Creme Splendide Nuit (Regenerujący, odżywczy i wygładzający krem na noc)

Creme Splendide Nuit (Regenerujący, odżywczy i wygładzający krem na noc)

Creme Splendide Nuit to zdaniem producenta najsilniejszy kosmetyk z linii pielęgancyjnej marki i najsilniejsza jej broń w walce ze zmarszczkami. Krem zawiera witaminę A,E, F,D sole mineralne,
bardzo silnie stężone aktywne serum z róży bogate w pierwiastki śladowe (magnez i wapń). Dzięki temu krem rozjaśnia cerę i działa odmładzająco. Regeneruje i odżywia nawet bardzo zmęczoną skórę. Według obietnic producenta zamyka także pory i zapobiega odwodnieniu skóry.Dodatkowo krem zawiera wyciąg z czarnej porzeczki, który pobudza mikrocyrkulację komórkową i syntezę kolagenu.Ostatnie kładniki Creme Splendide Nuit to masło shea i wyciąg z avocado.
Wszystko w ozdobnym słoiczku:)
Seria pielęgnacyjna Annick Goutal dostępna jest w perfumeriach Quality.

Cena: 510zł/ 60ml

Bardzo dobry!

Mam suchą skórę.Kremy Annick Goutal są gęste i baaardzo odżywcze.A krem na noc Splendide jest po prostu rewelacyjny!! Buzia rano jest gładka i jędrna.Zapach jest różany (PRZEPIĘKNY) ale mimo to nie podrażnia oczu.Naprawde bardzo dobrze się spisuje na mojej buzi.Nie wiem jak by działał na skórze tłustej..Ale dla suchej jest baaardzo dobry.Zawiera wyciąg z czarnej porzeczki która poprawia mikrocyrkulację - dzięki czemu rano nie mam opuchniętej buzi w okolicach oczu.Mam dopiero 27 lat - więc nie powinnam uzywać jeszcze tak zaawansowanego kremu odżywczo-przeciwzmarszkowego jak ten ale w ramach kilkudniowej kuracji spisał się suuuper!Mimo dość wysokiej ceny jak dla mnie - wart jest zakupu.Naprawde polecam.
Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: Mam zestaw wszystkich miniproduktów całej serii splendide annick goutal..Co jeden to lepszy :)