Beyond Colour, NutraLush Plumping Lipstick (szminka do ust)

Beyond Colour, NutraLush Plumping Lipstick (szminka do ust)

Szminka do ust,która:
- wygładza i regeneruje naskórek ust
- sprawia,że usta wydają się pełniejsze
- długotrwale utrzymuje nawilżenie
- zawiera wit.A, E, C
- chroni: SPF 12
Producent obiecuje, że przy dłuższym stosowaniu usta staną się zdrowsze, miękkie, młodsze. Dostępna w 10 odcieniach.

Cena: 24,90 zł

trafiona

nie kupię, bo zostały wycofane :P Uzywałam odcieni TWIG i CHOCOA (szkoda, że wycofali ten pierwszy). I dobrze je wspominam. Uwielbiam malować się w zimie, a na tę porę roku nadają się świetnie.

na zime jak znalazł

Bardzo fajna szminka. Dałabym nawet pięć gwiazdek bo właściwie to nie mam jej czego zażucić ale jednak jedną muszę odjąc a mianowicie za raczej mało atrakcyjne kolory. Mi podoba się niestety tylko jeden: Beige Shimmer. Sama szminka jest naprawdę dobra, ja przede wszystkim poleciła bym ją na zimę bo na lato może być za ciężka i za tłusta ale właśnie dlatego, że taka jest świetnie nadaje się na zimę bo chroni i trochę odżywia usta. Nie wysusza wręcz nawilża nawet jak już dawno zejdzie usta nie są ani troche wysuszone. Ma też barzdo ładny zapach. Niestety mało wydajna ale z przyjemnością się jej używa.
Ilość zużytych opakowań: kilka

EXTRA

Dla mnie pomadka jest extra, szczególnie polecam ją na zimę.~ dobrze pokrywa usta~ ładnie się nakłada~ natłuszcza wargi, dzięki czemu nie pękają na mrozie~ do wyboru kilka naprawdę fajnych kolorków - Twig (mój faworyt), Cocoa, Romantic.Ilość zużytych opakowań:Jedno całe i mnóstwo próbek.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

może być

Niezła jak na Avon.Ładnie nawilża i natłuszcza usta. Pielęgnuje? Chyba troszkę tak.Kolorki znośne, niezbyt trwała.

trwała

Jakoś wogóle nie mam zaufania do Avon, wszystkie kosmetyki tej firmy jakie posiadałam (a było tego sporo) uznałam za super buble, nie trwałe i nędzne. Ale pomadka z serii Beyond Colour zauroczyła mnie, a szczególnie kolor jaki wybrałam i jestem mu wierna: COCOA. Jest naprawde bardzo wydajna, może dlatego że po użyciu nie zostawiam jej na ustach w całej okazałości, lecz trzykroć całuję bibułkę i jest super. A ten zapach - jak by się jadlo toffi.

Nietrwała

Główną wadą tej szminki jest brak trwałości. Dobrze się nakłada, nawilża usta i ładnie wygląda - dopóki czegoś nie weźmie się do ust. Jest również mało wydajna.

dobra

Bardzo lubię tą pomadkę. Nie mam problemów z dobraniem odcienia, ładne jest Cocoa, Twig, Romantic. Rzeczywiście nawilża i wygładza usta, kolor zjada sie dopiero po jakimś czasie - więc duży plus za to.

dobra szminka

Uważam, że to bardzo dobra szminka, o dość ciężkiej, bogatej konsystencji, w sam raz na zimę. Nawilża, a nawet natłuszcza, pokrywa usta ochronną warstewką i rzeczywiście sprawia, że wydają się pełniejsze. Mnie pasuje tylko jeden kolor (i to też tak nie do końca, jest troszkę za pomarańczowy), Beige Shimmer. Reszta (jak to w większości u Avonu) fatalna - a szkoda. Za to duży minus i gwiazdka w dół.

bez zarzutu

Ja sobie ją chwalę. Czy powiększa usta, tego nie zauważyłam, ale na pewno nie wysusza. Jest miękka i przyjemnie sie nakłada. Ma ładne kolory. Trzyma sie umiarkowanie, bez przesady, ale ja nie oczekiwałam trwałości. Dla mnie bez zarzutu. Szkoda tylko, że tak mało chłodnych odcieni :)