Avon Naturals, Milk & Honey, Intense Moisture Mask (Odżywcza maska nawilżająca `Miód i mleko`)

Maseczka o odżywczym, pielęgnacyjnym i kojącym działaniu miodu i mleka. Poczuj się ukojona dzięki ciepłemu i słodkiemu zapachowi oraz właściwościom ekstraktów z miodu i mleka. Z nowej serii.

Skład: Aqua, Glycerin,Caprylic/Capric Triglyceride, Butylene Glycol, Ethylhexyl Palmitate,Hydrogenated Polydecene,Petrolatum,Cet earyl Acohol, Sorbitol, Propylene Glycol Stearate, Benzyl Alcohol,PEG-40 Stearate, Carbomer, Dimethicone, Cera Alba, Choleth-24, Triticum Vulgare, Sesamum Indicum Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Methylparaben, Hydroxyethylcellulose, Potassium Hydroxide, Trimethylsiloxysilicate,S odium PCA, Parfum,Ceteth-24,Disodium EDTA,Tocopheryl Acetate, Hydroxylated Milk Protein,Mel, Propylene Glycol, Retinyl Palmitate, Phosphoric Acid,Hellianthus Annuus Seed Extract,Melia Azadirachta Seed Extract,Vitis Vinifera Seed Extract,Diazolidinyl Urea,Propylparaben,BHA,CI 15985, CI 47005, CI 60730.

Cena: 15,90zł / 75ml

Całkiem fajna maseczka

Do zakupu zachęciła mnie koleżanka, sama za pewne bym jej nie kupiła, bo nie lubię zapachu miodu w kosmetykach.

O dziwo maseczka pachnie całkiem przyjemnie- lekko waniliowo.

Ma lekką, dosyć płynną konsystencję.

Nawilża średnio, ale mimo wszystko używanie jej sprawia mi przyjemność. Koi skórę.

Za taką cenę (koło 7zł na Allegro) myślę, że warto.

przyjemna :)

Maseczka jest bardziej mojej mamy niż moja.Ja nie jestem fanką takich kosmetyków,nie mam porównania z innymi i jej ocena może być dla mnie trochę ciężka.Aczkolwiek jest przyjemna i używam jej sporadycznie,gdy mam ochotę

Plusy
- fajna konsystencja
- nie podrażnia
- po zmyciu skòra jest miękka,gładka i nawilżona
- wydajna
- ładnie pachnie
- przystęna cena,często w promocji

Używam tego produktu od: kilku msc
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Dobra, ale nie do końca dla mnie

Maseczka ma łatwą do rozprowadzenia konsystencję, mleczny kolor, po wyschnięciu robi się przezroczysta. Nie unieruchamia twarzy. Zmycie jej nie sprawia większych problemów. Zapach przyjemny, mało chemiczny, ja osobiście nie przepadam za zapachem mleka i miodu, ale w tym produkcie jakoś szczególnie mi nie przeszkadza. Skóra zaraz po użyciu jest wygładzona, bardziej miękka i koloryt nieco się wyrównuje. Z nawilżaniem furory nie robi, ale jakiś delikatny efekt jest wyczuwalny. Niestety odniosłam wrażenie, że zapycha pory i następnego dnia po użyciu pojawia mi się sporo zaskórników.

Ilość zużytych opakowań: 1; 75ml

Manicure - velvet nails

dobra

Kupiłam tą maseczke w cenie promocyjnej.
Moim zdaniem jest dobra , chociaż nie widać zaskakujacych efektow .
Nawilza i to jest duzy plus .
Ma fajna konsystencje i jest wydajna .
Ma super zapach :)
Lubie stosowac rozne kosmetyki , dlatego raczej nie kupilabym znow tej samej maseczki .
Jedynym minusem jest to , ze nie latwo ją zmyc .

Szczypie!

Pierwszy raz tak szczypała, że ją zmyłam. Przy drugim podejściu szczypała, zostawiłam na trochę dłużej i nieco przestała szczypać, ale to ją dyskwalifikuje całkowicie. Moja mama natomiast jest z niej zadowolona..Ja jednak nie widzę żadnych plusów. Może innym służy dobrze. Pół gwiazdki za cenę i miękkie opakowanie z którego pewnie dobrze się ją wyciska.

Minusy
-odkręcane wieczko
-zaczerwieniona skóra po niej
-szczypie

Używam tego produktu od: w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań: oddałam po 2 użyciach dalej

Nowa ma inny sklad.

Mam ta maseczke i wg mnie jest swietna na zimne. Mimo, ze mam cere mieszana, to bardzo przyjemnie ja nawilza i wygladza. Stosuje ja po mocniejszym pilingu, lub gleboko oczyszczajacej i wysuszajacej maseczce.
Pachnie troche budyniowo, jest o konsystencji jogurtu.

