Luxe, Shape Sensation Lipstick (Szminka powiększająca usta)

Luxe, Shape Sensation Lipstick (Szminka powiększająca usta)

Pełniejsze, gładsze, o pięknej, intensywnej barwie – sięgnij po unikalną szminkę Luxe i zobacz swoje zmysłowe usta.
ekskluzywna szminka Luxe
dla pełniejszych i niesamowicie gładkich ust
intensywnie nawilża
wzbogacona unikalnym kompleksem powiększającym i filtrem SPF 15
głęboki, wyrazisty kolor
Co może dla Ciebie zrobić nasz kosmetyk?
Stworzyliśmy szminkę o luksusowej formule, która kompleksowo zatroszczy się o Twoje usta, nadając im zmysłowy, pełny kształt. Kosmetyk pokryje je intensywną barwą, a zawarty w nim aktywny kompleks zwiększy ich objętość. Twoje usta będą głęboko nawilżone, pięknie wygładzone i seksownie pełne. Zadbaliśmy także o ich odpowiednią ochronę przed słońcem.
Jakie cenne składniki zawiera ten kosmetyk?
Kosmetyki Avon często zawierają w swojej formule drogocenne składniki, które wzmacniają ich działanie lub zapewniają dodatkowy efekt.
Szminkę Luxe wzbogaciliśmy kompleksem powiększającym, który przyczynia się do zwiększenia produkcji kolagenu, uwydatniając tym samym usta.
Dodatek filtru SPF 15 ochroni Twoją skórę przed promieniowaniem UV i zabezpieczy ją przed fotostarzeniem.

Dobry produkt

Śliczny kolor pomadki, dobrze się nakłada i zapewnia dość dobre krycie. Usta po pomalowaniu są miękkie i dobrze nawilżone. Jedyny minus to trwałość, trzeba poprawiać makijaż kilka razy w ciągu dnia.