Liner Electro (Kredka metaliczna do powiek)

Liner Electro (Kredka metaliczna do powiek)

Uzyskaj świetliste spojrzenie. Kredka do metalicznego podkreślenia konturu oka.

Jej miękka i delikatna tekstura pomaga uzyskać metaliczną, cienką i trwałą linię, dzięki której oko staje się rozświetlone.

Dostępna w 9 metalicznych odcieniach.

Uwaga, niebezpieczna!

Nie wiem, z jakiego drewna został wykonany, ale to chyba jakaś sparciała płyta wiórowa! Podczas strugania poza tym, że traci się bardzo dużo koloru (zbyt miękka), to jeszcze drewno sypie kolkami. Już nie raz przez nieuwagę dostały mi się do oka. Poza tym- nietrwała.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: jedną niepełną, bo wywaliłam

Nie zachwyciły

Dostałam 4 takie kredki w prezencie. Sama bym ich nie kupiła za taką cenę, a teraz wiem, że nic to nie ma do ich jakości.

Może najpierw plusy:
+ ładne kolory (ja mam czarną, niebieską, zieloną i miedzianą) moja ulubiona to miedziana, bardzo ładna!
+ łatwo się je ostrzy
+ brokat ładnie się prezentuje, nie jest ani za duży ani za mały

No i minusy...
- są zbyt miękkie,
- w ogóle nie trzymają się na górnej powiece, odbijają i rozmazują
- na dolnej powiece efekt jest ładny, ale jak dostanie się brokat do oka, to jest niezła jazda :(
- przez to że są takie miękkie bardzo szybko się zużywają, bo trzeba je co chwile temperować.
- cena nieadekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: ok 5 miesięcy

Dobre, ale nie idealne

Kupilam te kredki ostatnio na promocji, kolory Black i Marine. Jestem z nich nawet zadowolona, oba maja ladne kolorki, choc Black jest bardziej nasycony, dobrze sie temperuja, olowek jest mocny. Aplikacja jest latwa i wygodna, kredki sie nie rozmazuja. Jednak mam zastrzezania do trwalosci, 5h to troszke za malo- kolor robi sie troche wyblakly, chcialam lekko poprawic kreske i przy potarciu calkiem zeszla z oka :(
Ale ogolnie sa fajne, moze kiedys do nich wroce i wyprobuje jakies nowe kolorki

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: dwa- oba w trakcie

Eris film 1

Super kredki!

Obok Flash linerów jeden z moich ulubionych produktów Sephory.
Mam dwie takie kredki- brąz i granat.
Są super!!!
Sprawdzają się zarówno solo jak i jako dopełnienie makijażu.
Można nią malować wnętrze oka jak i powieke, daje taki metaliczny efekt prez co makijaż nie jest taki kanciasty tylko bardziej plasyczny.
Mam też kredki z brokatem Sisleya,ale bo tych sie nie umywają....a kosztują 1/5 tego. Są miękkie i trwałe.
Moje KCW!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 kredki

Baardzo dobra

Mam odcień 02 metal electro. Jest to taki srebrny ze srebrnymi drobinkami. Bardzo ładnie wygląda na oku. Nie rozmazuje się , jeśli same tego nie zrobimy. Z trwałością to tu normalnie, bez cudów. Są lepsze kredki pod tym względem ; ) Wydajna . Mimo, że używam okazjonalnie , to i tak rzadko muszę ją ostrzyć : ) Cena przystępna, myślę, że jest dostępna dla wszystkich chcących ją kupić . Polecam : ]

Polecam!

Posiadam kredkę o kolorze 07, to taki zgniłozielony ze złotymi drobinkami. Jestem z niej bardzo zadowolona, jest trwała plus jeśli chce się uzyskać jakiś tam efekt, daje się ładnie rozetrzeć. Czego chcieć więcej?

Średniak.

Mam duże zastrzeżenia, przede wszystkim jeżeli chodzi o konsystencję tej kredki - jest zdecydowanie ZBYT miękka, rozłazi się na powiecie, ale kiedy uda się już to okiełznać, wygląda całkiem nieźle. Posiadam jedną w kolorze srebrnym - kiedyś podwędzoną siostrze. Mimo metalicznego efektu całość nie wygląda tandetnie, to raczej taki subtelny błysk, nawet na codzień. Taki o, przyjemny gadżet, ale bez rewelacji, więcej bym po nią raczej nie sięgnęła.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Black electro

Dobra i przyjemna kredka do oczu, ale myślałam, że będzie bardziej metalicza. Ale w sumie jestem z niej zadowolona.
Jest odpowiednio miękka, kolor jest nasycony, głęboki (a mam black electro) z mini połyskującymi drobinkami. Łatwo i przyjemnie się nią rysuje, a efekt jest naprawdę dobry.
Nie jest może najtrwalsza, ale z bazą pod cienie dość dobrze się trzyma.
Chyba się skuszę na inne odcienie.

Używam tego produktu od: ok. 2 mies.

najgorsza z najgorszych ! Brrr

Naprawde nie wiem dlaczego jest tyle pozytywnych opinii!
Ta kredka jest do BANI !
NIgdy nie miałam gorszej

- nie widać wogle koloru tej kredki ( odcień 02), na dłoni owszem ciemny szary z drobinkami brokatu , a na powiece wyblakły kolor !
- jeśli już wkońcu uda mi się wydobyc z tej kredki kolor choć troszke widoczny ( po kilkunastu pociągnieciach na powiece ) to nie wiem czy efekt utrzymuje się z godzinę - blaknie, schodzi,zero efektu
- nawet na bazie zle się trzyma - kolor trochę bardziej intensywny,ale niestety utrzymuje się góra 3 h !Z bazą art nic nie moge wskórać
Szkoda 25 zł!
zwykła kredka za 6 zł jest lepsza od tego badziewia
Nigdy więcej ...

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:mam pierwsze i ostatnie !

znika :<

mam 2 odcienie - metal i mauve
kolory są nawet fajne. kredki są miękkie, a to dla mnie plus, ale niestety są bardzo nietrwałe...
metal zostawia po sobie delikatny "brokatowy poblask a mauve prawie nic...
tak więc lepiej mieć go przy sobie, żeby się poprawiać co chwile...

nie oceniam niżej ponieważ przez to że są takie miękkie można je nakładać z innymi kosmetykami i uzyskać całkiem miły efekt.

ponownie nie kupie bo i tak pewnie szybko ich nie zużyję, eh

Używam tego produktu od: pół roku?
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch xO

nietrwała!

Dostałam tę kredkę w prezencie. Z początku nawet mi się podobała - pomysł z błyszczącymi drobinkami wydawał mi się ciekawy. Niestety na pomyśle plusy się kończą. Jest za miękka, nietrwała, rozmazuje się. Po 3 (!) godzinach po równej kresce nie było śladu - poza brokatem na całych powiekach... Fakt, że mam dość małe i głęboko osadzone oczy, ale wiele kredek sprawuje się znacznie lepiej od tej, w tym wiele dużo tańszych. Na pewno więcej jej nie kupię. Nie polecam.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 roku

rewelacyjne

Obecnie używam kolorku lack electro równolegle z fioletową wersją, metaliczny granat już ledwo daje się temperowac. Kredeczki są świetne, miękkie, więc łatwo się rozprowadzają, nie muszę sobie nimi w oczach dłubać, żeby zostawiły kolor, ale jednocześnie nie rozmazują się, a dzięki tym electro kolorkom nadają głębię spojrzeniu ;) Bardzo fajne, na pewno kupię kolejny raz :)

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: