Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Lokówka Ceramiczna LA - 40

Lokówka Ceramiczna LA - 40

Pojemność 1 szt

Idealna do modelowania włosów i układania loków. Końcówka grzejna pokryta ceramiczną powłoką - średnica 19 mm. Błyskawiczne, dwustopniowe nagrzewanie (do wyboru: wysokie lub niskie).
Lokówka posiada gumową rączkę, która ułatwia użytkowanie. Wysuwana podstawka umożliwia postawienie jej w każdym miejscu bez dotykania gorącej końcówki. Wyposażona w obrotowy przewód zasilający. Moc 38 W.

lokówki
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

super

Lokówka jest bardzo fajna, szybko sie nagrzewa, nie niszczy włosów dzięki powłoce ceramicznej. Loczki wychodzą bardzo ładnie, długi obrotowy kabel sprawia że z łatwością można sobie kręcic włosy bez plątania się w kablach.

Używam tego produktu od:1 mies

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[251386].usefull || 0 }}% pomocna.

Lokówka bez wad :)

Trudno mi oceniać trwałość, bo lokówkę mam dopiero od tygodnia... Ale jest moim zdaniem świetna. Bardzo szybko się nagrzewa (można się popatrzyć), jest lekka, ma dlugi kabel, przez co sama potrafię w dośc łatwy sposób wyczarować sobie loczki i fale na głowie. Ostatnio fryzura zrobiona tą lokówką trzymała mi się dwa dni ;] I to wszystko za taką cenę!:D

Używam tego produktu od:tygonia
Ilość zużytych opakowań:

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[181704].usefull || 0 }}% pomocna.

tak..BARDZO dobra!!

Uważam, że jest to BARDZO dobra lokówka- ładnie skręca włosy, dość szybko sie nagrzewa i dwustopniowoooooo . Wszystko bardzo poręczne.
Jak na razie działa bez zarzutu (kupować ponownie nie muszę). Szkoda tylko,że po takim zabiegu włoski szybciej się przetłuszczają, ale to chyba nie zależy od lokówki... ;)

Używam tego produktu od: 0,5 roku
Ilość zużytych opakowań: jedno.. niecałe... ;)))

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[167791].usefull || 0 }}% pomocna.
Gala KWC 2017

Fajna :)

No i cóż tu o niej napisać? :)
Szukałam jakies dobrej lokówki. Najlepiej ceramicznej. I znalazłam :) Jest poręczna, dość szybko się nagrzewa. Dobrze, ze mam do wyboru duża lub średnią moc. Ładnie podkręca włoski. Podoba mi sie że ma obrotowy kabelek, dzieki czemu jak wywijam lokówką to mi się nie zaplątuje kabel :D
Lokówka wygląda na solidną i nowoczesną, wiec polecam :)Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam, ale używam :D

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[137273].usefull || 0 }}% pomocna.