Kolor Zaprogramowany Czekoladowy, Szampon do włosów ciemnych i płowiejących

Kolor Zaprogramowany Czekoladowy, Szampon do włosów ciemnych i płowiejących

Szampon zawiera substancje czynne o udowodnionej, wysokiej skuteczności ochrony koloru - Heliogenol, melaninę (naturalny barwnik występujący we włosach) oraz ekstrakt z czarnej herbaty.
Pogłębia odcień włosów ciemnych, z tendencją do płowienia, naturalnych i farbowanych.
Skutecznie chroni kolor przed wymywaniem.
Przedłuża trwałość pigmentów farby.
Działa osłaniająco i kondycjonująco na strukturę włosów.
Zwiększa odporność na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych.
Przywraca włosom długotrwałą miękkość i połysk.
Wyróżnia się niezwykłym zapachem gorzkiej czekolady i słodkiego karmelu.

średniawka

skusiłam się na niego po opisie w gazetce ziaji. jako że mam dość nieładne z naturalnego koloru włosy, stwierdziłam, że spróbuję. jednak co zauważyłam:

plusy:
- super zapach
- cena

minusy:
- zapach szybko się ulatnia z włosów
- nie zauważyłam jego działania

Używam tego produktu od: pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

dużo wad

Odkąd zmieniłam kolor włosów z blond na brązowy staram się stosować kosmetyki wzmacniające kolor. Ten wygrany w jakimś konkursie szampon stał od jakiegoś czasu na półce.
Pomyślałam więc, że się przyda.
Nie sprawdza się jednak najlepiej - zapach ma słodki, ale mało czekoladowy. Nie zauważyłam, by szampon wpływał na kolor włosów. Nie plącze ich, nie wysusza.
Używany przez kilka dni pod rząd obciąża włosy, powoduje łupież, pogarsza ich kondycję.
Normalnie nigdy nie kupuję szamponów z najniższej półki, a ten wygrany tylko potwierdził moją opinię na ich temat.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:wciąż 1

Średniak

Polowałam na niego długo ze względu na zapach.
Ten jest obłędny, ale niestety wyczuwalny tylko w trakcie mycia włosów-potem się ulatnia.
Nie będę ocenia wpływu na kolor włosów farbowanych i przedłużanie jego trwałości, bo uważam,że nie zależy to tylko od szamponu ale od tego kiedy i jak się farbuje włosy i czym-nie jeden raz farbowałam włosy czy to sama czy u fryzjera tą samą farbą a efekty były różne-raz kolor schodził po 2 tygodniach(farba!!!)a raz trzymał się bez płowienia 2 miesiące.Akurat przy tym szamponie kolor spłynął po 2 tygodniach;-(
Konsystencja kremowa, lejąca;trzeba go sporo wylac, żeby się spienił,ale mimo to jest bardzo wydajny.Nie robi niczego szczególnego z włosami-ani mi nie pomógł ani nie zaszkodził.
Ogólnie-dla zapachu polecam, reszta kwestia oczekiwań;-)

Używam tego produktu od:miesiąca

Manicure - marynarskie paski

czekoladowo mi

Zapach mnie relaksuje, czysta czekolada gorzka, mmmmmmmmmm

Poza zapachem
+ dobrze myje
+ nie przetłuszcza
+ nabłyszcza włosy
+ lekko przyciemnia

Szkoda,że nie chroni przed Słońcem, to jedyna wada

Używam tego produktu od:półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Czekoladowa przyjemnosc:)

Zalety
-tani
-slicznie pachnie czekolada
-wydajny
-dobrze sie pieni
- slicznie po nim wlosy blyszcza,maja czekoladowy odcien-kolor jest poglebiony i troszke ciemniejszy(nie farbuje)

Wad nie zauwazylam.

Używam tego produktu od:paru m-cy
Ilość zużytych opakowań:3 butelki,rozpoczeta 4

mało wydajny

Mam wielki sentyment do produktów Ziaji, ale niestety tego szamponu nie warto kupowac.
Przede wszystkim słabo sie pieni, przez co trzeba go sporo wylac.
Rowniez zapach mnie rozczarowal. Spodziewalam sie mocnej aromatycznej czekolady, a to tylko slaby zapach wyrobu czekoladopodobnego:(
Za krotko go uzywalam,zeby stwierdzic czy dba o kolor, ale jakiegos specjalnego polysku nie bylo.

