Mrs. Potter's, Balsam do włosów farbowanych i po zabiegach fryzjerskich z ekstraktem z ginkgo biloba i jedwabnymi proteinami

Balsam do spłukiwania. Jego skład zapewnia utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia, jednocześnie odżywiając i regenerując włosy aż po same końce. Innowacyjna formuła zawierająca filtry słoneczne absorbuje światło, tak że włosy jeszcze długo po farbowaniu zachowują wyraźny, lśniący kolor. Włosy nabierają zdrowego blasku, są miękkie i puszyste.

Cena: 7zł/ 500ml

jedyne co robi to ułatwia rozczesywanie

Używałam go na różne sposoby (pod olej, do mycia, po myciu), poza ułatwionym rozczesywaniem nie zauważyłam dobroczynnego działania.
\\nDo mycia znacznie lepsza okazała sie maska latte z proteinami mlecznymi - ten balsam nie domywał włosów. Niektórzy uzywaja go nawet do zmywania olejów, u mnie się nie sprawdził nawet gdy chciałam odświeżyć włosy - miałam taki przyklap tłusty że od razu musiałam poprawic szampnem, bo wyglądały gorzej niż przed myciem.
\\nGwiazdka za cene oraz wydajność.

Bardzo ok :)

Duża pojemność za niską cenę i bardzo przyzwoite działanie :)
Włosy są po niej nawilżone, wygładzone, miękkie i dobrze się układają :) Zdecydowanie lepsza od wersji z aloesem, ale niestety mniej wydajna :(
Choć za tę cenę można jej ten mały minusik wybaczyć - i tak się opłaca :)
Zapomniałabym dodać, że pięęknie pachnie.
Nie ma się co rozpisywać...odżywka warta wypróbowania, szczerze polecam :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

dobry produkt w dobrej cenie

Bardzo przyjemny balsam tak w konsystencji, jak zapachu i działaniu, choć to ostatnie nie jest może jakieś zjawiskowe ale jak za tą cenę uważam za bardzo dobre, widocznie poprawia on gładkość włosów, łatwość rozczesywania i miękkość, choć zdaje się to być efektem tylko tymczasowym, bez długotrwałego rezultatu odbudowania, niemniej znacznie poprawia współpracę z włosami, no i jest niesamowicie wydajny, już na prawdę niewielka ilość nieco rozcieńczona wystarcza na rozprowadzenie po całych w moim przypadku średniej długości włosach, polecam jak najbardziej.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

ok

Bardzo ekonomiczny- opakowanie 500ml.
Przyjemny zapach, w działaniu podobny jednak do wielu innych odżywek na rynku.
Mógłby być jednak bardziej nawilżający.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Bardzo dobry :)

Używam balsamu zarówno jako odżywki do mycia włosów, jak i odżywki bez spłukiwania. W obu rolach spisuje się bardzo dobrze. Ułatwia rozczesywanie, zmiękcza włoski, są po nim bardzo miękkie i dobrze się układają.
Do tego piękny zapach i niska cena za dużą pojemność. Będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

jestem zadowolona :)

balsam kupilam, poniewaz jego lekka konsystencja nadaje sie do mycia wlosow :) bardzo dobrze spisuje sie w tej roli: odswieza, zmiekcza, nablyszcza (nie przetluszcza). rowniez stosowany tradycyjnie (po uzyciu szamponu) jest zadowalajacy: ulatwia rozczesywanie, porzadkuje czupryne.
po jego uzyciu czupryna jest puszysta :)
zapach ladny (ziolowy), kosmetyk jest dosyc wydajny. lekka, przeciekajaca przez palce konsystencja moze byc dla kogos minusem, ale przez to balsam nadaje sie do mycia.
mysle, ze wroce ponownie, ale chce sprobowac jeszcze innych mrs potter :)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

rewelacyjny balsam do włosów

Używałam tego balsamu kilka lat temu, potem o nim zapomniałam a ostatnio znalazłam w sklepie i bez wahania kupiłam.
Dla moich długich rozjaśnianych i przesuszonych włosów jest świetny.
Ułatwia rozczesywanie, włosy są po nim gładkie i błyszczące a do tego takie sypkie, nie obciąża.
Duża pojemność butelki za naprawdę śmieszną cenę. Do tego balsam jest naprawdę wydajny.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Przyjemniak (;

Całkiem przyjemny kosmetyk. Jakieś 4 miesiące temu mama go kupiła wiec skoro był już w domu to postanowiłam go wypróbować. Balsam jest przeznaczony do włosów suchych i po trwałej, ja mam przetłuszczające się u nasady i falowane/kręcone [ naturalnie ] na dole. Myślałam, że balsam jako, że jest też do włosów po trwałej, podkreśli mi skręt. Nie zrobił tego. Ale nie czepiam się tego bo nigdzie w opisie nie było wspomniane o definiowaniu loków. Z resztą zrobił coś fajniejszego- zatrzymał wilgoć w moich włosach poprzez wytworzenie na ich powierzchni lekko śliskiej osłonki.
Jednak po kilku użyciach pod rząd włosy są za bardzo obciążone. Dlatego używam go na zmianę z innymi kosmetykami. Ale wrócę do niego.

Używam tego produktu od: 4 miesięcy [ razem z mamą ]
lość zużytych opakowań: 2

blysk i gladkosc!

uzywam tej odzywki nieustannie. wlosy sa po niej lsniace i gladkie, na pewno nie przyklapniete i tluste jak po innych. ladnie pachnie, ulatwia rozczesywanie a do tego jaka wydajna! moje kwc.

Używam tego produktu od:.....
Ilość zużytych opakowań: milion

słabizna

Krótki skład, ekstrakty na 4 i 5 miejscu, reszta to chemia. No ale cóż, nie wszytsko co proste działa dobrze. Balsam jest dość gęsty, dobrze się rozprowadza, lekko pachnie. Niestety z moimi długimi cienkimi, koloroyzowanymi onegdaj włosami - nie robi nic. Ani nie nawilża (końcówki suche jak były), ani wygładza, rozczesywanie ułatwia o tyle o ile. Blasku nie więcej niż naturalnego ... Słabo.
Kupiłam w ciemno butlę 400 ml i ją zużyję, ale z wielkim trudem.

Super!

Bardzo dobry balsam. Nawilża, zmiękcza włosy, dodaje blasku. Włosy dobrze sie rozczesują i układają, są przyjemne w dotyku. Szczerze mówiąc nie spodziewałam sie takiego efektu.Sto razy lepszy niż droższe odzywki. Warto sprobować.

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:1/2

kiepski i wysusza

Raczej sama nie wpadłabym na pomysł, by go kupić, ale skoro już znalazł się u mnie w domu postanowiłam dać mu szansę. Na szczęście mam butelke zawierającą tylko 250 ml tego specyfiku.
Kosmetyk ma bardzo rzadką konsystencję, nałożony na wilgotne włosy pieni sie jak szampon. Zapach przyjemny, ale delikatny, nie zostaje na włosach po spłukaniu. Kolor żółtawy - niezbyt ładny.
Działanie doraźne ok - włosy rozczesują się bez problemu, nie obciąża fryzury.
Niestety używany regularnie wysusza włosy, sprawia że sa sianowate i wyglądają jak włosy nieuczesanej lalki z mojego dzieciństwa,
Nie polecam - sama też nie kupię następnym razem.

Używam tego produktu od:miesiąca