Avon Color, Face Perfecting Duo (Nawilżający krem koloryzujący i korektor 2 w 1)

Jedyne takie połączenie - korektor i nawilżający krem koloryzujący. Kosmetyk, który wychodzi na przeciw oczekiwaniom cery i ułatwia codzienny makijaż. Korektor maskuje niedoskonałości cery, krem nawilża i nadaje twarzy jednolity kolor.
Korektorem pokryj niedoskonałości cery a potem nałóż nawilżający krem koloryzujący na całą twarz.
W opakowaniu znajduje się 30ml kremu koloryzującego i 3,4g korektora.
Kolory:
- light
- dore
- medium

Cena: 27,90zł / 30ml

nie dla mnie..

Muszę przyznać że tego produktu używałam dość dawno temu ale nie miłe wspomnienia pozostały...

Zacznę od tego że po zakupie użyłam go dosłownie kilka razy. Od razu mi nie podpasował:(

Moje odczucia:
*rzadka konsystencja, tak jakbym do normalnego fluidu dolała wody, efekt jest taki że prawie nic nie pozostaje na buzi...
*całkowity brak krycia niedoskonałości, z resztą skoro jest tak rzadki (czytaj wyżej)trudno żeby cokolwiek krył..
*korektor też bez rewelacji

Jedyny plus to cena, na szczęście był nie drogi ale podsumowując i tak pieniądze wyrzucone w błoto, przynajmniej w moim przypadku..

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, nie całe..

Nie dla mnie!

uzylam go moze kilka razy, niestety nie przypadl mi jakos do gustu; skusilam sie jak tylko avon go wprowadzil, odcien na szczescie udalo mi sie dobrac w miare ok, myslalam ze taki kosmetyk 2 w 1 bedzie praktyczny. Korektor byl nawet nienajgorszy, jednak ten krem to jakis nieporozumienie. Strasznie wysuszal mi skore na twarzy, zostawial lepka powloczke na buzi, chyba nie do konca sie wchlanial, dla mnie byl troszke za rzadki. Z tego co wiem avon wycofal go, wiec raczej i tak go nie kupie wiecej ;)Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

REWELACJA

Jak dla mnie kosmetyk jest REWELACYJNY niestety nie dostepny już w katalogu a na wyprzedażach też bardzo trudno go złapać wiec bede poszukiwać na allegro.Mam najciemniejszy odcien pomimo to rewelacyjnie dostosowuje sie do odcienia mojej skóry...+korektor pod oczka i jest slicznie .:)

Używam tego produktu od: 6miesiecy
Ponowny zakup: napewno

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

nie dla mnie

kupiłam, bo "nowość". Jest tani, lecz i tak nie wart swej ceny. Korektor nie kryje, mimo średniego odcieniu jest zbyt ciemny. Sam krem wcale nie nawilża, jedyyne co robi to szkodzi. Cera jest upaćkana, same ssmugi.. chyba sie do niego nie przekonam

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

to jest zło.

dostałam to do testowania od znajomej konsultantki (dzięki bogu, że nie musiałam nic za coś takiego nic płacić). zamysł producentów był szlachetny - dwa kosmetyki w jednym, niestety wyszło coś potwornego!
korektor jest za ciemny do b.jasnej karnacji, niedokładnie pokrywa zaczerwienienia, o wygładzaniu wyprysków nie ma mowy. jest widoczny na twarzy, tak samo jak krem koloryzujący, który zostawia smugi i nie daje się rozłożyć równomiernie. skóra ni to rozświetlona ni to pudrowa. za ciemny. i podkreśla wysuszone partie twarzy. absolutnie mi nie podpasował.

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: jedno ledwie napoczęte.