Grasse Collection, Iris & Patchouli EDP

Grasse Collection, Iris & Patchouli EDP

Intensywna, korzenno-kwiatowa woda perfumowana o słodkich i wyrafinowanych akordach. Zapach otwierają świeże, cytrusowe nuty bergamotki i neroli (kwiatu pomarańczy) z delikatnym akcentem kremowego kokosa, które płynnie przechodzą w romantyczną, subtelną, pudrowo – kremową woń kwiatu irysa oraz kwitnącego nocą jaśminu. Na końcu snuje się kuszący, luksusowy aromat paczuli z kroplą apetycznej czekolady i karmelu. Ponadczasowy i wyrazisty zapach dla kobiet z charakterem, które akceptują swoje pragnienia, roztaczając zmysłową, mocną aurę zapachu.
Nuta głowy: neroli, bergamotka, kokos

Nuta serca: irys, jaśmin, róża

Nuta bazy: paczula, czekolada, karmel

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Bardzo dobre jak za taką cenę

Perfumy są rewelacyjne jeśli chodzi o jakość za tak niską cenę. Pięknie pachną, uwielbiam słodkie perfumy, ale nie duszące. I taki właśnie są te perfumy. Na początku zbyt wyraziste, ale po godzinie są stonowane, bardzo eleganckie, kobiece i zmysłowe. Po dwóch godzinach zapach jest po prostu piękny! Delikatnie słodki, ale nie mdły. Idealnie stonowany, bardziej na wieczorne wyjścia. Cena jest bardzo niska jak na 50 ml już za ok. 30zł. Warto wypróbować :) Zdecydowanie!

Wspaniała kompozycja zapachowa...

Od kiedy kupiłam te perfumy- zakochałam się w Nich. Swoim zapachem przypominają trochę Angel Star, jednak nie są identyczne. Mocne, wyraziste, intensywne... pasują do kobiety konkretnej, odważnej z charakterem.
Idealne na wieczór i większe wyjścia. Elegancka buteleczka, elegancki zapach i trwałość też jest! :) Polecam!
Do kupienia cała gama perfum Allvernum w drogerii Hebe.