Compact powder (Puder prasowany)

Compact powder (Puder prasowany)

Puder zapewniający naturalne matowe wykończenie makijażu. Do stosowania wraz z podkładem bądź samodzielnie. Świetny do poprawek w ciągu dnia. Zapewnia matowy efekt przez wiele godzin. Odpowiedni dla każdego typu skóry. Testowany dermatologicznie.
Dostępny w 3 odcieniach:
01 - `natural beige`,
02 - `soft beige`,
04 - `perfect beige`.

Cena: 9,99zł/ 12g

jestem zadowolona

Plusy:
-cena
-wydajnośc (1 opakowanie od pół roku)
-matuje i kryje
-nie zapycha
-ładny dośc jasny odcien 08 soft honey
-opakowanie estetyczne

Minus:
-spadł i się pokruszył, ale mi to nie przeszkadza bo łatwiej się go teraz nabiera z wieczka ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

niewypał

Cieszę się, że w końcu się kończy!

PLUSY:
- fajne opakowanie
- kryje niedoskonałości

MINUSY:
- jest ciemny (kupiłam najjaśniejszy)
- nie matuje
- cera się po nim błyszczy
- trzeba go dużo nałożyć żeby było widać efekty

Używam tego produktu od: rok

kompletny niewypał!

Kompletny niewypał tej firmy. W ogóle nie matowił! Co więcej dla mnie wręcz działał odwrotnie! Do tego było go widać. NIE POLECAM, nie kupię nigdy więcej

Używam tego produktu od: dwa zastosowania
Ilość zużytych opakowań: brak

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Morderca mojej twarzy

Straszne było moje przeżycie z używaniem tego produktu. Przy pierwszym nałożeniu, w trakcie nabierania go na pędzel kabuki, po prostu pękł w środku i miałam już dwie części. No ale to jeszcze przecież nie przekreśla tego kosmetyku, to co go dobiło nastąpiło po jakiś 7 dniach używania produktu. Nigdy ale to nigdy nawet w okresie dojrzewania nie miałam tylu zaskórników i wyprysków na moim czole i brodzie. Dodam że mam cerę mieszaną, która dość mocno przetłuszcza się właśnie w tych partiach. Nie zmieniałam innym produktów do pielęgnacji czy makijażu w tym okresie więc nie mogło być tego przyczyną inny produkt. Systematycznie z każdym dniem miałam ich coraz więcej na twarzy. Sięgnęłam po skład produktu i co zobaczyłam dość wysoko w składzie -Parafine!!! i to ona dobiła moją twarz.
Jeśli chodzi o inne aspkety to :
-mało wydajny po używaniu go około 2 tygodni wyraźnie było widać ubytek
- pękł a następnie pokruszył się już po pierwszym użyciu
- kolor jakiś żółty wychodził na twarzy
- na pewno nie matował mojej twarzy, gdyż od nałożenia na twarz po koło 30 min cała nawet moje policzki się świeciły
- dawałam mu szanse naprawdę wiele razy ale nie skończyło się to dobrze dla mojej twarzy, teraz na szczęście zakupiłam inny puder ale z zaskórnikami walczę nadal

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Fajny... ;)

Puder jest fajny... Nie zawiera w sobie dużo brokatu co jest plusem, jeśli nie chcemy się zbytnio świecić i błyszczeć. Matuje cerę i nie odznacza się na skórze.. Nie osypuje się;) jedyne co to trzeba uważać z ilością ponieważ on oprócz tego że sprawia że nasza cera staje się bardziej matowa czyli zapobiega w błyszczeniu się skóry to jeszcze nadaje brązowy kolor skórze, więc nie można przesadzić z ilością tego pudru... Ogóle godny polecenia... ;)

Ilość zużytych opakowań: prawie 1

dobry i tani

Rzadko kupuję ten sam kosmetyk drugi raz, musi na mnie zrobić naprawdę dobre wrażenie.
Ten puder nie jest może ideałem, ale bez sensu jest sięgać po pudry o kilkadziesiąt złotych droższe i mieć ten sam efekt (mówię tu np.o LOrealu)
Za jedyne 9,99 wyposażymy się w niezły kosmetyk (wprawdzie w tandetnym opakowaniu, które jak już zleci skądś to na bank puder nie będzie bezpieczny), który nie zatyka porów, ujednolica cerę, nie pozostawia plam, ładnie stapia się z podkładem. Srednio wydajny, ale to rekompensuje cena. efekt matowienia ładny, ale mógłby się utrzymywać dłużej, to bym nigdy od niego nie odeszła :-)

Używam tego produktu od: ponad pół roku

dla niewymagających:)

ocena:
- niska cena
- ładne opakowanie
- nie tworzy efektu maski (kolor ładnie dopasował się do cery)
- matuje skórę, jednak szybko "znika" z twarzy, efekt matujący nie pozostaje na długo, na pewno nie na kilka godzin.