Używam tego produktu od: 1 msc

ładny zapach

Szampon jest normalny, nie zauważyłam żadnych rewelacyjnych zmian, po prostu ładny zapach.

Dość wydajny szampon, teraz nabrałam paranoi, że przez ten szampon zaczęły wypadać mi włosy...ale nie jestem pewna, że to akurat przez ten produkt.

Używam tego produktu od:miesiąca

Średni

+ przyjemny zapach
+ włosy dobrze się po nim układają
+ nie obciąża, nadaje się do włosów z tendencją do przetłuszczania się
+ poprawia kolor włosów, może nie spektakularnie, ale coś tam robi ;)
+ wydajny

- słabo myje
- słabo się pieni trzeba użyć go bardzo dużo, by w ogóle zaczął :/

Używam tego produktu od: sporadycznie/nieregularnie ok. 7-8msc

Blee...

Jesteście Wizażanki bardzo pobłażliwe dla tego szamponu :-)
A oto moje spostrzeżenia:
- zapach zbyt intensywny, nie dający uczucia czystości po myciu,
- właściwości myjące średnie - miałam ciagłe wrażenie niedokładnego umycia włosów,
- właściwosci pielęgnacyjne złe - moje włosy sie elektryzowały, wysuszyły i były jakies dziwnie matowe.

Ja go więcej nie kupię, chociaż miałam nadzieję, że będzie lepszy, bo ogólnie lubię produkty Ziaji.Używam tego produktu od:kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań:jedno niecałe opakowanie - zużyłam do prania ciemnych skarpetek :-)

Niestety :(

Strasznie mi przykro, ale niestety muszę się zgodzić z poprzednią recenzentką. Przez dłuższy czas obawiałam się wystawić tak radykalnie odmienną opinię na temat tego szamponu.

... Teraz widzę, że wypadanie moich cudnych włosków nie jest przypadkiem. Pojawiło się niedługo po zakupie produktu :(
Dodam, że nie zmieniałam w tym czasie ani diety, ani środka koloryzującego i nigdy przenigdy nie miałam problemów z wypadaniem włosów.

Do atutuów produktu należy przede wszystkim ładny zapach, dostateczne "pienienie się" oraz fakt, że rzeczywiście nie wypłukuje koloru ... ale przy tak poważnym mankamencie nie ma to praktycznie żadnego znaczenia.

Na zakończenie pocieszę poprzedniczkę, że moje włosy przestały wypadać bezpośrednio po odstawieniu produktu i nie musiałam stosować żadnej kuracji regenerującej :)
Używam tego produktu od: kilka tygodni

Włosy wypadają garściami :((

Używałam tego szamponu przez ok 1 miesiąc. Muszę przyznać, że na poczatku byłam nim zachwycona-piękny zapach, włosy po umyciu były lśniące.Jednym słowem wydawało by się idealny szampon dla moich zniszczonych koloryzacją matowych włosków.Niestety po jakimś czasie zauważyłam, że im częściej używam tego szamponu, tym więcej zaczęlo wypadać mi włosów:(((Po zużyciu całej butelki włosy wypadają garściami-sa po prostu wszędzie, a nigdy wcześniej nie miałam z tym problemu:((Ponadto zauważyłam, że szampon ów w znacznym stopniu wzmaga przetłuszczanie włosów.Teraz muszę się rozejrzec zxa czymś co odratuje moje zrujnowane kłaczki.Niestety nie polecamUżywam tego produktu od:1misiąc

dobry.

zauroczył mnie czekoladowo-karmelowym zapachem i śmiesznie niską cena;). włosy po nim pięknie sie błyszczą, nie plącza, kolor jakby płowiał mniej.
niestey zuzywa sie dosc szybko<rekompensuje to cena> i ma conajmniej dziwny kolor<szaro-czarny>
mimo to goraco polecam.

Używam tego produktu od:2 mce