Nivea Hair Care, Styling, Pianka do włosów 'Maksymalne utrwalenie'

Nivea Hair Care, Styling, Pianka do włosów 'Maksymalne utrwalenie'

Nivea Hair Care Pianka do włosów Maksymalne utrwalenie. Zapewnia maksymalne utrwalenie fryzury i nie skleja przy tym włosów. Zapewnia długotrwały efekt. Zwiększa objętość włosów. Formuła ze składnikiem witaminowym pielęgnuje włosy bez ich obciążania. Nie wysusza włosów. Nie zawiera alkoholu. Nie wykrusza się i nie pozostawia śladów.

SUPER

Pianki używam od 2 lat albo i dlużej. Jest tania, świetnie układa wlosy.
Używam codziennie - nakłądam na wilgotne wlosy przed modelowaniem suszarką. Mam wlosy krótkie, strzyzone trochę na punka - iświetnie spelnia swoją rolę. Z tym, ze trzeba mieć jeszcze jakąś pastę kończącą po wysuszeniu suszarką, ktora dodatkowo zaznaczy pasma, zdefiniuje fryzurę..

Zdecydowanie polecam

Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Baardzo dobry

Dostałam 2pak w cenie 1 produktu -więc zaoszczędziłam
Jest to baardzo dobra pianka. Rzeczywiście nie skleja włosów ..Nawet jak nałożymy ją na suche włosy.Jest 1 z nie wielu pianek które używałam i które można nakładać (z dobrym skutkiem) właśnie na suche włosy. Ale na wilgotne też się świetnie sprawuje.
Mam wrażenie że jak użyję tej pianki to moje włosy dłużej zachowują świeżość.
Co do objętości-trochę ją zwiększa ale kasku nie ma(na szczęście) ;)
Nie wysusza włosów i nie obciąża.Nic dodać nic ująć.

Nie wiem czy kupię, bo ja nie używam jej regularnie i zanim ją zużyję to mną wieki i pojawią się nowe produkty;)

Używam tego produktu od:września2007
Ilość zużytych opakowań:2 w trakcie

dla cieniasów ;)

mam cienkie, ale geste włosy, które mają tendencję do puszenia się i zwijania tam gdzie nie trzeba. sa czasem zbyt lejące się, i dziękitej piance włosy stają się bardziej ciężkie, matowe (ale w dobrym sensie), nie są jak piórka... sądzę, że dla cienkich włosów, ułożenie na piankę + suszarka sprawdzi się, ale jak moja poprzedniczka nie polecam na włosy grube. nie niszczy włosów i zostaje na włosach dosyć długo, ale brakuje mi tu jakiegoś pielęgnacyjnego efektu. pianka dość treściwa, średnio wydajna.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:trochę

Cellulit jak stosować kosmetyki

słabo utrwala

Po produkcie podpisanym "maksymalne utrwalenie" oczekiwałabym więcej..mam gęste, troszkę zniszczone włosy i kupiłam ją po to, żeby zdyscyplinować moje niesforne fale. Jest bardzo leciutka, nie czuć jej na włosach,tak jakby wchłania się. Trochę uelastycznia fryzurę i zauważyłam, że włosy po niej dłużej są świeże. Ma bardzo ładny zapach,ale nietrwały.Ogólnie-nie jest zła, ale spodziewałam się mocniejszego utrwalenia. Nie wiem jak z pielęgnacją włosów(lub chociaż nie niszczeniem) , bo użyłam dopiero 4 razy, ale mogę przyznać, że włosy ładnie po niej lśnią. Oceniam na 3+. Może na cieńszych włosach lepiej się sprawdzi.