skończę buteleczkę , kupię następną.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu