Lacquer Supreme (Lakierowy błyszczyk do ust)

Lacquer Supreme (Lakierowy błyszczyk do ust)

Dzięki delikatnej i aksamitnej konsystencji, gra światła efektownie uwydatnia usta. Lekki i świetlisty błyszczyk nadaje efekt wilgotnych i "polakierowanych" ust, wspaniale się rozprowadza na powierzchni ust, rozpromieniając uśmiech iskrzącym połyskiem.
Dostępnych jest 8 kolorów:
GG-1006 Róż marzeń
GG-1007 Pociągający róż
GG-1008 Magnetyczny pomarańczowy

Gesty ale nie przeszkadza

Szkoda ze Faberlic jest tak ciezko dostepny. Dostalam tez blyszczyk od kolezanki. Numer 1001. Szkoda ze wlasnie sie konczy bo byl idealny na zime-gesty i trwaly. Bez drobinek. Jako aplikator ma gabeczke ktora wygodnie sie go naklada wprost z tubki. Bardzo sie lubilismy.

Ilość zużytych opakowań: jedno 12 ml

Bleee

Koszmar, koszmar, koszmar. Kto produkuje coś takiego?

Błyszczyk niesamowicie skleja usta. Czuję się, jakbym wysmarowała się klejem szkolnym i marzę tylko o starciu tego paskudztwa z ust. Kolor 1007 nie ma nic wspólnego z różem, to zwykła czerwień. Dzięki Bogu na ustach nie wygląda aż tak mocno, mimo to jest zbyt intensywny i czuję się jak przedstawicielka najstarszego zawodu świata.

Ciężko mi oceniać trwałość, bo zawsze po kilkunastu minutach wycieram to szkaradztwo z ust. Na plus można zaliczyc jedynie fajne opakowanie.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: właśnie wyrzuciłam do śmietnika pierwsze

gęsty i trwały

Błyszczyk jest gęsty, trochę klejący, bardzo trwały (wytrzymuje nawet jedzenie i picie) - wytrzymuje do kilku godzin. Tubka z gąbeczką jest bardzo wygodna, błyszczyk aplikuje się bez lusterka bez problemu.
Efekt jest taki jak opisuje producent: jak tafla wody, usta wyglądają rzeczywiście jak polakierowane, drobinek nie posiada. Kolor na ustach jest, ale nie bardzo intensywny.
Mam wersję "Beżowe pragnienie", które z beżem ma mało wspólnego, bardziej ze średnim brązem przełamanym czerwienią, który na ustach wygląda bardzo ładnie, nienachalnie i nie intensywnie.

Nie wysusza ust, dobrze chroni przed wiatrem i mrozem.

Jak dla mnie troszkę za mało kolorów i jak to zazwyczaj w Faberlicu bywa, w katalogach są one okropnie przekłamane. Nie wiem czy kupię ponownie, gdyż Faberlic niestety zmienia swoją politykę, co mi nie odpowiada :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy, może z rok
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

WŁOSY lokówka objętość

Świetny

Na katalog firmy faberlic trafiłam przypadkiem w sklepie koleżanki. Przejrzałam go. A że mam bzika na punkcie błyszczyków od razu zauważyłam ten. Koleżanka ma już 3 takie błyszczyki i bardzo sobie je chwali. Zafascynowała mnie jego gąbeczka przez która świetnie się go aplikuje. Mam kolor GG-1001 Różowa mgiełka- ładnie wygląda na ustach jest taki delikatny. Nie ma żadnych drobinek w środku co jest ogromnym plusem:) Błyszczyk jest gęsty trochę się klei na ustach ale to mi nie przeszkadza. Ogólnie jestem na tak :D
kolejnym kolorem który chce kupić jest: GG-1003 Beżowe pragnienie Używam tego produktu od: kilku dni

Najlepszy blyszczyk jaki mialam i to nie tylko moje zdanie,kupilam odcien rozowa mgielka kolor bardzo fajny na ustach pozostawia przyjemny film ,delikatny aczkolwiek widoczny,opakowanie tez fajne zakonczone gabeczką,bardzo ladny zapach

Używam tego produktu od:pol roku