Rival de Loop, Gloss & Care

Rival de Loop, Gloss & Care

Perłowy błyszczyk z drobinkami. Dostępny w kilku kolorach. "Siostra" Shiny Lip Gloss.

Cenać: 6,99zł/ 8ml

Jakość średnia, cena świetna !

Błyszczyk nie jest najgorszy, brakuje mu trochę do ideału, ale nie jest źle:)

Plusy:
cena:)
wydajność:)
aplikator, który tylko troszkę nabiera produktu (dla mnie jest to plusem z tego względu, że mogę bardziej kontrolować ilość, przez co mniej go zużywam, tym samym na dłużej starcza:D Ja nie lubię efektu mega błyszczących, mokrych ust, lubię je delikatnie podkreślone :)

Wady:
niestety trochę lepi:(
krótko trzyma się na ustach:(

Skusiłam się na niego z powodu niskiej ceny i byłam naprawde mile zaskoczona i jeszcze w tym samym tygodniu zakupiłam drugi.
Plusy
- nie lepi się (więc od 2007 musiał zmienić sie jego skład, bo był wtedy oceniany jako lepiący się)
- ma przyjemną konsystencję, nawilża i natłuszcza
- ładne opakowanie
- niska cena
Minusy
- nie jest super trwały ale jeszcze nie miałam naprawde trwałego błyszczyka.

+/-
- zapach bym oceniła jako taki sobie ale nie na tyle intensywny aby czuć go gdy usta są pomalowane.

Napewno jescze się kiedyś skusze na niego, ale wierna mu nie będe bo lubie próbować nowe rzeczy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie używania

za te cene dobry

Jak poprzedniczka kupilam moj blyszczyk w Niemczech, bo i tutaj mieszkam. Produkt jest tani. Kupilam go ponad rok temu na poprzednie wakacje. Sprawdzilam sklad i okazalo sie ze w raz ze zmiana opakowania , zmieniono mu sklad na bezparafinowy. powachalam i nie czulam zlego zapachu. Kupilam jasny roz z drobinkami. W domu okazal sie swietny, nie klejacy, ale nawilzajacy. jednak srebrnych drobienk jest tyle i kolor delikatny, ze na ustach byl bardzo blady. Troche za blady dla mnie. Kiedy w mlodosci mialam z natury jasne blond wlosy, to taki kolor pasowal mi, teraz gdy wlosy sciemnialy i mimo jasnej cery jest za blado, nijako. Kupilam inny odcien bez drobinek , typowy odcien rozu nazywanym nude, numer 020.
Jest to swietny produkty za przyslowiowe gorsze. Firma RdL zliftingowala opakowania i sama kolorowke. Mamy duzo lepsze sklady, lepsza konsystenje i przede wszystkim ladniejsze dla oka opakowania( a przynajmniej mnie sie teraz bardziej podobaja i zachecaja do kupna). Blyszczyk sie nie klei, ma lekka konsystencje, co przedklada sie na jego trwalosc, niestety. te geste, klejace blyszczydla trzymaja sie tez lepiej na ustach, ale wiele z nas narzeka na klejenie. Tutaj poswiecono trwalosc na rzecz uzytkowa, nic sie nie klei, ale trwalosc ma mniejsza. Mnie to nie przeszkadza( chodz lubie klajstry), a do tego blyszczyk pielegnuje usta.
Od jakiegos czasu zaczelam probowac ta kolorowke, zawsze sprawdzajac wczesniej sklad. Jestem pozytywnie zaskoczona zachadzacymi zmianami. Nawet edycje limitowane sa coraz lepsze i jakoscia nie ustepuja drozszej kolorowce. ja juz nie kupuje tuszu do rzes za 10euro, skoro maskara od RdL za 2,50euro sprawuje sie tak samo dobrze, jak nie lepiej.

Kosmetyki tanie i warte wyprobowania, to juz nie to samo co 6 lat temu. teraz jakos jest zdecydowanie lepsza.

Sklad
kolor 01:TRIISOSTEARYL CITRATE, OCTYLDODECANOL, PARFUM
kolor 03:Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, PVP/Hexadecene Copolymer, Octyldodecanol, Cera Alba, Lanolin, Vanillin, Candelilla Cera, Mica, Calcium Aluminum Borosilicate Silica, Tocopherol, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Tin Oxide, Citric Acid CI 77491, CI 77499, CI 77891
kolor 21:Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, PVP/Hexadecene Copolymer, Octyldodecanol, Mica, Cera Alba, Lanolin, Vanillin, Calcium-Aluminium-Borosilicate Candelilla Cera, Tocopherol , Lecithin, Ascorbyl Palpitate, Glyceryl Stearate, Glyceryl, Oleate, Citric Acid, Silica, Alumina

Używam tego produktu od:ok 1,5 roku z przerwa

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Jest cudowny!

Kupiłam ten błyszczyk w Rossmannie w Niemczech,cena była nie wysoka tylko 1,99 euro,tak że pomyślałam że nie będzie tragedią jak okaże się że to zwykła "tandeta".Ale kiedy przetestowałam,szybciutko poleciałam do sklepu i kupiłam jeszcze jeden,tak mi się spodobał!Dziwi mnie że niektórzy piszą że się "lepi",akurat to jedyny błyszczyk który się nie klei.Dobrze się rozprowadza,nawilża usta.Może sprawa w tym że mój błyszczyk jest przezroczysty(?).Nie cierpię klejących się błyszczyków,i "zbieranie się na ustach"grudek, a G&C spełnia ten warunek.Oprócz tego ma cudowny,piękny zapach!!!Na ustach nawet ma lekko słodki smak.No cud po prostu,za taką niską cenę.Polecam wszystkim!(Ale pisze tu o przezroczystym błyszczyku,bo kolorowych nie używałam)
Daję mu 10z/10.

