Joanna, Naturia, Szampon z miodem i cytryną

Joanna, Naturia, Szampon z miodem i cytryną

Szampon Naturia został opracowany specjalnie z myślą o pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Ulepszona receptura wzbogacona o specjalnie dobrane składniki aktywne zapewnia włosom i skórze głowy zdrowy i piękny wygląd.
Miód - aktywne cząsteczki miodu wnikają we włosy, odżywiają i nawilżają ich włókna.
Cytryna - zawiera cenne witaminy i kwasy owocowe, które działają wygładzająco na łuski włosów.
W rezultacie włosy są piękne i zadbane, lśniące, miękkie i przyjemne w dotyku. Łatwiej się rozczesują i układają.

Dobry

Kupiłam ten szampon,ponieważ potrzebowałam małego produktu na 3 dniowy wyjazd.Już po pierwszym użyciu stwierdziłam,że jest to fajny szampon do włosów,gdyż dobrze oczyszcza skórę głowy oraz włosy.Bardzo dobrze się pieni.Jeśli chodzi o zapach to jest on średni,ponieważ nie lubię zapachu miodu,a ten jest jednak wyczuwalny w tym produkcie.Szampon jest wydajny,gdy nałoży się go zbyt dużo,ciężko zmyć ciągle pojawiającą się pianę.

Pozytywne zaskoczenie

Wrzucony do koszyka na serwisie aukcyjnym, by nie płacić za przesyłkę stał się stałym bywalcem na mojej półce. Rzadki, ale wydajny, pieniący się. Pięknie pachnie cytrynką z miodem, można by go zjeść :) Miły dla włosów, dobrze myje, nie przetłuszcza skóry głowy, nie obciąża. Bardzo przyzwoity szampon. I do tego tani.

Jako szampon zamienny

Ten szampon ma przyjemny zapach i miłą, pieniącą aplikacje. Jednak stosowany zbyt długo pod rząd na zmianę powoduje u mnie: przetłuszczanie skalpu, łupież i swędzenie, oraz plątanie końcówek. Nie umiem określić dlaczego tak się dzieje, jednak stosowany raz, dwa razy w tygodniu utrzymuje moje włosy w dobrej kondycji, błyszczące i miękkie....

Świetne odżywienie

Mała skromna buteleczka w bardzo niskiej cenie. Nie spodziewałam się, że tak fajnie pielęgnuje. Włosy są wyraźnie nawilżone i odżywione. Szampon jest bardzo wydajny. Jedyny minus to zapach, jak dla mnie zbyt mocny.

OK

Z serii Naturia używałam wersji z pokrzywą & zieloną herbatą oraz z makiem & bawełną. Wersję miodową kupiłam w Kauflandzie 24 czerwca za 3,99 zł. Minęły trzy tygodnie a nie zużyłam nawet połowy butelki, dzięki metodzie kubeczkowej.
+tani
+dobrze myje
+dostępność
+trzy pojemności: 100 ml, 200 ml oraz 500 ml
+zawiera miód i cytrynę
+przezroczysta butelka
+nie podrażnia

Piękny zapach, pozytywne zaskoczenie z pielęgnacją

Szampon został opracowany specjalnie z myślą o włosach suchych i zniszczonych, by zapewnić im zdrowy i świeży wygląd.
Zamknięty w małym, transparentnym opakowaniu zamykanym na tzw "klik".
W środku żelowa, w barwie złocista konsystencja szamponu o zapachu miodu z cytryną.
Zapach jest niezwykle naturalny, mocny i przyjemny dla nosa.
Łatwo rozprowadza się go na włosach, a sam tworzy na nich w połączeniu z wodą delikatną piane.
Łatwo się także ten produkt z włosów usuwa.
Nie obciąża włosów, nadaje im miękkości i delikatności pozostawiając włosy odżywione i nawilżone.
Na włosach pozostaje także przyjemny zapach cytrynowo-miodowy.
Produkt kosztuje naprawdę małe pieniądze i warto się nim zainteresować.

Fajny

Szampon do włosów Naturia miód I cytryna Joanna kupiłam za niecałe 4 zł w moim osiedlowym sklepie. Przeznaczony jest on do mycia włosów suchych i zniszczonych. Szampon ten obficie się pieni, jest rzadkawy i ma żółtą barwę. Dobrze oczyszcza moje włosy, odżywia je, nawilża i odżywia. Po nim nie dostaję łupieżu a moje włosy są lśniące i miękkie. Troszkę po nim włosy się puszą ale tylko pierwszego dnia. Nie jest zbyt wydajny, bo dosyć dużo go idzie na jedno mycie.

Jeden z ulubieńców

Kocham ten szampon! Ostatnio coraz rzadziej udaje mi się go dostać, nad czym ubolewam. Jeden z najpiękniej pachnących szamponów jakie miałam, dobrze myje, nie plączą mi się po nim włosy, cena jest ok, jedynie na lekki minus to, że przy moich długich włosach dość szybko się kończy.

Moje włosy go piją!

Ja nie do końca się z nim polubiłam, ale moje włosy już tak. Jest to jeden z tych szamponów, który moje włosy wchłaniają, dosłownie go piją.

Szampon dosyć słabo się pieni, przez co jego wydajność znacząco spada. Odżywia moje włosy, jest w nim coś, czego bardzo potrzebują. Być może jest to coś związanego z miodem, bo własnie te szampony sprawdzają mi się ostatnio najlepiej.
Gorzej jest już po osuszeniu włosów. Niby są miękkie, ale czasem robi się z nich siano, Ciężko się rozczesują i nie dają sobie rady bez odzywki. Za to w połączeniu z odżywką ( niekoniecznie z tej samej serii ) sprawdza się już świetnie. Nie ma problemu z rozczesywaniem, ładnie się układają.

Butelka klasyczna, pod koniec dosyć ciężko wydostać szampon, bo jest on dosyć gęsty. Design opakowania dosyć prosty, ale przyjemny dla oka.

Dodatkowy plusik łapie za cene i za zapach, który utrzymuje się na włosach po myciu i jest przepiekny. <3

fajny w połączeniu w odżywką z tej serii

Nie plącze włosów, co dla mnie jest najważniejsze :) w połączeniu z odzywką daje się je rozczesać. Wielki plus za małe opakowanie, więc przydatny przy podróżowaniu.

Sympatyczny

Szampon ten bardzo ladnie I mozliwie naturalnie pachnie I to jego najwiekszy atut. Calkiem przyjemnnie sie go uzywa, glowa Nie swedzi a wlosy sie Nie placza, jednak bardzo przeszkadza mi wodna konsystencja, szybciutko schodzi zwlasza przy wlosach dlugich. Mozna sprobowac:)

Całkiem całkiem

Używałam go na początku swojej przygody z włosomaniactwem i czasem lubię wrócić. Nie ma zbyt dobrego składu ale jako tani domywacz raz na jakiś czas jest całkiem ok. Lubiłam go za przyjemne dla oka opakowanie, zapach i konsystencję która dobrze się pieni.