Chaos EDP

Chaos EDP

Aromatyczny i subtelny zapach, który jest mieszanką nut drzewnych, ziół i przypraw. Zamknięty w pięknym cylindrycznym flakonie. Wprowadzony w 1996 roku. Idealny dla nowoczesnych kobiet.

Nuty zapachowe: drzewo sandałowe, drzewo aloesowe, kordamon, cynamon, piżmo, szafran, goździk, kolendra, rumianek, szałwia, lawenda, ambra.

Cena: EDP 700USD/ 30ml; 1000USD/ 50ml; 1500USD/ 100ml

Mam w głowie chaos. :)

Zazwyczaj się rozpisuję, ale tym razem będę zwięzła.

Najpierw poznałam Black Cashmere- i zakochałam się.
Próbkę Chaosu dostałam od przemiłej Wizażanki przy okazji jednej z rozbiórek. :calus: Gdybym nie znała Black Casmere... ale znam.
Nie pokocham Chaosu. Bo Chaos odczuwam jako rozrzedzoną wersję BC. Z podobnymi nutami, ale o wiele mniej intensywnymi, trudniejszymi do wyczucia.
No i BC trwa na mnie i trwa, zmienia się i ewoluuje a Chaos szybko znika.

Dlatego bez żalu poprzestanę tylko na próbce.

Używam tego produktu od: parę dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie próbki

Mistyczny

Chaos jest zupelnie nie w moim stylu, przeciez ja nie lubie takich zapachow, no i w tescie nadgarstkowym wywolal u mnie natychmiastowe skojarzenie z denaturatem - a jednak po tescie calosciowym jedynie resztki rozsadku (ta cena O-O) powstrzymuja mnie przed zakochaniem sie w nim bez pamieci.
Nie wiem, co mnie w Chaosie tak pociaga (PRZECIEZ NAWET MI SIE NIE PODOBA) - nosi sie go jednak genialnie, drzewno-ziolowo-przyprawowy i jakby odrobine kadzidlany (ale przeciez tam nie ma kadzidla??) oblok otacza nosicielke jakims mistycznym, tajemniczym nimbem.
(to teraz biegne testowac BC, bo z testu nadgarstkowego cos mi sie mgliscie kojarzy, ze ma wiele wspolnego z Chaosem, a cene ma zdecydowanie mniej frustrujaca ;-)))) )

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedna probka