Używam tego produktu od:7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:Mam 2,jeden zużyty do polowy.

wysusza

nie jest zbyt dobry, przynajmniej jak dla mnie - powinien byc bardziej tłusty. Opakowanie praktyczne, pędzelek się nie rozpada jak to a czasem miejsce. Kupiłam go dawno temu i mam wrażenie, że już go nie produkują. Może być żeby go użyć czasami, ot tak.

Używam tego produktu od:5 lat

Dobry

Dobry byłyszczyk patrzac oczywiście na jakość w stosunku do ceny, można się pokusić. Ładne kolory, dobrze sie rozprowadza, ale trochę sie lepi i nie jest zbyt trwały. Ogólnie można spróbować

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 kolory

Polecam :)

Nie miałam lepszego błyszczyka chyba jeszcze ... Gesty (a takie lubie) , ładne kolory, TRWAŁOŚĆ jest niesamowicie długa :D Bradzo podoba mi się też opakowanie... Szkoda, że nie mogę znaleźć tych błyszczyków w pobliskich mi rossmannach ...

Używam tego produktu od: jakies pol roku ok kiedy miałam ten blyszczyk
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Świetny :)

Jeden z najlepszych błyszczyków jakie używałam. Miałam kilka odcieni tego produktu, właściwości maja zbliżone:

+błyszczyki są geste, trochę klejące, dzięki czemu trwałe - lubię taką konsystencje;
+ tanie
+ wydajne
+ duży wybór kolorów
+ drobinki są bardzo delikatne, nie rzucają się w oczy, nie miruja po twarzy i nie drapie;
+ nawilżają usta;
+ nie powodują podrażnień, uczuleń, wysuszenia;
+ są bardzo trwałe (to chyba najtrwalszy błyszczyk z jakim się spotkałam)
+ transparentne kolory podkreślają usta i wyglądają naturalnie;
+ bardzo wygodne opakowanie, poręczny aplikator, trwały i praktyczny;

Bardzo żałuję że marka została wycofana z Rossmannów, znalazłam tu kilka ulubionych kosmetyków m. in. te błyszczyki.

Używam tego produktu od: ok. 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Fajny!

Bardzo fajny blyszczyk.Sa super kolorki,kazdy znajdzie cos dla siebie.Dosc dlugo utrzymuje sie na ustach <nawet u mnie!>.Zapach tez OK.Na opakowanie zmazuja sie tylko napisy,ale to nie jest wazne,dobrze,ze nie peka i nie lamie sie.
Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:kilka opakowan rownoczesnie

Świetny!!!

Kupiłam w promocji po 4 zł za sztukę, wzięłam dwa kolory - przezroczysty i lekko pomarańczowy. Skupię się na tym piewrwszym, bo właściwie tego używam (choć pomarańcz też jest bardzo okay, na ustach robi się różowawy).Po pierwsze - już na progu plus - błyszczyk ma pięne opakowanie, eleganckie i minimalistyczne ( w odróżnieniu np. od kiczowatych z Wibo czy Lovely). Po drugie - świetna konsystencja i zapach, więc jego aplikacja to pzyjemność. Po trzecie - rewelacyjnie prezentuje się na ustach, czy to nieumlowanych (wtedy usta lśnią swoją naturalną, pogłębioną barwą) czy umalowanych (otrzymujemy glamour look). Tak czy owak usta wyglądają niezwyke sexy, bo G&C daje efekt apetycznych, lśniących niczym tafla wody ust bez drobinek. I w końcu po czwarte - błyszczyk o dziwo jest naprawdę trwały! Spokojnie przetrwa bez poprawek kilka godzin, w tym posiłek.
Używałam wielu błyszczyków, w ogóle jestem maniaczką jeśli chodzi o pielęgnację oraz kolorówkę strefy ust, z całym więc przekonaniem uważam że te błyszczyki są w czołówce mojej listy TOP, mają praktycznie wszystkie zalety KWC!

Używam tego produktu od: maj 2007
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych 2

Bardzo dobry

Zalety:
- długo trzyma się na ustach
- stwarza piękną poświatę
- efekt na ustach super
- mam bardzo ładny kolorek 009, który dopasowywuje się do ust i nie tworzy sztucznego efektu

Podsumowywując jestem bardzo zadowolona z koloru, jakości i efektu.

Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

przewyższa dużo droższe

Dla mnie to błyszczyk idealny, chociaż chyba najtańszy jaki miałam (w promocji 4.99). Jest baaardzo tłusty, jak balsam, konsystencją podobny do silk glossa max factora, świetnie nawilża i pielęgnuje usta. Dość długo się na nich utrzymuje. Błyszczyk dae efekt lśniącej tafli i wygląda bardzo zmysłowo na ustach. Kolorek, który kupiłam jest prześliczny- bardzo naturalny różowobeżowy zupełnie pozbawiony drobinek i perły. trudny do znalezienia u innych firm. Błyszczyk bardzo łatwo i równo się nakłada, na aplikatorek nabiera się odpowiednia jego ilość. Naprawdę baaardzo godny polecenia, jakością przewyższa te 5, 6 razy droższe. Na pewno kupię go jeszcze nie raz, chociaż poza tym "moim" cięzko znaleźć jakiś sensowny kolor.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania, które właśnie zgubiłam, wybieram się po następne.