Mrs. Potter`s, Szampon z aloesem i keratyną do włosów suchych i zniszczonych

Mrs. Potter`s, Szampon z aloesem i keratyną do włosów suchych i zniszczonych

Ekstrakt z aloesu i keratyny zapewnia idealną pielęgnację włosom suchym i zniszczonym. Aloes doskonale nawilża i łagodzi podrażnienia. Keratyna jako naturalny składnik budulca włosa, regeneruje jego zniszczoną strukturę, wbudowując się w uszkodzone miejsca osłonek włosów. Dzięki tym właściwościom włosy są odpowiednio nawilżone, sprężyste, odzyskują swoją naturalną witalność i piękny, zdrowy wygląd. Szampon dodatkowo został wzbogacony o składniki ułatwiające rozczesywanie. W ofercie występują szampon 250 i 500 ml.

niezbyt..

miałam pół litra tego specyfiku ;) kupiłam ot tak z ciekawości bo mimo że tani zapach miał taki naturalny a opis niczego sobie , używałam go zimą i mogę stwierdzić że na długich włosach się nie sprawdził - nie odżywiał z czasem wręcz na odwrót ..plusem jest cena zapach no i wydajność Używam tego produktu od:teraz nie 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań:500 ml

***

Kupiłam ten szampon, bo powalił mnie jego intensywny zapach (wg mnie pachnie konwaliami).
Z początku byłam bardzo zadowolona - włosy miękkie, podatne na układanie, miłe w dotyku, bez szopy. Później miałam wrażenie, że zrobiły się jakieś szorstkie...
Szampon ma rzadką konsystencję, ale dobrze się pieni. Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu: 4 miesiące

nic takiego

Wg mnie może i jest ok, ale do włosów normalnych a na pewno nie suchych. Gdyby nie odżywka ma się siano na głowie. Strasznie kołtuni włosy, nawet krótkie. Nie lubię go.

Używam tego produktu od:1.5 mies.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

eee nie

Chociaz wydawaloby sie, ze ten szampon przeznaczony jest do mojego rodzakju wlosow, to najmniej mi podpasowal. W zaden sposob nie regeneruje, odzywia czy nawilza, za to wlosy szybciej sie przetluszczaja, jak dobrze pamietam, to zapach tez nie zachwyca. Pieni sie niezle, jest tani, wiec cos w sam raz dla faceta, ale kobiety, ktore wymagaja od szamponu czegos wiecej niz "mydla do wlosow" nie beda zadowolone. Podkreslam jesdnak, ze nie ma destruktywnego wplywu na wlosy i wad od ktorych krzyczaloby sie "precz!", dlatego 3* moge dac.

Używam tego produktu od: kilka tyg.

Na początku ok

Kupiłam go, bo bardzo spodobała mi sie odżywka z tej serii - jest w mojej rodzinie odkąd pamiętam ;) Szampon niestety nie należy do najlepszych - przynajmniej tak na dłuższa metę. Początkowo byłam zadowolona - moje suche włosy były nawilżone, błyszczące (może nie jakoś spektakularnie, ale jednak). PO pewnym czasie zauważyłam niestety, że zamiast nawilżać, to szampon jeszcze bardziej je wyszuszał!! Były szorstkie, sianowate... Nie wiem czemu tak zmieniło sie jego działanie na moje włosy :o

Przyjemny zapach i przyjemna cena.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: butla 500ml