I tu uwaga: Moja maseczka ma inny sklad niz tu podany (w starszej wersji)

Skład/Ingredients: Aqua, Propylene Glycol, Stearic Acid, Hydrogenated Soybean Oil, Isopropyl Isostearate, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Carbomer, Sesamum Indicum Oil, Parfum, Choleth-24, Ceteth-24, Thiodipropionic Acid, Mel, Hydroxylated Milk Protein, Glicerin, Alcohol Denat., CI 19140, I 14700, CI 60730. <1016901-003>

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: nie skonczone jedno

warta uwagi

Maseczka o lekkiej konsystencji i przyjemnym zapachu. Nie spływa z twarzy, po zmyciu pozostawia skórę gładką i odżywioną.

Myślę, że warto ją kupić, chociaż efekt nie utrzymuje się zbyt długo.

Ładne opakowanie, kosmetyk jest bardzo wydajny.

Przyjemna

Bardzo dawno temu używałam maseczki Avonu z mlekiem i miodem, której zapach bardzo mnie urzekł. Przez długi czas nie było jej w ogóle w ofercie, więc gdy tylko pojawiła się w katalogu, z niecierpliwością czekałam na info od konsultantki, że moje zamówienie jest gotowe do odbioru :D

Maseczka ma lekką, bardzo przyjemną konsystencję, jak taka śmietanka trochę :) Zapach prześliczny, choć trochę inny niż ja pamiętam. Po zmyciu twarz jest nawilżona i gładka. Specyfik jest dość wydajny - używam dwa razy w tygodniu i została mi jeszcze 1/3 opakowania.

Producent poleca tą maskę do cery suchej, ale przy mojej tłustej skórze sprawdza się doskonale :) Nie pozostawia żadnej tłustej warstwy i w połączeniui z kremem z tej samej serii nie obciąża mojej skóry. Ogólnie jest to bardzo przyjemny zabieg za niewielkie pieniądze :)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Lubie

Przede wszystkim podoba mi się jej zapach. Wcale nie jest sztuczny ot taki zimowy.
Maseczka nawilża skórę dość dobrze, niestety efekt ten znika po zmyciu jej z buzi. Ja odczuwam suchość swojej cery ( mimo że jest mieszana) i zaraz nakładam na nią krem z tej samej serii. Pomimo tego mankamentu lubię ja jest wydajna, w dobrej cenie i doraźnie używana coś tam daje, mi cera wydaje się ładniejsza.

Fajna

Spodobała mi się ta maseczka. Pamiętam, że poprzednia jej wersja podrażniała mi skórę, wywołując pieczenie, przy tej tego nie mam, ewentualnie zdarza się lekkie pieczenie na początku, jeśli cera już jest podrażniona czymś innym. Po zmyciu skóra jest lepiej nawilżona. Maseczka ma przyjemną, kremową konsystencję, łatwo się ją rozprowadza i zmywa. Dużym plusem jest zapach: słodki i smakowity. Lubię ją też za to, że wymaga zmywania; obecnie coraz trudniej o takie maseczki.
Ładne i spore opakowanie oraz przystępna cena - w (częstej) promocji ok. 10 zł.

Ilość zużytych opakowań: ponad połowa

zbędna

-lepszy efekt nawilżenia daje już krem z tej samej serii
maseczka nie poprawiła za bardzo stanu mojej skóry przesuszonej przez kaloryfery i mróz, efekt utrzymuje sie przez parę godzin no może dzień
-zmyta wodą nie daje odżywienia, zmywa sie całkiem, a starta wacikiem pozostawia na twarzy tłustosć - mam cerę mieszaną

+przyjemny miodowy zapach i kremowa konsystencja, taki gadżet na relaks w łazience
+dość wydajna, rozprowadza się tak &quot;ślisko&quot; więc wiele jej nie trzeba
+nie zasycha w maskę
+tania i często w promocji

maska bardziej odżywcza, natłuszczająca niż nawilżająca, dlatego nie kupię ponownie - szukam głebokiego nawilżenia a nie tylko tłustości na wierzchu

Używam tego produktu od: 2 lata

maseczka na zimę

+ ładny, słodki zapach (ale moim zdaniem nie każdemu może odpowiadać, warto powąchać przed zakupem)
+ kremowa konsystencja - nie spływa z twarzy
+ bardzo dobrze utrzymuje moją mieszaną cerę w stanie nawilżenia, choć moim zdaniem jest to produkt typowo zimowy - latem nie odważyłabym się jej używać, wydawałaby mi się za ciężka
+ można łatwo kupić w promocji
+ wydajna

Minusów nie stwierdzono. :)

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze