Głębokie Oczyszczenie, Krem - mus do mycia twarzy

Głębokie Oczyszczenie, Krem - mus do mycia twarzy

Krem głęboko oczyszcza skórę twarzy, sprzyja normalizacji pracy gruczołów łojowych, zwęża i oczyszcza pory. Olejek i ekstrakt z lawendy łagodzi podrażnienia, ma działanie antybakteryjne i przeciwzapalne. Skutecznie reguluje pracę gruczołów łojowych i normalizuje wydzielanie sebum, matuje skórę. Olejek z drzewa herbacianego - wykazuje silne działanie antyseptyczne. Przyspiesza gojenie ran, działa przeciwzapalnie. Niweluje podrażnienia, zaczerwienienie, obrzęk i swędzenie. Olejek jojoba zapewnia długotrwałe działanie nawilżające. Ekstrakt z białych winogron aktywuje procesy odbudowy komórek skóry.
Produkt nie zawiera SLS, silikonów i parabenów.

Ciekawy produkt, szkoda tylko ...

...że bardzo niewydajny.
Ni to pianka, ni to krem, ni to mus. Dobrze rozprowadza się po skórze, dobrze także się spłukuje. Nie mogę także nic zarzucić oczyszczeniu. Cera czuła się dobrze, oczyszczona i świeża. Nie czuć było ściągnięcia i przesuszenia.
Mus ma intensywny zapach lawendy - nie każdemu będzie to odpowiadać. Ale dla mnie także to zaleta - rano pobudzał, wieczorem dawał odświeżenie.
Jednak nie wrócę do niego ponownie. Z dwóch powodów:
- jest niewydajny. Starczył mi zaledwie na 2 tygodnie, choć nie wyciskałam z tuby na aplikację dużej ilości.
- opakowanie. Nie lubię produktów myjących w tubach, nie używa się ich wygodnie w łazience.Choć zaletą jest, że można ją rozciąć i wykorzystać produkt do końca. Ale po co do tej tuby jeszcze dodatkowa owijka z papieru? Tylko generowanie dodatkowych odpadów.