Nail Tek, 7 Days to Beautiful Hands, Advanced Hydrating Creme (Krem 'Wilgoć z Pamięcią')

Krem Wilgoć z Pamięcią wprowadza i utrzymuje wilgoć w głębokich warstwach skóry. Aktywnymi składnikami kremu są: kolagen, elastyna, witamina E oraz silnie nawilżająca gliceryna. Jego właściwość, tj. Wilgoć z Pamięcią pozwala na reaktywowanie jego działania nawet po kilku godzinach. Wystarczy spłukać ręce wodą, aby ponownie nawilżyć skórę. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia na powierzchni żadnych zanieczyszczeń. Krem Wilgoć z Pamięcią używany jest zarówno podczas zabiegów w gabinecie, jak i do codziennej pielęgnacji domowej.

dobry

Zgadzam się z przedmówczynią - nazwa kremu jest conajmniej śmieszna.

Kupiłam w zestawie z odżywką, a że jeszcze do tego w Sephorze była wyprzedaż, to naprawdę nie zapłaciłam dużo. Krem fajny, ale czy warty kupienia po cenie regularnej?...

Faktycznie, nie zmywa się po pierwszym użyciu rąk. Ja dalej czułam go na skórze. Nakładałam go na noc, a rano budziłam się z nawilżonymi i miękkimi dłońmi.

Będę szukać go na promocjach. Szybko go zużyłam, a szkoda.

Używam tego produktu od: używałam pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

przecietny

Krem pod kazdym wzgledem przecietny.
-ani nawilza, ani nie wysusza
-wchlania sie srednio
-srednio wydajny, choc tubka spora
-ani drogi ani tani przy tej pojemnosci , zwlaszcza gdy kupiony w promocji z odzywka (55 zlotych w Douglasie)
-zapach ani nie urzeka ani nie drazni

Refleksja mi sie nasuwa taka, ze gdybym zaaplikowala krem za 5 zlotych - efekt moglby byc porownywalny lub lepszy.

Tak sie sklada, ze najlepszy krem, jaki mialam to Bioderma i pewnie dlugo sie to nie zmieni. Choc mam w zapasach jeszcze wielka tubke OPI. Porownam, zobacze.

Używam tego produktu od: 2-3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsza w akcji

wole Dove za 8 zl

Kupilam, gdyz lubie odzywki z Nail Teka. Niestety krem wogole nie spelni obietnic. Fakt,ze szybko sie wchlania i nie pozostawia lepkich rak, ale to wszytsko. Ani specjalnie nie nawilza, ani cuow nie czyni a juz na pewno nie ma pamieci :-) Za 8 zl mam Dove o niebo lepszy. A tego juz na pewno nie kupie.

Używam tego produktu od:przez 2 tygdnie

depilacja opóźnianie porostu włosów

Nie spełnia obietnic

Krem na pewno cierpi na sklerozę, o dobrej pamięci nie ma mowy. Nawilża jak każdy inny, przeciętny ale i tańszy krem. Ogólnie, nie polecam i więcej go nie kupię. Za te pieniądze można sie spodziewać czegoś lepszego niż efekt Ziaji.

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1/2

Bubel

Dostałam przy okazji większych zakupów. Może bym go oceniła na 3 ale po tych bzdurach, które widnieją na opakowaniu jestem zniechęcona i uprzedzona bardziej. Czy producent naprawdę ma kupujacych za idiotów?? Krem przeciętnie nawilża, poniżej satysfakcjonującej normy i śmierdzi (choć to sprawa indywidualna). Nic specjalnego. Nie muszę dodawać, że owa pamięć jest beznadziejnym pustym hasłem, w moim przypadku zniechęcającym do firmy...

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Fajny.

Ten kremik jest po prostu fajny. Dobrze nawilża, niestety na krótko, nie zostawia tłustej warstwy. Niestety nie zauważyłam żadnego działania "z pamięcią". Fajny do torebki na co dzień, niestety nie poprawia kondycji dłoni i paznokci. Można spróbować, jednak bez zachwytów.

Używam tego produktu od: trzech tygodni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Niewarty swojej ceny.