Jednym słowem dobry puder dla osób niewymagających i nie mogących wydać większej sumy pieniędzy na lepszej jakości puder :)

rewelacyjny !

Puder Essence mimo swojej niskiej ceny ma doskonałą jakość.
Jest miękki, przyjemny w stosowaniu, matuje dosyć dobrze (mam wymagającą cerę), nie uczula i nie zapycha porów ! Ma fajną paletę barw - każdy powinien wybrać coś dla siebie - nawet taki bledziuch jak ja :) Podczas pobytu za granica używałam tylko jego, teraz musiałam znaleźć zastępcę. Cały czas jednak za nim bardzo tęsknię :)

Puder naprawdę godny polecenia, za śmieszne pieniądze otrzymuje się naprawdę świetną jakość i trwałość.

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: duuużo (min.5 - 6)

Bardzo dobry!

Kupiłam pod wpływem opinii na wizażu i się nie zawiodłam. Spełnia moje wszystkie oczekiwania w zasadzie:

-matuje
-dobrze kryje
-wyrównuje koloryt cery
-trzyma się cały dzien (niewiele jest takich pudrów co w malym stopniu zmieniają się w ciągu dnia czyt, scierają się etc.)
- wydajny
-nie ma drażniącego zapachu

Myślałam, ze creme puff u mnie zagości na dłużej, ale znalazłam jeszcze lepsze cacko ;)

Jedynie opakowania mogło by być lepsze, no ale cóż- nie można mieć wszystkiego :)

Z czystym sumieniem polecam !Używam tego produktu od: prawie miesiąca

Może być

Potrzebowałam na gwałt jakiegoś prasowańca i akurat Essence wpadł mi w oko. Efekt po jego użyciu jest całkiem zadowalający, aczkolwiek krótkotrwały (maksymalnie do dwóch godzin). Puder łatwo nabiera się pędzlem, ma odpowiednią twardość. Mimo, że niezbyt fortunnie dobrałam odcień (drogeryjne żarówki...) kosmetyk wtapia się w cerę i staje się niewidoczny przy dokładnym rozprowadzeniu. Nie spodobało mi się w nim opakowanie, które, owszem, przetrwało upadek, ale napisy nieestetycznie się starły, nie mówiąc już o plastiku. Mimo, że puder pokruszył mi się używałam go przez kilka miesięcy. Myślę, że nie powrócę do niego - monogamia w kosmetykach nie jest dla mnie ;)

Używam tego produktu od: maja do września

Na prawdę super

Świetny puder! Bardzo ładnie matuje skórę, nawet gdy się bardzo świeci. Nie zostawia przy tym sztucznego efektu maski. Skóra jest gładka, jednolita i transparentna. A do tego ta cena! Rewelacja!!!

wprost przesuper :)

miałam już swój matujący KWC (Bourjois), jednak z braku funduszy na niego musiałam kupić coś tańszego. puder essence jakością nie ustępuje Burżujowi, a jest tańszy o 40 zł :l trwały (u mnie te kilka godzin matu to nie lada wyczyn), dobrałam kolor (zimą muszę używać białego pudru bo wszystkie są za ciemne... teraz latem mogłam sobie pozwolić na 04, który jest wręcz CIUT za jasny! nowość dla mnie), opakowanie nie wygląda na specjalnie trwałe ale jest ładne i estetyczne. na pewno jeszcze kiedyś kupię, na zmianę z Burżujem, który ma świetną gąbeczkę (przełożyłam do essence), duże lusterko i leprze opakowanie. ale essence dostanie 5 gwiazdek, bo jakość pudru jest oszałamiająca (za 9.99 zł! nie za 48.50...). wydajny, wytłoczone wzorki nawet się nie starły mimo częstego używania, nie zapycha.
POLECAMUżywam tego produktu od: dwóch tygodni