Lokówka wielofunkcyjna Geometricks Inspire HP 4698/00

Lokówka wielofunkcyjna Geometricks Inspire HP 4698/00

Pojemność 0,84 ml

Geometricks Inspire 10 w 1 to wielofunkcyjna lokówka z 10 dodatkami i akcesoriami umożliwiająca modelowanie włosów w różnych stylach - z dużą okrągłą lokówką, małą okrągłą lokówką, lokówką płaską, lokówką trójkątną, szczotką wygładzającą, spiralą, prostownicą i karbownicą. Można wybrać fryzurę z prostych i lśniących włosów albo włosów karbowanych. Można nadać włosom kształt dużych okrągłych loków, loków delikatnych, trójkątnych lub ułożyć je w pukle albo uzyskać efekt zygzaka.
Akcesoria : 10
Moc : 16 W
Ustawienia temperatury/prędkości : 1
Chłodna końcówka : ułatwia obsługę
Wskaźnik stanu gotowości
Element grzejny : rodzaj spirali z drutem
Element antypoślizgowy : zapobiega ześlizgiwaniu się z gładkich powierzchni
Obrotowe (360°) połączenie przewodu sieciowego : ułatwia obsługę i zapobiega plątaniu się przewodu
Długość przewodu: 1,8 m.
Etui do przechowywania.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Fajny zestaw

Długo się naszukałam tej mojej pierwszej lokówki, znalazłam bardzo dobry zestaw i mam nadzieję że nic złego mu się nie stanie cobym musiała jeszcze raz go kupować:D Nie wiedziałam, jakiej średnicy chcę lokówkę więc ten zestaw spadł mi jak z nieba. Jest dużo kombinacji, od cienkiej po grubszą albo płaską.

Plusy:
+ Całość jest zapakowana w estetyczne etui, które sprawdza się w podróży.
+ Dwa klipsy również są pomocne, zwłaszcza jak ktoś ma gęste i długie włosy tak jak ja.
+ Mini szczotka ekstra wygładza włosy i jak dla mnie super przygotowuje je do kręcenia.
+ Lokówka szybko się nagrzewa, niewiele czasu potrzeba żeby też włosy się zakręciły, a moje są wyjątkowo oporne na układanie. Ponadto, włosy nie są spalone, wysuszone. Loczki wychodzą miękkie i lśniące.

Minusy za które odjęłam gwiazdki:
- prostownica to po prostu niewypał. Cieszę się, że mam osobną i ta z zestawu to nie moja jedyna bo bym się załamała. Leży na samym dnie pudełka.
- przy dłuższym używaniu (dużo długich włosów) rączka nagrzewa się tak silnie że czasem nie idzie jej już trzymać.

Ilość zużytych opakowań: 1 zestaw z klipsami, zwykłą szczotką i nakładką prostującą

Warto miec

No cóz ma tylko 2 malutkie minusy
-slabą prostownice, ale dla mnie jest to wielka wada gdyz kupilam ja nastawialajac sie tylko na lokówki
-i przydala by sie naprawde duzza lokowka a ta w opakowaniu jest raczej srednia
Jednak zalety przycmiewaja wszystko,
-zawsze wszystko wychodzi a mam wlosy grube niepodatne na stylizacje
-szybko sie nagrzewa (30-60 sec)
-mozna wymyslac rozne fryzury, kazdego dnia inna
-slabo niszczy wlosy(ja uzywam jej co 2-3 dni i nie zauwazylam wiekszego z niszczenie juz od 6 miesiecy)

Ogółem serdecznie polecam
Używam tego produktu od:6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:W trakcie 1

Kiepska

No cóż ... sprawdza się powiewdzenie, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.
Podstawowy problem tego sprzętu to bardzo długi czas nagrzewania (ok. 20-30 minut) i za niska jak na moje potrzeby temperatura dzięki czemu nigdy nie osiągam efektu o jaki bym chciała. Lokówka jeszcze w miarę prztzwoicie nagrzewa, ale prostownica nie nadaje się do niczego. Po kilku próbach wyprostowania włosów najzwyczajniej w świecie sobie darowałam. Tym się nie da wyprostować włosów:(( Może troszkę podprostować, ale efekt jest marny i za godzinę wszystko wraca do stanu wyjściowego... Żałuję że kupiłam, bo za te pieniądze mogłabym mieć porządną prostownicę. Urządzenie nie ma regulacji temeperatury, a ta do której się nagrzewa jest niewystarczająca dla moich dość grubych i twardych włosów...
Poza tym kabel niestety jest za krótki i utrudnia pracę z urządzeniem.
Podsumowując, wydane pieniądza, rzadko używam bo nie mam cierpliwości, efekt nie jest zadowalający, a w przypadku prostownicy żaden..:((((

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:

Manicure - mat i błysk

świetna

Posiadam wersję podstawową, bez tych wszystkich nakladek. Lokowka szybko sie nagrzewa i ładnie kręci wlosy. Trudno sie jednak nią poslugiwac samemu , no chyba ze ma sie wprawę, fajnie ze końcowka jest zimna i sie nie nagrzewa:)
EDIT... Po kilku zastosowaniach jestem w stanie wyczarować tą lokówką piękne loki. Powłoka jest ceramiczna i włosy się nie niszczą. Staram się nakręcać nie za grube kosmyki i loki wychodzą równiej grubośći, są bardzo sprężyste i wyglądam jak po wizycie u fryzjera. Uwielbiam ta lokówkę :)
Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:nadal 1

nie do końca mi podpasowała

Największym plusem tego urządzenia jest multum możliwości jakie nam daje:) Loki, fale, większe, mniejsze, proste lub zygzakowate- takie mogą być nasze włosy. I owszem, kręcone włosy długo się trzymają, gorzej z tymi prostymi. I właśnie, przejdźmy do minusów.
Może to banalne, ale kabel jest stanowczo za krótki, co może być naprawdę uciążliwe. Poza tym czas nagrzewania prostownicy jest po prostu tragicznie długi... Już lepiej jest z pozostałymi końcówkami, ale prostownica to masakra (a z niej teraz najczęściej korzystam). Skoro jesteśmy przy prostowaniu.Zacznijmy może od tego, że mam grube i gęste włosy, które w dodatku są często trudne do ułożenia. Ale i tak po tej firmie i cenie spodziewałam się lepszego efektu. Cały proces prostowania jest ogromnie czasochłonny- żeby moje włosy były porządnie proste, musiałabym chyba spędzić nad nimi ponad pół godziny. Także stanęło na tym, że ich nie prostuję, tylko "podprostowuję", czyli tak naprawdę sprowadzam do stanu "względnego ułożenia" (wtedy przynajmniej włosy są ładnie podkręcone, a nie, tak jak wcześniej, każdy sterczy w inną stronę). Nie byłoby najgorzej gdyby nie to, że jak tylko wyjdę na wilgotne powietrze, to efekty mojej ciężkiej współpracy z tym urządzeniem błyskawicznie gdzieś znikają... Dobrze, że przynajmniej lokówka spisuje się o niebo lepiej. Używam tego produktu od: kwietnia tamtego roku
Ilość zużytych opakowań: wszystko nadal w jak najlepszym stanie

jestem zadowolona z lokowki!

na poczatku chcialam zaznaczyc, ze nie przewiduje ponownego zakupu tego produktu, gdyz mam nadzieje, ze bedzie "sluzyl" przez conajmniej kilka lat:)
podana cena wydaje mi sie conajmniej wygorowana! ja za swoj "zestaw" zaplacilam 22 euro!!!
najbardziej jestem zadowolona z lokowki, procz tego, ze jak kazda wysusza wlosy jest ok! szybko sie nagrzewa i w maire szybko "robi" loki, prostownica na moich wlosach w ogole " nie dziala", jest tepa i nie prostuje moich falowanych wlosow, do prostowania uzywam prostownicy Braun, przy ktorej takze napisze swoje spostrzezenia

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: wciaz ten sam zestaw

Polecam, bo warto...

Na początku wspomnę, że zaznaczyłam opcję ponownego zakupu jedynie ze względu na to, że warto mieć taki sprzęt... Mam nadzieję, że nie będę potrzebowała zakupywać go jeszcze raz....

Minusami tego urządzenia są: zbyt krótki kabel oraz długie nagrzewanie prostownicy... Jakość i trwałość oceniam na bardzo dobry... Chociaż za taką cenę mogło być lepiej. ;) Wielkim plusem jest możliwość utworzenia dowlnej fryzury... :D Lokówki nagrzewają się błyskawicznie... Polecam, bo warto....

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tej wielofunkcyjnej lokówki... :)

Ilość zużytych opakowań: 1 (mam nadzieję, że ostatnie)

Polecam!

