Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Joanna, Naturia, Szampon z miodem i cytryną

Joanna, Naturia, Szampon z miodem i cytryną

Cena już od 3,65 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Szampon Naturia został opracowany specjalnie z myślą o pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Ulepszona receptura wzbogacona o specjalnie dobrane składniki aktywne zapewnia włosom i skórze głowy zdrowy i piękny wygląd.
Miód - aktywne cząsteczki miodu wnikają we włosy, odżywiają i nawilżają ich włókna.
Cytryna - zawiera cenne witaminy i kwasy owocowe, które działają wygładzająco na łuski włosów.
W rezultacie włosy są piękne i zadbane, lśniące, miękkie i przyjemne w dotyku. Łatwiej się rozczesują i układają.

Beznadziejny

Kupilam szampon na wyjazd , ponieważ leciałam samolotem a potrzebny mi był szampon na weekend. Gdy pierwszy raz go użyłam byłam zachwycona, tak swietny szampon, gładkie włosy... jednak nastepnym razem okazało się, że to kupno szamponu to strata pieniedzy. Szampon wysuszył mi tak włosy, że stały się one jak druty. Ciężko było je rozczesać. Nigdy więcej. Odradzam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533516].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Jestem zadowolona z tego szamponu, pięknie pachnie, włosy są zadbane, lśniące, miękkie i miłe w dotyku, o wiele lepiej się rozczesują i bardzo dobrze układają, dodatkowo szampon świetnie myje włosy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518866].usefull || 0 }}% pomocna.

absolutnie nie polecam

Szampon ładnie pachnie i dosyć dobrze oczyszcza jednak po kilku stosowaniach spowodował u mnie podrażnienie i swędzenie skóry głowy. Zdecydowanie odradzam zakup

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1381141].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

cud miód cytryna

lubię produkty Joanny, miałam wiele szamponów z tej firmy. nie są rewelacyjne ale maja swoje plusy:)

+wszystkie pięknie pachną i ten również PIĘKNY MIODOWY ZAPACH uwielbiam!
+ładnie się pienią
+sa niedrogie
+włosy są czyste, domyte

szampon spelnia więc swoje podstawowe zadania.

zawsze kupuję kompletami- szampon i odżywkę z tej samej serii - zwłaszcza zapachowo mi to odpowiada.

są mało wydajne -opakowanie 200ml przy codziennym myciu głowy starcza mi na ok 14 dni. ale są tanie ok 5 zł także bez dramatu- dla zapachu tych kosmetyków warto:):):)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1334541].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny.

Szampon ten kupiłam kiedyś podczas wyjazdu na szybko. Spełnił dobrze swoje zadanie. Przede wszystkim jest to szampon bardzo tani, ma przyjemny zapach i wygodne opakowanie. Polubiłam go także za fajną konsystencję i to, że nie obciąża włosów. Szampon bardzo fajnie oczyszcza włosy i to właściwie tyle.
Można spróbować, na pewno nie zaszkodzi :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1287891].usefull || 0 }}% pomocna.

Jako odskocznia

Traktuję szampon jako odskocznia od ciężkiej i mocnej regeneracji.W ciągu tygodnia używam mocno nawilżające szampony i odżywki bo mam bardzo suche włosy.Ale gdy już czuję że moje włosy są obciążone używam właśnie tego miodowego szamponu z Joanny.Jest delikatny dobrze oczyszcza i nie trzeba od niego dużo wymagać.To co mnie w nim urzekło to zapach miodu.Utrzymuję się dobrze na włosach.Nie nawilża i nie nadaje się dla suchych włosów jako codzienna pielęgnacja ale darzę go dużą sympatią.Ma leistą konsystencję i szybko się kończy to mnie najbardziej zasmuca zawsze.Ale to dobry szampon :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1152901].usefull || 0 }}% pomocna.

Warto!

Szampon bardzo fajny. Dobrze oczyszcza, ładnie pachnie, w dobrej cenie i z satysfakcjonującą dostępnością i wydajnością. Włosy nie są po nim bardzo tępę ani szorstkie. Jestem jak najbardzej na tak :)

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1082386].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjny, tak jak wszystkie z Joanny

Uwielbiam szampony z Joanny, po pierwsze mają prosty skład, po drugie przyjemnie się pienią, po trzecie dobrze oczyszczają i zmywają oleje. Na dodatek są tanie, łatwo dostępne i przyjemnie pachną. : )))

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032782].usefull || 0 }}% pomocna.

Tani i dobry

Plusy:
- cena,
- przyjemny zapach,
- szybko się spłukuje w porównaniu do innych szamponów,
- włosy są po nim bardziej puszyste,
- całkiem dobrze oczyszcza.

Minusy:

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030388].usefull || 0 }}% pomocna.

herbatka na przeziębienie dla moich włosów

Wróciłam do tego szamponu po długim czasie. Po testowaniu innych, droższych, podobno "lepszych" szamponów postanowiłam znowu do niego wrócić. Dlaczego? Ma wieeeele zalet. Niska cena, dostępność, zapach (kojarzy mi się z herbatą z miodem i cytryną). Moje włosy polubiły się z nim. Nie puszą się, są bardziej wygładzone, pięknie pachną, w dotyku czuć że faktycznie są nawilżone. Bomba! :) Minusem jest to, że po umyciu moje włosy są szorstkie, jednak po nałożeniu odżywki już wszystko jest ok.

Używam tego produktu od: dawna z przerwami

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027151].usefull || 0 }}% pomocna.