Avon, Today Tomorrow Always My Everything EDP

Avon, Today Tomorrow Always My Everything EDP

TTA My Everything to zapach dla subtelnej, romantycznej kobiety, ceniącej swoją elegancję i swój indywidualizm. Doskonale sprawdzi się na co dzień, dodając nutę zmysłowości do Twojej stylizacji.

Zapach otwiera się świeżością bergamotki i orzeźwiającym aromatem malin. W jego sercu wyczujesz wyraźne nuty płatków róż – luksusową mieszankę uzyskaną z trzech odmian kwiatów: z Turcji, Grasse i Bułgarii. Na koniec dotrze do Ciebie słodki, ponętny aromat pralin, z delikatnym akcentem zmysłowego sandałowca.

Nuty głowy: bergamotka, malina, imbir

Nuty serca: różane trio, kwiat pomarańczy, jaśmin Sambac

Nuty bazy: drzewo sandałowe, żywica, praliny

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Cudowne !

Odkąd je mam stały się ulubieńcem. Perfumy te mają przepiękny zapach, który nie jest nachalny, ani męczący. Zapach ten jest bardzo trwały, jest taki elegancki, kobiecy. Mogłabym się psikać, psikać i psikać. Perfumy są wydajne, jak bardzo duża część perfum z avonu. Opakowanie bardzo ładne i wygodne w użyciu.

Ulubiony :)

Piękny zapach, inny niż wszystkie a jednocześnie nie duszący i ma w sobie coś. Nie jest lekkim zapach ale też nie duszącym i nie męczącym. Mi kojarzy się z bukietem róż w prezencie ze słodkimi pralinkami. Jest piękny, elegancki, w sam raz na chłodne dni takie jak teraz. Zapach jest ocieplający i przyjemny, wysłuchałam wielu komplementów na temat tego zapachu. Żaden z poprzedników z tej kolekcji mi nie podpasował, a ten jest poprostu świetny. Polecam dla kobiet, które lubią słodkie, nieduszące eleganckie zapachy. Co do trwałości to jest całkiem niezła, po 8 godzinach w pracy nadal było go czuć na ubraniach i skórze.

Używa produktu od: próbka

owoc miłości today i tomorrow

recenzja zapachów to chyba najtrudniejszy dział. Firmy avon przedstawiać nie muszę - są ich zwolennicy i przeciwnicy. Z avon-em znam się od bardzo dawna i ich kultowe zapachy chętnie przygarniałam;0
mam swoich ulubieńców i kilka miłostek, ale nie ukrywajmy nie wszystkie zapachy są "z ogonem" i długotrwałe. Dużo osób zarzuca im "avonska nuta" - coś w tym jest,(wg mnie dotyczy to nowych zapachów - mój nos nie potrafi tego rozpoznać w far away czy perceive)
sam zapach jest ciężki...mocno kwiatowy/różany na początku...bardzo treściwy. Zapach rozchodzi się po pomieszczeniu i szybko oswaja sobie otoczenie. po jakimś czasie osiada na skórze i wydobywa się z niego trochę słodyczy, bardziej pralinka niż maliny. niestety u mnie ta słodycz jest schowana - cały czas zagłusza je róża. U mojej mamy jest odwrotnie - przebija miękka otulająca słodycz, tak miła dla nosa, aż mam ochotę się przytulić i tak z nią słodko leniuchować. Przyzwyczaiłam się już do tego i do mojego dziwnego ph skóry.
zapach ten to jak nic - dziecko, owoc miłości kwadratowego today i kształtnej tomorrow...jest młode, świeże bardziej szalone. Bliżej mu jednak do today - nooo szkoda.
jest to urozmaiceniem serii, ale nie wiem czy zawładnie sercami, tak jak klasyki.
nie kupię butli- wolę urocze tomorrow;) mimo chęci - nie zaśpiewam piosenki A.Grande - my everything
za dużo kwiatów czuje, to nie mój klimat i smak- w tym przypadku skończy się nasza znajomość na próbce. ...a kwiatki - niech mi rosną w ogródku - tam pachną najpiękniej
podejrzewam że znajdą swoich ulubieńców, ponieważ nie są to rozmyte alkoholem jednonutowce. Są treściwe, mocne...czuć kwiaty i aksamitną słodycz...zapach niby rześki, a jednak potrafiący przytłoczyć. Nie dla każdego, nie każdy go udźwignie na szpilkach i z podniesioną głową.
Są wydajne - jedno psiknięcie wystarcza. Próbkę mam od tygodnia - na zdjęciu widać - jak małe jest zużycie