Ralph Rocks EDT

Ralph Rocks EDT

Buntownicza mieszanka wibrujących owoców i kremowych akordów kwiatowych, złagodzona ciepłem bursztynu, mleczkiem kokosowym i zmysłowymi nutami drzewnymi. Wyrazisty i energetyczny zapach zainspirowany niezależnością.

Nuty zapachowe:
Nuta głowy: namiętne owoce, wilgotna mgła, kiwi, cytrusy.
Nuta serca: listek zielonej palmy, kwiat pomarańczy, hiacynt, białe mleczko kokosowe.
Nuta bazy: Indonezyjskie drzewo sandałowe, bursztyn.

Cena: EDT 28,50USD/ 30ml; 45USD/ 50ml; 59,50USD/ 100ml

Za dużo cytrusów

Przypomina mi pomarańczowy,tani płyn do naczyń. Całkowicie nietrafiony wybór. Flakon banalny i niewygodny. No i bursztyn. Nie dopatrzyłam się tego składnika na wielu opisach, a kiedy po zakupie, zagłębiłam się, wyczuwając go, odrzuciłam zapach. Nie podoba mi się, nie kupię kolejnego, został na szczęście sprzedany.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno, 30 ml

0,01% Rocka 100% radości!

Pomarańczowy Lauren skrzy słodyczą, figlarnie puszcza oko o mocno wytuszowanych rzęsach z nad owocowego drinka z palemką...
Zapach dla energicznych optymistek, które żyją każdą chwilą, zawsze na pełnych obrotach.

Kobiety-motyle doskonale zdają sobie sprawę ze sporej dozy przypadku i kapryśności losu kierujących naszym życiem, dlatego też nieco "plastikowa" głębia tej kompozycji działa na nie jak wabik...

Rocks to kwiaty i owoce, drzewno-zielona oleistość palmy, [podobna, choć mniej interesująca niż w Woman S. Rykiel], świeżość i zmysłowość pociągnięta landrynkowym lakierem.

Nie wyczuwam kiwi, a przynajmniej nie w jego najdoskonalszej ze znanych mi form - kwaskowej i cierpkiej rozpływającej się słoneczno-zieloną słodyczą na języku.
Kwiaty są w trej kompozycji znośne, a momentami nawet niepzbawione swoistego uroku, do tego są nienachalne i dziewczęco niewinne, dodają lekkości i subtelności w ogólnym wyrazie.

Reasumując: Lauren Rocks to interesujący zapach, wart choćby przetestowania, zdecydowanie pobudził mój apetyt na pozostałe kolorowe Laureny ;-)

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: ***

nietypowo

Nie do końca w moim stylu, ale lubię do nich wracać.
Są ciekawe, nietypowe i na pewno długotrwałe.
Świetnie pasują na wieczorne wyjście ze znajomymi czy do klubu.
Zapach dziarski i w pewien sposób czuć świeżość. Z pewnością przeznaczony dla młodych kobiet lubiących dobrą zabawę ;).

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

TOP 10 męskich perfum

!!!

Nie wiem skad tyle slabych opinii... dla mnie zapach jest super. Bylam wczoraj w sephorze i wachalam wiele roznych flakonikow. O tym zapachu myslalam juz od dawna i bardzo sie ciesze, ze w koncu sie na niego skusilam!

Używam tego produktu od: wczoraj

Koperek :|

jeśli ktoś szuka zapachu koperku w perfumach to z czystym sumieniem polecam mu Ralph Rocks. Mamy tu połączenie słodkich nut z zapachem wyżej wymienionej rośliny. Kokosa tu nie czuję, nie mówiąc już o innych nutach wymienionych w opisie. Trwałośc niezadowalająca. U mnie ten zapach jest skreślony.

Nie mój typ...

Nie wiem jakim cudem stałam się posiadaczką tych perfum - chyba zupełnie przez przypadek. Zapach mi się nie widzi, powąchałam go tylko kilka razy i odłożyłam na półkę... Sama nie wiem co mnie w nim odpycha. Kokos jest nawet o.k, ale obok tego kokosa czuję jakiegoś kwiatka... Generalnie nie podoba mi się, niestety.

Używam tego produktu od: kupiłam podczas wakacji

Kokos koperkowy?

Nie, nie i jeszcze raz nie. Na początku czuję dziwny nijaki kokos z lekką nutką pomarańczy. Natomiast później gdy zapach leciutko się rozwinie zostaje sam kokos i jak tutaj już poprzedniczki świetnie to ujęły koperek? Sos koperkowy? Ode mnie za zapach 1*, chyba nigdy nie dałam tak nisko, ale po prostu jest dla mnie okropny. Opakowanie wcale nie lepsze, może dlatego, że nie cierpię koloru pomarańczowego;) opakowanie wydaje się być "sportowe" dla nastolatki. Ale niech będzie, dam za opakowanie 2*.

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: próbka

przyjemnie pachnie

Weszłam do Sephory i jak zwykle oddawałam się ulubionemu zajęciu, czyli wąchaniu ;p i ta trafiłąm na ten zapach Ralpha Laurena. Z początku ładniutki, świeży, taki cytrusowy. Podobało mi się lekkie owocowe tchnienie, ale później....zapach zaczął zalatywać...sosem koperkowym!!! Tak! Tez się zdziwiłam ;) a że nie lubię sosu koperkowego, rzuciłam tester (karteczke) do kieszeni kurtki. Kiedy wyjęłam następnego dnia, ku zdziwieniu, zapach przedstawiał się bardzo ładnie. Już nie czuć było zakręconych owocowych nut ani koperku. Za to powiewało takim..."Czymś" w rodzaju Euphorii...

Ogólnie zapach udany, ale zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię ponownie, ze względu na koperek ;]

Używam tego produktu od: kilka psików
Ilość zużytych opakowań: tester w Sephorze - próbka

Kokosek i kwiat pomaranczy

A mnie sie Ralph Rocks dosyc podoba - nie to, zebym sie zaczarowala, ale jednak jest to calkiem przyzwoity zapach, kokosek, kwiatki, owoce, generalnie jest przecietnie, ale milo :-). Przy tym wszystkim bardzo ladnie pobrzmiewa w nim kwiat pomaranczy, nadaje temu kokoskowi takiego zywego charakteru.
Nie kupie, ale dzien testu calosciowego spedzilam w nim sympatycznie, wiec nikogo zniechecac nie bede :-).

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: probka

kokos

Na poczatku czuje duzo kokosu, ale dosyc brzydkiego jakby suchego i byc moze to zapach wiorkow kokosowych. Czasami dochodza owoce, sa jednak słabo wyczuwalne co sprawia, ze ciezko je zdefiniowac. Kiepski dosyc ten zapach i troszke nie dopracowany. Buteleczka ładna. Trwałosc ok.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:...

idealny na poprawę nastroju

Zapach ładnie rozkwita na mojej skórze, jest długotrwały i przyjemny. Słodki, ale przy tym świezy i optymistyczny. Na samym poczatku troszke bolała mnie głowa, ale przyzwyczaiłam sie do niego po dwoch uzyciach. Bardzo wydajny, bo wystarczy psiknąć sie raz, czy dwa, a zapach jest naprawde intensywny. Opakowanie niestety średnio udane..
Nie wiem, czy kupie go znowu, bo lubie eksperymentowac z perfumami i raczej zadnych sie nie trzymam kurczowo.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego flakonika (100ml)

cukrowy

Listek zielonej palmy? Wilgotna mgła? Kiwi? Zupełnie tego nie czuję w tym zapachu mimo najszczerszych chęci. Nie czuję też koperku :-) Czuję TYLKO cukier. Zapach płaski, wiele o nim napisać się nie da. Nie dam mu 1 gwiazdki bo nie jest wstrętny czy odpychający tylko słodki i nijaki.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań: