Anew Retroactive+, Repair Eye Serum (Żel naprawczy pod oczy `Źródło Młodości`)

Anew Retroactive+, Repair Eye Serum (Żel naprawczy pod oczy `Źródło Młodości`)

Zawiera opatentowany kompleks odnowy komórkowej
(w jego skład wchodzą: plankton, proteiny mleka, ekstrakt soi i kiełków pszenicy) usprawniający komunikację międzykomórkową. Wygładza drobne zmarszczki, rewitalizuje skórę, nawilża
i ujędrnia, rozjaśnia cienie pod oczami
i zmniejsza opuchliznę. Do stosowania po 25
roku życia.

nie mój typ

Żel ma eleganckie opakowanie z poręczną pompką. Niestety pompka wyciągała większe ilości żelu, niż potrzebowałam na jednorazowe użycie. A w połowie buteleczki w ogóle odmówiła posłuszeństwa.
Żel szybko się wchłania, ma lejącą się konsystencję. W trakcie nakładania nie da się go wklepać, gdyż jest dość lepki, ani wmasować, gdyż szybko się wchłonąwszy pozostawia skórę matową.
Nie przesuszał mi skóry.
Lekko rozświetla optycznie skórę pod oczyma. Nie jest to jednak działanie długo terminowe.

Używam tego produktu od: dawna

niebardzo

Kosmetyk sam w sobie ani nie dziala jak obiecuje producent ani nie jest przyjemny w uzywaniu. zostawia an powiece film ktory sie klei niemilosiernie tak ze czasem nie mozna oczu zamknac.

Dlaczego 3 gwiazdki? Bo nie spotkalam jeszcze dobrego kremu na oczy wiec w sumie niczym sie nie wyroznia. plus za ladne opakowanie, wygodne w uzytkowaniu. Stosuje mazidlo na noc, bo mam dosc sucha skore powiek..ale an dzien nigdy bym go nienalozyla.

Duzy minus za fakt ze bardzo szczypie w oczy! Lzawia przez dobre kilka minut.. ale moze to moja indywidualna reakcja na kosmetyk.

Kupilam go w promocji za 19zl chyba.. ani zlotowki wiecej bym za niego nie dala!

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

średniak

Moja przygoda z tym serum trwa już około 1,5 roku. Wlaśnie zużyłam trzecią buteleczkę specyfiku i mogę coś na jego temat powiedzieć. Serum używałam codziennie na noc, nigdy na dzień, bo się do tego nie nadaje. Po tak długiej kuracji obserwuję tylko jedno działanie - mniejsze zmarszczki mimiczne. na pewno nie rozjaśnia sińców i nie zmniejsza opuchlizny. Skóra pod oczami jest naturalnie napięta, nie widzę żadnej zaslugi serum w tej kwestii.
To, co mi się w tym kosmetyku podoba najbardziej to to, że buteleczka ładnie wygląda, serum ma niespotykany holograficzny odcień, a dozownik jest bardzo wygodny (1 "pompka" wystarczy). Nistety, co do zawartości - a to przecież najistotniejsze - to stwierdzam, ze jest zupełnie przeciętna

Używam tego produktu od:1,5 roku

Avon Mark - relacja

sredni

od jakiegos czasu uzywam go tylko na noc, bo na dzien nie za bardzo sie nadaje, szczegolnie pod makijaz, pozostawia tlusta warstwe na powiekach i musze co chwile kreske poprawiac konturowka, bo splywa, no chyba ze siedze w domu i sie nie maluje to ok, ale nie zauwazylam jakiegos wielkeigo efektu po uzyciu tego specyfiku.

Używam tego produktu od:2 lat

jestem na tak

faktycznie jest to dośc wydajny kosmetyk, jest lekki, łatwo sie rozprowadza, nie uczule nie podraznia
dobrz pielegnyje skóre pod oczami
zdecydowanie dla kobiet przed 30 rokiem zycia, gdyz wygładza tylko drobne zmarszczki czy pekniecia
jest naprawde fajny, do tego tani i przyjemny w stosowaniu
aha jeszcze jedno - opakowanie jest bardzo fajne - higieniczne i precyzyjne, możemy wycisnac tyle zelu ile dokładne nam potrzeba

Używam tego produktu od:2 lat z przerwami

jak najbardziej !