Krem jak na swoją cenę, kiepściutki. Na pewno nie ma żadnej "pamięci", po każdym myciu rąk należy aplikować go od nowa. A i tak czasami dłonie wyglądają na spierzchnięte.
Jedyne plusy to dosć miły zapach i to, że krem dodrze się wchłania, nie zostawiając tłustej warstwy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

przeciętny

Oceniam go na trzy gwiazdki, bo nie jest to zły specyfik, ale w relacji do ceny i obietnic producenta jestem rozczarowana.
Krem nadaje się do codziennej standardowej pielęgnacji, ale z poważniejszymi problemami sobie nie poradzi.
Co do rzekomej "pamięci" to zgadzam sie z poprzednią recenzją - bliżej mu do sklerozy niż do zapamiętywania. Nie ma co liczyć na no, że po umyciu rąk pozostanie "zapamiętane" uczucie nawilżenia. Trzeba powtarzać aplikacje kremu.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

mój ma sklerozę

Sama bym go nie kupiła, bo do najtańszych nie należy, ale że wygrałam, to mam i używam. A raczej używałam, bo kilka dni temu dałam za wygraną i krem poszedł w kąt.

Nie spodobał mi się już od pierwszego użycia. Pachniał mocno cytrynowo, ale tak chemicznie i gryząco. Z czasem albo zapach osłabł albo mój nos zobojętniał, ale przyznam się, że TAKI aromat w kremie TAKIEJ firmy i za TAKĄ cenę niemile mnie zaskoczył :eek: To już cytrynowa Glicea używana w czasach podstawówki pachnie o wiele przyjemniej :ehem:

Ale wracając do kremu NT - po pierwszych użyciach czułam niedosyt nawilżenia, ale zwalałam to na karb przesuszenia dłoni, którego to zniwelowanie, jak wiadomo, wymaga czasu. Niestety czas mijał, a moje dłonie czuły się coraz gorzej, aż doszło do tego, że po którymś z kolei użyciu kremu skóra zaczęła piec i szczypać :mad: Dawno czegoś takiego nie doświadczyłam, a oprócz tego kremu, z niczym nowym moje dłonie się nie stykały, więc koniec końców krem poszedł w odstawkę.

Zastanawia mnie tylko jedno, a mianowicie jak to jest, że krem "Wilgoć z pamięcią", który jakoby miał "pamiętać" poprzednie smarowanie i nie wymagać kolejnego użycia po umyciu rąk, nie dość, że go kategorycznie wymaga, to z każdą kolejną aplikacją zamiast być lepiej, jest gorzej. Czyżby mój egzemplarz miał sklerozę :>

Krem sam w sobie ma przyjemną konsystencję. Jest taki akuratny, ani gęsty ani rzadki. Wchłania się szybko i praktycznie bez śladu, czego nie lubię, bo moje dłonie muszą czuć, że coś na nich siedzi.

Ogólnie rzecz biorąc wielki zawód za stosunkowo wielką kasę. Nie tego się spodziewałam po firmie, która robi tak świetne odżywki do paznokci, że nie zamierzam się z nimi rozstawać do końca mych dni. Za to z kremem rozstaję się bez żalu. Są inne i lepsze i tańsze.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa tubki i więcej nie będzie

Skuteczny i przyjemny

ladnie nawilża, szybko się wchłania i pozostawia "film", który rzeczywiście chroni dłonie. Po umyciu dlonie sa wciąż nawilżone więc spełnia obietnice i zapamiętuje wilgoć :) Używam tego produktu od:2 mcy

Rewelacja

Ten krem mnie uzależnił, jest rewelacyjny! Skóra dłoni jest nawilżona przez cały dzień!

Polecam wszystkie produkty NailTek, działają rewelacyjnie.

Kupiłam większy kremik za 35 zł na promocji, więc wydatek dużo mniejszy niż 50 zł.

Uważam, że kremik jest wydajny! Na pewno jeszcze go kupie!

miodzio :)

ten krem tez dostalam w prezencie od firmy. Ale tym razem jestem zadowolona.
Krem jest bardzo gesty. Bardzo. Ale to w nzym nie przeszkadza. szybko sie wchlania, daje mila w dotyku nawilzona skore, a dzieki konsystencji jest bardzo wydajny.

Krem ma dwie male wady:
zapach - mam wrazenie ze cos smierdzi jakby skisło... fuj. Ale szybko ten zapach znika wiec bardzo nie przeszkdza
cena - jest duzo za drogi. owszem dobry to produkt ale cena zabija jak za krem do rak. Robie to samo co te duzo duzo tansze, pozatym nie robi nic specjalnego wiec moglby kosztowac polowe mniej :)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy