Avon, Aspire Debut EDT

Avon, Aspire Debut EDT

Woda toaletowa Aspire Debut to zapach, który rozbudzi w Tobie pragnienie sięgania po więcej. Idealnie sprawdzi się na co dzień, dodając Ci pewności siebie w pracy i podczas oficjalnych spotkań biznesowych.

Ta wyjątkowa kompozycja otwiera się świeżym aromatem gruszki i egzotycznych owoców liczi. W jej sercu pulsuje kwiatowa woń lilii, róży i zmysłowy zapach konwalii. Całość otula intrygujący akord ciepłych, orientalnych żywic.

Nuty głowy: gruszka, mandarynka, liczi

Nuty serca: lilia, róża, konwalia

Nuty bazy: ciepłe żywice, wanilia, drewno cedrowe

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

o matko jakie to piękne

Zapach kupiłam w promocji zapachowej dwa w cenie jednego- tamten miał byc jako główny ten dodatkowo. Jakieżbyło moje zdziwienie kiedy powąchałam oba... okazało się ,że tamten - kompletnie nie przypadł mi do gustu a ten - bardzo:)
Zapach jest ciepły , otulający , lekko cierpki - nie mdły ! Opakowanie eleganckie - minimalistyczne ale ciekawe :) ciężko określić zapach ale jest tak po między tymi słodziuchami a tymi bardzo cierpkimi . Dobrze wywarzony :) Trwałość przeciętna, mogło być lepiej jednak za tą cenę jest dobrze :) Pewnie jak się skończy kupię ponownie . Liczę ,że avon go nie wycofa bo byłoby słabo ;)Zapach odpowiedni na codzień jednak na wieczór z przyjaciółmi też się nada :)