Uzywam od ponad roku całej serii ANEW Retroacive i stwierdzam ,za razem ich działanie jest jak najbardziej ...
pozytywne. Nie uczulaja mnie pomimo ,ze jestem allergiczką .co do tego kremu to starcza mi na około 2 miesiące , czasem nawet na ponad , jest niesamowicie wydajny. Co do efektu zmniejszenia cieni pod oczami, to tego nie zauwazyłam , ale skóra jest bardziej napięta i zmarszczki wygładzone ... Na pewno nie jest to kosmetyk dla osób po 30 roku zycia , ja mam 25 i moge szczerze powiedziec ,ze dzieki całej tej serii moja skóra odzyskała młodzieńcza witalnośc ... bo w wieku 24 lat moja skóra byla szara, przemęczona , zaczeły pojawiac sie zmarszczki i wygladałam na stuprocentowa po 30tke ;-)
po tygodniu stosowania tych kosmetyków moja skóra wygladziła sie stopniowo i zyskała promienny jasny koloryt , z czego najbardziej sie cieszę...dlatego jestem jej jak na razie wierna ;-)

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:nie zlicze ( w szafce schowane ok 3 opakowania ;-)

Wysusza

ajjjjj

uzywalam profilaktycznie,zeby rozjasnic cienie pod oczami jak mialam

bo generalnie jeszcze nie musze uzywac zelu pod oczy czy kremu pod oczy

starsznie sie na nim przejechalam zaplacilam w promocji 25zl!!!!! i wydalam je w bloto

bardzo ale to bardzo wysuszla mi skore w okol oczu a oprocz tego ja podraznial

oddalam go mamie

nie polecam

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

Tragedia na maxa!

Do dzisiaj nie moge sobie wybaczyc spotkania z tym ,,czymś,,Nie polecam najgorszemu wrogowi!!Po 2 tygodniach stosowania zamiast zdrowej,normalnej skóry pod oczami-miałam przesuszoną,podrażniona ,,łuskę,,pełną zmarszczek.2 kolejne miesiące spedziłam na regeneracji i naprawiania szkód po Retroactive.Dodam,że mam 24 lata,żadnych zmarszczek,skórę nieskłonną do alergii i podrażnień,mieszaną,troszeczkę tłustą,bez trądziku.
Nie mam pojecia dlaczego tak sie stało-ale po tym ,,wypadku,,mam lęki przed pielęgnacja z Avonu.
Nigdy więcej!

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:pół

Nie mam problemów ze zmarszczakmi, sińcami czy dużą opuchlizną, ale zaczęłam używać go prewencyjnie oraz aby nawilżyć skórę wokół oczu. Używałam również aby uniknąć opuchlizny od niewyspania lub po płaczu. Nieźle nawilża, nie uczulił mnie. Plus za dużą pojemność i niewysoką cenę w promocji, duży minus za to, że żel niestety lepi się i średnio wchłania(przynajmniej w moją skórę). A ja nie lubię czuć kremów na skórze. Dla młodej skóry jest odpowiedni, nie sądzę, żeby poradził sobie z większymi zmarszczkami.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 butelki

nie najgorszy

Żel/serum ma rozjaśniac cienie, redukować obrzęki i wygładzać drobne zmarszczki. Ja zaobserwowałam tylko to 3 działanie - pod tym względem jest rewelacyjny!! Mam ten żel od dawna (ponad rok, ale dopiero przez osttni miesiąc używam go regularnie rano i wieczorem) i rzeczywiście te drobne zmarszczki pod oczami są wygładzone...

Niestety jednak rozjasnienia cieni ani redukcji obrzeków nie zauważyłam, a na tym równiez mi bardzo zależy, bo czesto budzę się z ciemniejszą skórą wokół oczu i podpuchniętą (zwłaszcza w zimie).

Buteleczka bardzo mi sie podoba i zapewnia higieniczne użytkowanie. Mimo, że żelu jest tylko 12ml jest bardzo wydajny - wystarczy naprawde odrobinka (gdy nałoży sie go za duzo, to skóra sie lepi a żel sie długo wchłania).

Warto go wypróbować, bo jak widzę z recenzji, "na każde oczy" działa inaczej - jednym nie wygładza zmarszczek, a innym nie redukuje obrzęków.

Co do rzekomego "uczulania" i podrażnienia o którym kilka osób wspomniało - kosmetyki z serii Anew mają bardziej skoncentrowane składniki pielegnujące, działające silniej - pieczenie, czy mrowienie przy rozpoczeciu stosowania jest rzeczą normalną (tak działa skóra na te silniej działające kosmetyki) przy czym nie u wszystkich może wystąpić (ja nie zauważyłam nic takiego)

Używam tego produktu od: Ponad roku (regularnie - od miesiąca)
Ilość zużytych opakowań: ponad połowę opakowania

nigdy wiecej...

nie działa ,jedynie rozświetla cienie pod oczami, jednak nie skutecznie, cena do działania nie odpowiednia...jedynie nawilża; mi osobiście nie odpowiadał, może dlatego że wolę pod oczy bardziej treściwe kremy:)

Używam tego produktu od:...

To mój pierwszy i ostatni

Dostałam ten żel w prezencie. Od razu spodobała mi sie buteleczka, ale niestety to jedyny plus tego kosmetyku. Pierwszego dnia mnie uczulił, chociaż nie mam skóry skłonnej do alergii. Dopiero po jakimś czasie moja skóra sie do niego przyzwyczaiła. Denerwujące jest także, długie wchłanianie żelu, skóra wokół oczu klei się jeszcze dłuuugo po nałożeniu kosmetyku. Nie widzę żadnych efektow działania na mojej skórze tego żelu.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:1 op.