Vanilla Spice Shimmer Lotion (Rozświetlający balsam do ciała - zima 2008/9)

Vanilla Spice Shimmer Lotion (Rozświetlający balsam do ciała - zima 2008/9)

Ten kosmetyk ma dwa zasadnicze działania: rozświetlić skórę, pokrywając ja powłoczką srebrzysto-brokatową (efekt porównany z nałożeniem na ciało pudru rozświetlającego) oraz nadać skórze zapach "pikantnej wanilii" (a to po prostu cynamon, cynamon i jeszcze raz cynamon). Wygodna pompka do aplikacji, łatwa konsystencja, piękny efekt na ciele. Limiotwana seria bożonarodzeniowa 2008.

Zimowy, zmyslowy

Nie uzywam raczej balsamow rozswietlajacych, ten skusil mnie zapachem- bardzo slodkim i cieplym, idealnym na zime. Zapach jest bardzo intensywny i utrzymuje sie dlugo. W balsamie zatopione jest cale mnostwo malutenkich, rozswietlajacych drobinek, mieniacych sie lekko na ciele przez caly dzien. Efekt nawilzenia nie powala moze na kolana, ale po uzyciu skora jest miekka i az chce jej sie dotykac! Producent nie obiecje zreszta poprawy kondycji skory. Kosmetyk jest bardzo wydajny, a opakowanie z pompka praktyczne.

Używam tego produktu od: uzywalam przez dwa lata, a raczej zimy :)
Ilość zużytych opakowań: chyba 2

nie jest idealny

zapach - zbyt intensywny, co zdarzylo mi sie przy tej marce po raz pierwszy. Dzialanie o wiele slabsze niz ogolnie kosmetykow do ciala TBC. Drobinki sprawiaja, ze zle sie go naklada. Nieco wysusza skore. Czy to brzmi jak negatywna ocena? Bo ja te kosmetyki lubie...

Używam tego produktu od: 2 tyg

REWELACJA

Idealnie natłuszcza i nawilża skórę, działa 24 h.
Przepięknie pachnie, jestem tym zapachem oczarowana.
Wiem, ze zapach jest jednak kontrowersyjny, bo dla mojej babci jest odrzucający.
Uzywam całej serii Vanilia Spice. Zdecydownaie jest to najlepsza seria jaka w życiu używalam
Po balsamie skora pieknie sie mieni-dosc mocno.

Używam tego produktu od:4 miesiecy

Manicure - kolorowy french

nie polubiłam...

Ok, zapach jest ładny. O ile ktoś lubi zapach cynamonowej gumy do żucia Big Red ;)

Ale ja miałam wrażenie, że autentycznie przesuszał mi skórę. Ponadto aplikowany na chociaż trochę wilgotną skórę warzył się jak szalony.
I te drobinki, które w ogóle nie chciały się trzymać, tylko przy najmniejszym kontakcie z materiałem ścierały się - w dodatku dość nieregularnie ... Mnie nie zachwycił. Ten kosmetyk ma w sobie tyle chemii i substancji zapachowych, że aż mnie po nim autentycznie skóra piekła. A nigdy (!) coś takiego mi się nie zdarza.

Mnie nie zachwycił.

Ilość zużytych opakowań: część 1

5 z plusem!

Krotko i tresciwie - Najlepszy w kategorii balsamow rozswietlajacych. Laczy ze soba wszystkie zalety takowego :
-nadaje skorze piekna, delikatnie blyszczaca poswiate typu glow,
-utrzymuje sie szmat czasu,
-cuuuuudownie pachnie (cynamon z wanilia!!), :D