Avon, Luxe, Shape Sensation Lipstick (Szminka powiększająca usta)

Avon, Luxe, Shape Sensation Lipstick (Szminka powiększająca usta)

Pełniejsze, gładsze, o pięknej, intensywnej barwie – sięgnij po unikalną szminkę Luxe i zobacz swoje zmysłowe usta.
ekskluzywna szminka Luxe
dla pełniejszych i niesamowicie gładkich ust
intensywnie nawilża
wzbogacona unikalnym kompleksem powiększającym i filtrem SPF 15
głęboki, wyrazisty kolor
Co może dla Ciebie zrobić nasz kosmetyk?
Stworzyliśmy szminkę o luksusowej formule, która kompleksowo zatroszczy się o Twoje usta, nadając im zmysłowy, pełny kształt. Kosmetyk pokryje je intensywną barwą, a zawarty w nim aktywny kompleks zwiększy ich objętość. Twoje usta będą głęboko nawilżone, pięknie wygładzone i seksownie pełne. Zadbaliśmy także o ich odpowiednią ochronę przed słońcem.
Jakie cenne składniki zawiera ten kosmetyk?
Kosmetyki Avon często zawierają w swojej formule drogocenne składniki, które wzmacniają ich działanie lub zapewniają dodatkowy efekt.
Szminkę Luxe wzbogaciliśmy kompleksem powiększającym, który przyczynia się do zwiększenia produkcji kolagenu, uwydatniając tym samym usta.
Dodatek filtru SPF 15 ochroni Twoją skórę przed promieniowaniem UV i zabezpieczy ją przed fotostarzeniem.

Oj, boli...

Użycie tej szminki jest bolesne. Powoduje ona tak intensywne szczypanie ust, że można zwariować :( I nie idzie to w parze z jakimkolwiek powiększeniem, po prostu usta tak szczypią, że ma się wrażenie, że wargi puchną jak balony, a po skonfrontowaniu z odbiciem w lustrze stwierdzamy, że nic się nie dzieje. Taki "chłyt materkingowy" ;)

Kolor jest blady (Tangerine Dream), za to mocno perłowy. Jak ktoś lubi taki look to proszę bardzo. Ja niekoniecznie.

Opakowanie piękne, na bogato, aż chce się taką szminkę mieć. Ale odradzam, to produkt powodujący ból, a nie poprawiający urodę.

Miętowy efekt !

Szminka powiększająca usta Avon jest zapakowana w bardzo ładne złote opakowanie. Od razu po jej użyciu pojawia się na ustach orzeźwiający miętowy efekt pieczenia ust. Jest to przyjemne uczucie, lekko chłodzące. Posiadam kolor Tangerine Dream - różano-czerwony z brokatowymi drobinkami. Kolor utrzymuje się na ustach w miarę długo, parę godzin. Szminka nie wysusza, ale stosowanie jej na suche usta nie jest najlepszym pomysłem, ponieważ podkreśla suche skórki. Nie zauważyłam powiększa ust, brokatowe drobinki raczej nie powiększają ich optycznie. Mimo to szminka bardzo dobrze prezentuje się na ustach. Myślę, że warto ją przetestować :)

Tangerine Dream

Mam kolor Tangerine Dream.
Taki różowo-morelowy z połyskującą poświatą.
Użyty na grubą warstwę pomadki ochronnej staje się jeszcze bardziej neutralny i jakby błyszczykowy.
Szminka pokrywa usta lśniącym woalem.
Krycie raczej można stopniować choć nie wiem czy dotyczy to również tych ciemnych odcieni.
Przy kupowaniu przeoczyłam fakt że jest to pomadka powiększająca usta czyli szczypie i chłodzi.
Przy pierwszym użyciu doznałam lekkiego wstrząsu ale przy kolejnych użyciach byłam już na ten efekt przygotowana.
Co wcale nie znaczy że było milej.
Za każdym razem jest to duży dyskomfort.
Podsumowując - śliczny kolor, połysk, możliwość stopniowania krycia, usta wizualnie rzeczywiście ładnie wydęte i wyeksponowane.
Trwałości nie oceniam ponieważ w pracy po posiłkach myję zęby, więc poprawka makijażu jest i tak nieunikniona.

Dobry produkt

Śliczny kolor pomadki, dobrze się nakłada i zapewnia dość dobre krycie. Usta po pomalowaniu są miękkie i dobrze nawilżone. Jedyny minus to trwałość, trzeba poprawiać makijaż kilka razy w ciągu dnia.