Today Tomorrow Always My Everything EDP

Today Tomorrow Always My Everything EDP

TTA My Everything to zapach dla subtelnej, romantycznej kobiety, ceniącej swoją elegancję i swój indywidualizm. Doskonale sprawdzi się na co dzień, dodając nutę zmysłowości do Twojej stylizacji.

Zapach otwiera się świeżością bergamotki i orzeźwiającym aromatem malin. W jego sercu wyczujesz wyraźne nuty płatków róż – luksusową mieszankę uzyskaną z trzech odmian kwiatów: z Turcji, Grasse i Bułgarii. Na koniec dotrze do Ciebie słodki, ponętny aromat pralin, z delikatnym akcentem zmysłowego sandałowca.

Nuty głowy: bergamotka, malina, imbir

Nuty serca: różane trio, kwiat pomarańczy, jaśmin Sambac

Nuty bazy: drzewo sandałowe, żywica, praliny

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Używa produktu od: próbka

owoc miłości today i tomorrow

recenzja zapachów to chyba najtrudniejszy dział. Firmy avon przedstawiać nie muszę - są ich zwolennicy i przeciwnicy. Z avon-em znam się od bardzo dawna i ich kultowe zapachy chętnie przygarniałam;0
mam swoich ulubieńców i kilka miłostek, ale nie ukrywajmy nie wszystkie zapachy są "z ogonem" i długotrwałe. Dużo osób zarzuca im "avonska nuta" - coś w tym jest,(wg mnie dotyczy to nowych zapachów - mój nos nie potrafi tego rozpoznać w far away czy perceive)
sam zapach jest ciężki...mocno kwiatowy/różany na początku...bardzo treściwy. Zapach rozchodzi się po pomieszczeniu i szybko oswaja sobie otoczenie. po jakimś czasie osiada na skórze i wydobywa się z niego trochę słodyczy, bardziej pralinka niż maliny. niestety u mnie ta słodycz jest schowana - cały czas zagłusza je róża. U mojej mamy jest odwrotnie - przebija miękka otulająca słodycz, tak miła dla nosa, aż mam ochotę się przytulić i tak z nią słodko leniuchować. Przyzwyczaiłam się już do tego i do mojego dziwnego ph skóry.
zapach ten to jak nic - dziecko, owoc miłości kwadratowego today i kształtnej tomorrow...jest młode, świeże bardziej szalone. Bliżej mu jednak do today - nooo szkoda.
jest to urozmaiceniem serii, ale nie wiem czy zawładnie sercami, tak jak klasyki.
nie kupię butli- wolę urocze tomorrow;) mimo chęci - nie zaśpiewam piosenki A.Grande - my everything
za dużo kwiatów czuje, to nie mój klimat i smak- w tym przypadku skończy się nasza znajomość na próbce. ...a kwiatki - niech mi rosną w ogródku - tam pachną najpiękniej
podejrzewam że znajdą swoich ulubieńców, ponieważ nie są to rozmyte alkoholem jednonutowce. Są treściwe, mocne...czuć kwiaty i aksamitną słodycz...zapach niby rześki, a jednak potrafiący przytłoczyć. Nie dla każdego, nie każdy go udźwignie na szpilkach i z podniesioną głową.
Są wydajne - jedno psiknięcie wystarcza. Próbkę mam od tygodnia - na zdjęciu widać - jak małe jest zużycie