Ombre Plume (cienie)

Ombre Plume (cienie)

Pojemność 9,5 ml

Cień o kremowej, lekkiej, oryginalnej konsystencji, do nakładania na powieki z pomocą aplikatora zanurzonego w opakowaniu przypominającym korektor lub błyszczyk. Produkt jest niesamowicie trwały co sprawia, że staje się nie tylko świetnym cieniem do powiek, ale także bazą dla innych cieni. Poprawia ich trwałość i likwiduje efekt "wałkowania się". Kosmetyk dostępny jest w kilku raczej delikatnych, półprzejrzystych lekko iskrzących się kolorach - od odcieni zimnych po cieplejsze.

Cena: ok. 105 zł / 9,5 ml

No nie. A jak na Diora, to już w ogóle nie.

Mam kolor #256 Hint Of Mauve - bury, ni to brązowy, ni to szary, ni to fioletowy. Połyskujący na perłowo. Nie jest przejrzysty, jak to napisano w opisie produktu, raczej dość kryjący.

Pomysł z aplikatorem fajny, ale konsystencja cienia mi nie odpowiada, jest taki trochę kluchowaty, na powiece tworzą się grudki a na dodatek aplikator jest niezgrabny i trudno nim te grudki rozsmarować.
Zbiera się w załamaniach powieki, w ciągu dnia spływa z oka.

To nie jest produkt dobrej jakości.

Ilość całych opakowań: jedno

Subtelna swietlistosc ...

Moj kolorek to byl (wyrzucilam ostatnie opakowanie 4 miesiace temu...) taki ciemny szary - polprzezroczysty na powiekach... Opakowanie calkowicie starlo sie w trakcie kilku lat uzywania, wiec nie powiem jaki to byl konkretnie.
Nigdy nie stosowalam go samego, lecz zawsze w polaczniu z innymi cieniami (byl doskonala baza) albo z brokatem - brokat ladnie sie trzymal. Podobal mi sie efekt, jaki dawal - subtelny, swietlisty.
Trwalosc - no coz po kilku godzinach rozplywal sie na powiekach...
Ze wzgledu ze lubie kremowe cienie, kupilam takze miedzy innymi: szary Color Resist LOreala - jednak ten to zupelnie inny efekt: metaliczny intensywny kryjacy szary.
Używam tego produktu od:uzywalam przez kilka lat

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

się nie wałkuje

Ta czwarta * to trochę z sentymentu, bo to był pierwszy cień w kremie którego używałam, a który się nie wałkował, no i ten luksus dla studentki 3go roku,dior prawda, można od niechcenia stwierdzić jak ktos spyta o jaki fajny cień, co to, a ty na to, dior, szacuneczek;-)
Miał swoje wady - trochę się robiły grudy po wielu warstwach, ale suma sumarum dobry, można było stopniować kolor, mienił się , było dobrze.

Używam tego produktu od:używała ok. roku
Ilość zużytych opakowań:wykończyłam pół bo duże

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

strasznie spływa:(

Miałam kolor biały. Po nałożeniu efekt był fajny- piękny, świetlisty kolor. Niestety nałożenie równej warstwy sprawiało mi spory kłopot... Do tego po 1/2 h. koszmarnie zbierał się w załamaniu powiek ( pewnie dlatego, że jest dość gęsty). Opakowanie niezbyt piękne, aplikacja raczej problematyczna ( za żadne skarby nie potrafiłam nałożyć go tą toporną gąbką na dolną powiekę). Być może paniom o wyjątkowo suchych powiekach będzie bardziej odpowiadał...

super

naprawdę dobry cień:
- jest niesamowicie trwały, wytrzymuje na powiekach kilka godzin
- łatwo i przyjemnie sie go aplikuje, bo lekko zasycha na powiekach
- ma śliczne i twarzowe kolorki
- kolor nie zmienia sie przez cały dzien
- jest dośc wydajny.
Wada jest taka,że pod koniec cień robi sie bardzo gesty i trudno go wydobyc z opakowania i rozprowadzic po powiekach.

średnie

Nie wiem, dlaczego, ale na moich powiekach wszystkie kremowe cienie "spływają". :(Ten również.Kolory całkiem ładne, konsystencja i poręczność - dobre.

Bardzo fajny cień

Świetna alternatywa dla tradycyjnych cieni, nie podrażnia oczu, daje rewelacyjny błyszczący efekt, nie zbiera się z zagłębieniach powiek, bardzo trwały. Naprawdę jeden z najlepszych cieni jakiego używałam.

Idealna baza

Właściwie wszystko co można o nim powiedzieć napisałam w zgłoszeniu. Naprawdę jest bardzo trwały, idealny pod inne cienie.<BR>Pieknie, delikatnie się mieni i rozświetla powiekę. Polecam