Joanna, Naturia, Szampon z miodem i cytryną

Joanna, Naturia, Szampon z miodem i cytryną

Szampon Naturia został opracowany specjalnie z myślą o pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Ulepszona receptura wzbogacona o specjalnie dobrane składniki aktywne zapewnia włosom i skórze głowy zdrowy i piękny wygląd.
Miód - aktywne cząsteczki miodu wnikają we włosy, odżywiają i nawilżają ich włókna.
Cytryna - zawiera cenne witaminy i kwasy owocowe, które działają wygładzająco na łuski włosów.
W rezultacie włosy są piękne i zadbane, lśniące, miękkie i przyjemne w dotyku. Łatwiej się rozczesują i układają.

Sympatyczny

Szampon ten bardzo ladnie I mozliwie naturalnie pachnie I to jego najwiekszy atut. Calkiem przyjemnnie sie go uzywa, glowa Nie swedzi a wlosy sie Nie placza, jednak bardzo przeszkadza mi wodna konsystencja, szybciutko schodzi zwlasza przy wlosach dlugich. Mozna sprobowac:)

Całkiem całkiem

Używałam go na początku swojej przygody z włosomaniactwem i czasem lubię wrócić. Nie ma zbyt dobrego składu ale jako tani domywacz raz na jakiś czas jest całkiem ok. Lubiłam go za przyjemne dla oka opakowanie, zapach i konsystencję która dobrze się pieni.

to nie tak miało być

kupiłam go, zachęcona ceną. Ładnie pachnie i ma fajną konsystencje. Jednak kupiłam go głównie po to, żeby mi trochę rozjaśnił włosy (tak, wiem, beznadziejny pomysł). Mhm... nie rozjaśnił mi moich naturalnych włosów, za to farbowane końcówki, jak najbardziej (poprzedni szampon aż tak szybko mi jej nie spłukiwał). Zawsze miałam dość napuszone włosy i tego nie lubiłam, a ten szampon napuszył mi je jeszcze bardziej. Do tego wysuszył moje końcówki. Zużyłam cały dość szybko i nie zamierzam do niego wracać

Casting Crème Gloss

Miły kosmetyk

Zachęcona zapachem tego szamponu w formacie podróżnym, zakupiłam jego pełną wersję wraz z odżywką. Szampon stanowił lepszą część tego zestawu. Przede wszystkim przepięknie pachnie i zapach ten utrzymuje się chwilę na włosach. Piękna, niechemiczna woń miodu. Działanie ma przeciętne- dobrze myje włosy, są po nim miękkie ale nie układają się jakoś wybitnie dobrze. Jest bardzo mało wydajny. Ma płynną konsystencję, wylewa się go z butelki dużo i schodzi błyskawicznie. Nie jest to jednak dużą wadą gdy się weźmie pod uwagę jego cenę. Generalnie jest to sympatyczny kosmetyk bez większych wad, mimo wszystko dla swoich włosów szukam chyba czegoś innego.

ok

Dobrze myje,działa wygładzająco i dodaje blasku.Włosy są przyjemne w dotyku i lśniące.Po umyciu włosy nie są splątane i łatwo je rozczesać.Szampon ma lekką konsystencję,dobrze się pieni.Jest wydajny i kosztuje niewiele.

Nie taki cud-miód

~ Po dwóch latach od zrobienia trwałej ondulacji i w przeddzień kolejnej, postanowiłam zebrać recenzje wszystkich kosmetyków do włosów, jakich używałam przez cały czas posiadania bujnych loków. Może moje odczucia przydadzą się przyszłym wielbicielkom loków "od fryzjera" :) ~

Dużo słyszałam o zaletach odżywki z serii Miód i cytryna, pomyślałam zatem, że i szampon okaże się hitem dla kręconowłosych. Niestety, muszę go stanowczo odradzić, choć posiada kilka zalet.

CO NA PLUS:
~ Fajna, lekko żelowa konsystencja;
~ Dobrze oczyszcza skórę głowy;
~ Zdaje się, że rzeczywiście dodaje blasku włosom;

CO NA MINUS:
~ Drażnił mnie jego zapach. Trochę zbyt słodki, duszący
~ Niemiłosiernie plącze włosy;
~ Po umyciu włosy są tępe, ciężko je rozczesać;
~ Niezwykle puszy, a tego żadne włosy po trwałej ondulacji nie tolerują;
~ Okropnie wysusza i to właśnie z tego powodu zaprzestałam stosowania go.
Dziwi mnie ogromnie ten efekt, gdyż miód ma silne właściwości nawilżające i jest jednym z najwierniejszych przyjaciół lokomanieczek. Niestety, tego produktu nie polubi żadna właścicielka fal czy spiralek.

Szampon niestety odradzam. Włosy po nim zupełnie nie chciały ze mną współpracować, skręcały się bardzo opornie, na głowie robił mi się puch i totalny rozgardiasz. W dodatku osłabiał działanie maski i odżywki. Nic dobrego z jego użytkowania mnie nie spotkało...

Zbyt wysuszajacy

Chociaż szampony z serii Joanna Naturia mają niezwykle piękne zapachy i przyjemną, płynną konsystencję, odnoszę wrażenie, że moje włosy fatalnie je znoszą. Po każdym wyjściu spod prysznica są przesuszone i łamliwe, mimo intensywnego olejowania i stosowania odżywki. A szkoda, bo zapach cytryny i miodu szczególnie przypadł mi do gustu.

Beznadziejny

Kupilam szampon na wyjazd , ponieważ leciałam samolotem a potrzebny mi był szampon na weekend. Gdy pierwszy raz go użyłam byłam zachwycona, tak swietny szampon, gładkie włosy... jednak nastepnym razem okazało się, że to kupno szamponu to strata pieniedzy. Szampon wysuszył mi tak włosy, że stały się one jak druty. Ciężko było je rozczesać. Nigdy więcej. Odradzam!

Super

Jestem zadowolona z tego szamponu, pięknie pachnie, włosy są zadbane, lśniące, miękkie i miłe w dotyku, o wiele lepiej się rozczesują i bardzo dobrze układają, dodatkowo szampon świetnie myje włosy.

absolutnie nie polecam

Szampon ładnie pachnie i dosyć dobrze oczyszcza jednak po kilku stosowaniach spowodował u mnie podrażnienie i swędzenie skóry głowy. Zdecydowanie odradzam zakup

cud miód cytryna

lubię produkty Joanny, miałam wiele szamponów z tej firmy. nie są rewelacyjne ale maja swoje plusy:)

+wszystkie pięknie pachną i ten również PIĘKNY MIODOWY ZAPACH uwielbiam!
+ładnie się pienią
+sa niedrogie
+włosy są czyste, domyte

szampon spelnia więc swoje podstawowe zadania.

zawsze kupuję kompletami- szampon i odżywkę z tej samej serii - zwłaszcza zapachowo mi to odpowiada.

są mało wydajne -opakowanie 200ml przy codziennym myciu głowy starcza mi na ok 14 dni. ale są tanie ok 5 zł także bez dramatu- dla zapachu tych kosmetyków warto:):):)

Fajny.

Szampon ten kupiłam kiedyś podczas wyjazdu na szybko. Spełnił dobrze swoje zadanie. Przede wszystkim jest to szampon bardzo tani, ma przyjemny zapach i wygodne opakowanie. Polubiłam go także za fajną konsystencję i to, że nie obciąża włosów. Szampon bardzo fajnie oczyszcza włosy i to właściwie tyle.
Można spróbować, na pewno nie zaszkodzi :)