AA Face Cera wrażliwa, Żel aktywny do mycia twarzy

AA Face Cera wrażliwa, Żel aktywny do mycia twarzy

Delikatny, różowy żel do mycia twarzy z sokiem aloe vera, alantoiną i d-pantenolem.Nadaje się do cery mieszanej, tłustej i normalnej, jest bezzapachowy i jak wszystkie produkty AA nadaje się dla osób z chorobami alergicznymi ii o wrażliwej skórze. Doskonale usuwa ze skóry zanieczyszczenia i pozostałości po makijażu. Bardzo łatwo spłukuje się z powieżchni skóry, pozostawiając długotrwałe uczucie świeżości, Nie podrażnia skóry, gdyż zawiera delikatne środki myjące pochodzenia naturalnego. Dzięki zawartości soku z Aloe Vera żel nawilża skórę, dostarcza jej witaminy A, B, C i E, mikroelementy oraz biostyminę. Nadaje skórze długotrwałą miękkość i elastyczność. Dodatkowo działa nawilżająco, łagodząco i kojąco mna podrażniony i wysuszony naskórek dzięki alantoinie i prowitaminie B5. Nie zawira barwników, ma neutralne pH, no i na koniec coś, co pewnie niektóre z was interesuje: nie był testowany na zwierzętach (tak przynajmniej twierdzi producent).

Rewelacja!

Czy kupie ponownie? No pewnie!
Długo szukałam czegoś takiego. Lekka konsystencja..fajnie zmywa makijaż, choćby nie wiem jaki on był.. do tego idealny dla mojej wrażliwej i typowo alergicznej cery.. :)
Wcześniej eksperymentowałam z żelami do mycia twarzy.. i moja buzia się \"buntowała\"..
Teraz jest idealnie gładka.. :)

Ilość zużytych opakowań: jedno puste.. kolejne właśnie kupione :)

jestem zadowolona

Świetnie oczyszcza buźkę,dokładnie zmywa makijaż,a przy tym jest łagodny.Nie ma mowy o podrażnieniach.Czasem tylko zauważam lekkie ściągnięcie skóry,ale i tak zaraz nakładam tonik lub krem,więc nie ma to znaczenia.Brak zapachu absolutnie mi nie przeszkadza.Wydajny.Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

całkiem całkiem

Całkiem delikatny mimo zawartości detergentu.
Nie poraznia mimo zawartości aloe vera. Zawsze usuwam makijaż najpierw mleczkiem, więc po tym żelu nie mam wrażenia niedomycia. Łagodny, wyraźnie zmiękcza buzię.
Wydajny, wytwarza gęstą delikatnie jedwabistą piankę.
Nie pachnie, co jest na dłuższą metę dla mnie męczące.
Opakowanie niezbyt poręczne, ale to dlatego, że nie lubię tub z żelami. Kosztuje w tej chwili kilkanaście złotych i na dodatek ciężko go kupić.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

rewelacja

powiem krotko - moim skromnym zdaniem lepszego nie ma :) mam skore wrazliwa, ale jakos nie umiem sie przestawic na mleczka
uwielbiam bo:
nie wysusza i nie podraznia skory (mam cere mieszana i na policzkach skora lubi sie luszczyc)
jest bezzapachowy (czyli mniej roznych dziwactw w srodku ;) )
dobrze radzi sobie z makijazem (oczywiscie nie tym na rzesach :D:D )
suuuper wydajny (naprawde wystarzy ociupinka zeby sie super pienil na twarzy)
opakowanie wygodne (lubie tubki)
cena przystepna (w stosunku do jakosci i wydajnosci)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:
to juz chyba 4 (eksperymentuje ale zawsze pokornie wracam do tego zelu)

bardzo dobry :)

Bardzo polubiłam ten produkt, od pierwszego użycia :).
Jest delikaty ale skuteczny, ładnie oczyszcza twarz, nie podrażnia, nie powoduje uczucia ściągania, świetnie się pieni, dzięki czemu jest wydajny.
Po zastosowaniu skóra jest gładka i przyjemna w dotyku.
Napewno jeszcze nie raz do niego wrócę :)

Przeciętniak

Niezły, ale do ideału sporo mu brakuje... Właściwie nie ma zapachu (taki jakiś "plastikowy") co akurat mi przeszkadza. Zmywa makijaż, ale z oporami i kiepsko się pieni. Co prawda nie podrażnia i jest delikatny (skóra po nim nie jest wysuszona ani ściągnięta), ale to ciut za mało..

Czystość idealna :)

Świetny produkt w niewygórowanej cenie, doskonale oczyszcza, zmywa makijaż, fajnie się pieni. Podoba mi się brak zapachu - mniejsze ryzyko uczulenia. Jednak moja tłusta cera po użyciu jest nieco zbyt ściągnięta, tonik obowiązkowy natychmiast, bo inaczej odczuwam dyskomfort.
Po dłuższym używaniu wyraźnie widzę znaczne obniżenie częstotliwości pojawiania się jakichkolwiek wyprysków!

zaskoczenie

Gęsty, bezzapachowy. Świetnie się pieni, pianka jest delikatna, dobrze się spłukuje. Dobrze oczyszcza i odświeża, twarz jest dokładnie oczyszczona z sebum i innych zanieczyszczeń, lekko napięta, ale nie wysuszona. Skuteczny ale delikatny. Wydajny.

Lubiłam bardzo

I lubię go nadal, czasem kiedy nie mam żadnych problemów z cerą to do niego wracam. Jest łagodny, nie wysusza mojej skóry. Dość dobrze oczyszcza skórę ale z makijażem sobie nie poradzi, trzeba go najpierw usunąć mleczkiem. Buzia po umyciu jest ładnie nawilżona i wygładzona. Ale uwaga! Jest on dobry dla wrażliwej buzi, ale nie nadaje się do mycia skóry mocno podrażnionej czy poddawanej terapii lekami - wtedy szczypie. Mimo to mam do niego słabość. Zdjęcie oczywiście przedstawia stare opakowanie, teraz żel mozna nabyć w pomaranczowych tubach z białymi literkami.

Bardzo dobry

Bardzo dobrze oczyszcza twarz, nie podrażnia, nie wysusza. Bezzapachowy, więc mniej chemii ;-) Fajny, ale dusza eksperymentatora każe mi szukać tego _idealnego_ :-)

Niezły

Kupiłam ten żel kiedy nie mogłam znaleźć takiegoż z serii AA Young - jest całkiem niezły. Jeśli ktoś nie ma problemów z trądzikiem, będzie chyba idealny - bardzo delikatny dla skóry, ale jednocześnie skutecznie oczyszcza. Warto spróbować.

znakomity!

Używam od miesiąca i nie znajduję w nim wad. Przyjemnie się pieni, zostawia gładką, przyjemnie napiętą i nawilżoną skórę, pory wydają się zmniejszone. Bardzo lubię go używać - to przyjemność! Gdyby jeszcze jakoś ładnie pachniał, moje szczęście byłoby pełne - brak zapachu oceniam neutralnie. Podsumowując: jest to najlepszy żel do twarzy jaki kiedykolwiek miałam. I jeszcze uwaga do zdjęcia: nie wiem, czy to ten sam żel, mój jest w przezroczystej tubie, która z powodu zawartości (żel jak już pisałam jest różowy) wygąda właśnie jak różowa, litery natomiast są białe.