Avon Color, Glass Reflections Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Avon Color, Glass Reflections Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Kolor lśniący jak lustro.
Kolory:
-Mist
-Whisper

Cena: 19,9zł/ 12ml

dramat:/

Nie wiem dlaczego używałam go tak długo. Początkowo nie wydawał się najgorszy. Dobrze się malował, jak to większość avonowych lakierów. Na paznokciach wyglądał nawet nieźle. Koloru praktycznie brak, jakiś tam leciutko inny odcień płytki, połysk bez rewelacji. Trwałość też typowo avonowa - jak zwykle na moich paznokciach zaczął odpryskiwać na drugi dzień (rano!). Jednak to co się zaczęło dziać po kilku miesiącach wprawiło mnie w osłupienie. Lakier zaczął regularnie ciemnieć na paznokciach na blady kolor sino-fioletowy! Zwłaszcza na brzegach i tam gdzie odpryskiwał. Jednego dnia pomalowałam paznokcie, a drugiego dnia wracałam wieczorem do domu wyglądając jakbym pracowała cały dzień na roli i nie umyła rąk! Po prostu dramat! Trzykrotnie próbowałam od nowa malować, myśląc, że się przewidziałam i trzykrotnie się to powtórzyło. Reakcja rodziny na moje paznokcie - bezcenna^^ Lakier wylądował w koszu, chociaż nie wysechł.

Dla miłośniczek przezroczystych kolorów.

Lakier bezbarwny o delikatnym, różowawym połysku. Długo schnie, ale jest wytrzymały. 2 warstwy wystarczą, by trzymał się na paznokciach około tygodnia. Brak intensywności koloru, a \'lustrzany połysk\' widoczny wyłącznie przy odpowiednim oświetleniu.

Zalety:
*Nadaje paznokciom zadbany, świeży wygląd
*Wydajny
*Nie zasycha - nie psuje się zbyt szybko

Wady:
*Produkt przereklamowany - na paznokciach nie ma zapowiadanego \'efektu lustra\'
*Kolorowy połysk widoczny tylko przy mocnym oświetleniu
*Długo schnie

wieczny lakier :D

Mam odcień Whisper, jasny, jakby przezroczysty różowy kolorek. Pamiętam, że kupiłam go razem z pomadką w tym samym odcieniu jak tylko ukazał się w katalogu chyba ze 2 lata temu ;)
Lakier jak to lakiery z Avonu. Ma długi, cieniutki pędzelek, ale jest dość łatwy w nakładaniu. Ogromna butla, z której zużyłam nieco ponad połowę (ciekawe jak to jest, że lakiery z Avonu są przez tak długi czas po otwarciu świeże, nic się z nimi nie dzieje itp. ?) starczy jeszcze pewnie na długo, bo kolor jest hm.. no właśnie, kolor. Przy jednej warstwie pazurki się tylko ładnie lustrzanie błyszczą jak po zwykłym lakierze bezbarwnym lub odżywce, tak z odrobiną poświaty koloru, z daleka w ogóle nie widoczny, ale za to po drugiej i więcej warstwie to kolor owszem jest, ale jest masakryczny :( wyglądało to tak jak dziewczyny napisały, jakby paznokcie były przekrwione, ble.. Ogółem nieciekawie ;)

Używam tego produktu od: ho ho chyba od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: cały czas 1 ;)

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

za długo schnie

mam kolor berry - malinowy róż, półprzezroczysty
jedna warstwa daje naturalny efekt błyszczących, zdrowych paznokci, niestety trzyma się tylko ze 2 dni
druga warstwa mimo, że trzyma się nawet 4-5 dni (co jest miłym zaskoczeniem po innych lakierach avonu) daje efekt zbyt różowych, przekrwionych paznokci, jakby były przepiłowane przy polerowaniu
i schnie bardzo długo - jeśli nałożę 2 warstwy nawet po godzinie potrafią sie zrobic zadrapania czy odbic cos czego dotknęłam
konsystencja rzadka, lejąca ale fajna
no i nie zasechł przez 2 lata w buteleczce, co się chwali
duża pojemność, niestety przy problemach z zaschnięciem nie jestem w stanie go zużyć, brak mi cierpliwości i czasu na suszenie przez cały dzien chyba

Używam tego produktu od: 2 lata

W miarę.