Po pierwsze: zaznaczyłam opcję ponownego zakupu tylko dlatego, że gorąco polecam ten sprzęt. Aczkolwiek wierzę w to, że ten jeden jedyny zakup wystarczy mi na długie lata.

Zacznę od wad, które niestety ten produkt posiada. przede wszystkim - kabel jest stanowczo zbyt krótki. Poza tym dość długi czas nagrzewania może naprawdę irytować, dobrze jednak, że włosy bardzo szybko się poddają działaniu ciepła. Kolejną wadą jest marna jakoś prostownicy - bardzo słabo się spisuje, a można było oczekiwać znacznie więcej, patrząc na działanie pozostałych części lokówki.
Generalnie jednak, jestem bardzo zadowolona. Zestaw ma bardzo dobrą, wysoką jakość oraz stwarza nam wiele różnorakich możliwości ułożenia włosków. Poza tym wart jest swej wysokiej - bądź, co bądź - ceny.

Używam tego produktu od około pół roku.
Ilość zużytych opakowań: oczywistym jest, że jedno :)

Niezła zabawa ale są minusy!

Trwałość, solidność tego produktu oceniam wysoko - jako "bardzo dobra". Nie kupię produktu ponownie, bo mam nadzieję, że wytrzyma mi kilka ładnych lat. Poza tym nie jestem z niego do końca zadowolona. Ale to również wina moich włosów - widać nie nadają się do tego typu stylizacji. Ogólnie (samemu produktowi) daję 3* bo przez krótki kabel i długie nagrzewanie się ciężko jest nim ułożyć fryzurę osobie niedoświadczonej lub niecierpliwej. PLUSY: wskaźnik nagrzania się lokówki; lekkość; wiele możliwości układania włosów; estetyka urządzenia; dodatkowe akcesoria - praktyczne etui i dwie spinki do włosów; loki trzymają się długo; solidność wykonania. MINUSY: wysoka cena - ciut zawyżona, biorąc pod uwagę słabość prostownicy; urządzenie wolno się nagrzewa a do tego SŁABO (osiąga zbyt małą temperaturę) - do używania raczej na specjalne okazje, niż każdego dnia, bo wymaga nieco czasu; prostownica rozczarowuje - można nią co najwyżej wygładzić proste i falowane włosy, jest niewygodna w użyciu - "tępa", przez co czasem wyrywa włosy; niektóre nasadki nadają się tylko do dosyć długich i półdługich włosów; sprzęt trudny w użyciu; pomimo użycia ceramiki, sprzęt niszczy włosy (chociaż gdy ostatnio użyłam jedwabiu Biosilk było dużo lepiej, więc to też kwestia zabezpieczenia czymś włosów). Wielbicielki prostowania włosów ostrzegam, że prostownice sprzedawane jako pojedyncze produkty są dużo lepsze, niż ta z zestawu. Ktoś, kto chce głównie prostować włosy, powinien zainwestować w dobrą prostownicę. Geometrics zadowoli za to osoby lubiące bawić się włosami, ale mające w tym pewną wprawę. PODSUMOWUJĄC: fajna zabawa, ale nie dla każdego. Trochę żałuję tego zakupu, ale z drugiej strony mogło być gorzej. Zastanawiałam się długo na ile ją ocenić. Mam puszące się włosy i pewnie to wpływa na mój osąd. Obiektywnie rzecz biorąc wszystko dobrze działa, jest estetyczne i same lokówki są OK, w miarę kolejnych prób coraz coraz bardziej się do niej przekonuję, więc daję 3*.

Ostatecznie trafiła do mojej siostry, która ma proste włosy i lubi się bawić w robienie różnych fryzur. Jest dosyć zadowolona, chociaż również narzeka na krótki kabel i słabe nagrzewanie się.

Używam tego produktu od: używałam prawie 2 lata
Ilość zużytych opakowań: jedno (oddane siostrze)

świetny!

Zestaw jest świetny-za tę cene mzona miec po prostu wszystkie niezbedne akcesoria do zrobienia siwetnych fryzur. Prostownica najdluzej sie nagrzewa, ale bardzo dobrze prostuje. Lokówki nagrzewają sie blyskawicznie, bardzo łatwo sie tych przyrządów używa. Naprawde wszystkim polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 i mam nadzieje ostatnie:)