Joanna, Naturia, Szampon z miodem i cytryną

Joanna, Naturia, Szampon z miodem i cytryną

Cena już od 3,47 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Szampon Naturia został opracowany specjalnie z myślą o pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Ulepszona receptura wzbogacona o specjalnie dobrane składniki aktywne zapewnia włosom i skórze głowy zdrowy i piękny wygląd.
Miód - aktywne cząsteczki miodu wnikają we włosy, odżywiają i nawilżają ich włókna.
Cytryna - zawiera cenne witaminy i kwasy owocowe, które działają wygładzająco na łuski włosów.
W rezultacie włosy są piękne i zadbane, lśniące, miękkie i przyjemne w dotyku. Łatwiej się rozczesują i układają.

Fajny.

Szampon ten kupiłam kiedyś podczas wyjazdu na szybko. Spełnił dobrze swoje zadanie. Przede wszystkim jest to szampon bardzo tani, ma przyjemny zapach i wygodne opakowanie. Polubiłam go także za fajną konsystencję i to, że nie obciąża włosów. Szampon bardzo fajnie oczyszcza włosy i to właściwie tyle.
Można spróbować, na pewno nie zaszkodzi :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1287891].usefull || 0 }}% pomocna.

Jako odskocznia

Traktuję szampon jako odskocznia od ciężkiej i mocnej regeneracji.W ciągu tygodnia używam mocno nawilżające szampony i odżywki bo mam bardzo suche włosy.Ale gdy już czuję że moje włosy są obciążone używam właśnie tego miodowego szamponu z Joanny.Jest delikatny dobrze oczyszcza i nie trzeba od niego dużo wymagać.To co mnie w nim urzekło to zapach miodu.Utrzymuję się dobrze na włosach.Nie nawilża i nie nadaje się dla suchych włosów jako codzienna pielęgnacja ale darzę go dużą sympatią.Ma leistą konsystencję i szybko się kończy to mnie najbardziej zasmuca zawsze.Ale to dobry szampon :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1152901].usefull || 0 }}% pomocna.

Warto!

Szampon bardzo fajny. Dobrze oczyszcza, ładnie pachnie, w dobrej cenie i z satysfakcjonującą dostępnością i wydajnością. Włosy nie są po nim bardzo tępę ani szorstkie. Jestem jak najbardzej na tak :)

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1082386].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Rewelacyjny, tak jak wszystkie z Joanny

Uwielbiam szampony z Joanny, po pierwsze mają prosty skład, po drugie przyjemnie się pienią, po trzecie dobrze oczyszczają i zmywają oleje. Na dodatek są tanie, łatwo dostępne i przyjemnie pachną. : )))

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032782].usefull || 0 }}% pomocna.

Tani i dobry

Plusy:
- cena,
- przyjemny zapach,
- szybko się spłukuje w porównaniu do innych szamponów,
- włosy są po nim bardziej puszyste,
- całkiem dobrze oczyszcza.

Minusy:

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030388].usefull || 0 }}% pomocna.

herbatka na przeziębienie dla moich włosów

Wróciłam do tego szamponu po długim czasie. Po testowaniu innych, droższych, podobno "lepszych" szamponów postanowiłam znowu do niego wrócić. Dlaczego? Ma wieeeele zalet. Niska cena, dostępność, zapach (kojarzy mi się z herbatą z miodem i cytryną). Moje włosy polubiły się z nim. Nie puszą się, są bardziej wygładzone, pięknie pachną, w dotyku czuć że faktycznie są nawilżone. Bomba! :) Minusem jest to, że po umyciu moje włosy są szorstkie, jednak po nałożeniu odżywki już wszystko jest ok.

Używam tego produktu od: dawna z przerwami

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027151].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry szampon oczyszcający

Plusy:

Dobrze oczyszcza włosy
przyjemny zapach
nie plącze włosów
po myciu włosy są lekkie oczyszczone
wydajny

Minusy:

czasem powodował swędzenie skóry głowy

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno duże 500 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997513].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo rozczarowujący kosmetyk

Szampon ma ładne opakowanie, śliczny kolor i bardzo praktyczny rozmiar (kupiłam wersję mini do podróżnej kosmetyczki). Dobrze oczyszcza włosy. Niestety, ma zbyt rzadką konsystencję, bardzo słabo się pieni i ciężko rozprowadza po włosach. Już po pierwszym użyciu tak bardzo wysuszył mi i poplątał włos, że przez kilka minut nie byłam w stanie ich rozczesać, a o ułożeniu jakiejkolwiek fryzury nie było mowy. Po dwóch kolejnych użyciach kosmetyku, skóra głowy została podrażniona i wysuszona, co zaowocowało swędzeniem, pieczeniem oraz pojawieniem się obfitego łupieżu. Nie polecam.

Używam tego produktu od: użyłam 3 razyw podróży
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie mini

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997172].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z ulubionych :)

Jest to jeden z moich ulubionych szamponow, do ktotego bardzo czesto wracam, bo db dziala na moje wlosy. Nie ma za zadanie odzywiac, wiec nie jest on idealny, ale jest to db szampon oczyszczajacy.

+ przyjemny zapach
+ nie placze wlosow
+ db sie pieni
+ db zmywa oleje
+ delikatnie oczyszca skore glowy
+ nie podraznia
+ nie przyspiesza przetluszcznia wlosow, ale tez go nie zmniejsza
+ tani
+ ogolnodostepny

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[982417].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie.

Plusy:
*bardzo tania cena
*wygodna butelka
*dobrze domywa włosy
*po umyciu mam dość ładne włosy (co w przypadku moich włosów jest trudne) i czuć lekko jego zapach

Minusy:
*trudna dostępność
*okropny zapach miodu :/
*nie zauważyłam, żeby zrobił coś więcej, oprócz zwykłego umycia (chodzi o poprawienie wyglądu itp.)

Używam tego produktu od: używałam ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[968110].usefull || 0 }}% pomocna.