Jego największym plusem jest to, że nabyłam go za grosze (dłuższa historia) ;D

Mam kolor NECTAR. Bardzo transparentny, pierwszej warstwy w ogóle nie widać, za to przy drugiej paznokcie nabierają delikatnego, brzoskwiniowo - różowego kolorku i ładnie się błyszczą.

Niestety, króciutko trzyma się na paznokciach, migusiem się ściera.

Używam tego produktu od: krótko
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

NIE

Lakier pozostawia paznokcie w wyglądzie jakby "zakrwawionych" - wygląda to bardzo niezdrowo. Poza tym mało w nim drobinek, powierzchnia jest matowa i grudkowata i szybko się ściera.
Nie znalazłam zalet prócz szybkiego schnięcia.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Mam Dwa kolory- Nectar i Berry. Są transparentne, co mi bardzo odpowiada, bo jest praktyczne i nie muszę sie martwić, że mi odpryskuje. Lakier wytrzymuje na paznokciach kilka dni :) Dosć szybko schanie, nie tworzą się smugi. Polecam. Z chęcię kupilabym sobie jeszcze jakiś, gdyby nie został wycofany.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Tagedia....

Ja nie wiem co sie dzieje z avonem ze zawsze im sie te lakiery do paznokci nie udaja
Owszem gama kolorow jest sliczna,ale co z tego skoro te lakiery starsznie ciezko sie rozrowadzaja i szybko wysychaja.
Poza tym pojemnosc jest dosc duza,ale jak dla mnie ejst za gesty,a jak go wymieszam troche ze zmywaczem to wtedy jest jeszcze gorzej
Jednym slowem uzylam kilka razy i wyrzucilam bo do niczego sie nie nadaje

Nie polecam

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Ładnie lśni....

Przyznam, że mi odpowiada ten produkt. Mam odcień Mist. Ładnie wygląda na paznokciach już po pomalowaniu jedną warstwą, gdy chcę ciemniejszy odcień maluję dwa, a nawet trzy razy. Co prawda długo się nie utrzymuje, ale wyjątkowo jasne odcienie sprawiają, że nie rzuca się w oczy to, ze lekko się starł...W miarę szybko schnie... Paznokcie po pomalowaniu wyglądają na zdrowe...

Używam tego produktu od: 3 m-cy

całkiem niezły

Szczególnie jeśli go porównać z tym tradycyjnym lakierem Avonu.

Ciekawe, transparentne kolory; lakier łatwo się nakłada (chociaż na pędzelek zawsze nabiera się go trochę za dużo), szybko schnie, długo lśni i nie odpryskuje. Wytrzymuje do pięciu dni (jedna warstwa) lub koło czterech (dwie warstwy, potem zaczynają ścierać się końcówki).
Lakier długo pozostaje świeży.
Polecam, szczególnie po promocyjnej cenie

Używam tego produktu od: odkąd się pojawił
Ilość zużytych opakowań: jedno i pół

świetny

Wielokrotnie robiłam eksperymenty z nowymi lakierami próbując znaleźc idealny. W końcu go znalazłam!!!
Mam kolor whisper (wybrany na chybił trafił), po jednokrotnym nałożeniu paznokcie mają delikatny błysk, w sam raz na codzień. Gdy pomalujesz drugi raz- kolor jest jasnoróżowy ale ślicznie odbija światło, faktycznie efekt lustrzanego odbicia. Używam go ciągle, wręcz czuję wstręt do innych lakierów!!!
Polecam!!!

Używam tego produktu od:2 miesięcy

delikatny kolor

Kolor tego lakieru jest bardzo delikatny i przy jednokrotnym pomalowaniu paznokci widać go tylko przy odpowiednim świetle(posiadam odcień whisper = lekki malinowy róż). Co do połysku to wydaje mi się, że jest on nieco bardziej wyraźny, w porównaniu z innymi emaliami do paznokci. Odpowiada mi również trwałość lakieru, który utrzymuje się bez większych odprysków przez kilka dni. Wysychanie lakieru nie jest niestety błyskawiczne.

Używam tego produktu od: tygodnia.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze rozpoczęte.