Ultrafast Growth (Wzmacniająca odżywka z morskimi ekstraktami pobudzająca wzrost paznokci)

Zgłaszająca osoba: bombellka

Wzbogacona ekstraktami morskimi i minerałami odżywka idealna do paznokci słabych, suchych i bardzo łamliwych.

Nawilża i odżywia paznokcie przez co stają się dłuższe w ciągu zaledwie kilku dni

Cena: 26zł/ 15 ml

Zgadzam sie

Ja rowniez uwazam,ze pazurki od niej rosna swietnie,ale jakos odzywienia nie zauwazylam.Jednak 1 raz w tygodniu mocze paznokcie w wodzie z sola martwego morza i jestem bardzo zadowolona tym co widze,wiec moje paznokcie sa zdrowiutkie A tak na ogol to calkiem niezly produkt.

Używam tego produktu od:6 mies.

Zależy kto czego oczekuje

Kupiłam tą odżywkę, bo mojej ulubionej Sally Hansen o podobnym działaniu akurat nie było. Przy okazji zaoszczędziłam ok 10 zł ;)

Odżywka ma za zadanie przyspieszać wzrost paznokci i je wmacniać. O ile w tej pierwszej kwestii radzi sobie swietnie, tak z tym wzmacnianiem jest zdecydowanie gorzej :baba:

Paznokcie rzeczywiście rosną szybciej :ehem: Nakładałam ją co drugi dzień i po ok 1,5 tyg miałam długie pazury. Pod tym względem KWC. Jeśli więc komuś zależy na szybkim wzroście, niech kupuje!

Niestety, już długich pazurów nie mam, bo nadal rozdwajały mi się bardzo i musiałam obciąć :mad: Były miękkie, gietkie i słabe a na wzmocnieniu tez mi zależało bo zaniedbałam troche paznokcie (nie chciało mi sie używać odżywek (sprawdzonych SH :p:)) ani kremować itp wiec teraz mam za swoje :(.

Stwierdzam więc, że lepszą odżwyką jest Maximum Growth Sally Hansen - ok 10zł drozsza, ale przynajmniej również wzmacnia. Z opuszczona głową wracam do niej. Tą odżwykę Kiss bede uzywać, gdy paznokcie "dojdą do siebie".

Aaa i jeszcze plusik za szybkie wysychanie na paznokciu. Niestety ma tendencję do ścierania się,Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

EDYCJA: używałam jej 2 miesiace :)