Schwarzkopf Gliss Kur, Odżywka termoregeneracyjna do włosów farbowanych

Schwarzkopf Gliss Kur, Odżywka termoregeneracyjna do włosów farbowanych

Odżywka bez spłukiwania. Regeneruje włosy dzięki składnikom aktywowanym ciepłem (tzn. odżywia podczas suszenia suszarką). Zawiera Scan Repair Komplex, który odczytuje strukturę wlosów -rozpoznaje uszkodzenia i wnika w nie, zdrowe miejsca włosów nie są natomiast obciążane. Zawiera proteiny i cenne składniki regeneracyjne aktywowane ciepłem, dzięki czemu struktura włosów zostaje wzmocniona, kolor włosów farbowanych dłużej zachowuje świeżość. Zapewnia intensywny połysk.

OK

Plusy :
+ wydajność, co z tym idzie
+ cena
+ wygodne opakowanie z pompką
+ odświeża kolor włosów
+ chroni przed ciepłem suszarki

Jednak nie będzie moim KWC. Nie zachwyciłam się nią w 100%. Obecnie próbuję inne odżywki. Tą dostałam gratis na otwarciu Rossmanna. Czy zakupiłabym ją z własnej inicjatywy? ojj, nie wiem.

Bardzo dobry preparat

Nie mam włosów farbowanych,a kręcone i suche, jednak postanowiłam spróbować ten preparat,ponieważ w trakcie suszenia moje włosy bardzo mocno się wysuszają i mam siano na głowie.Nie zawsze mam też czas by stosować maski czy odżywki do włosów,więc ten preparat idealnie wkomponował się w moje potrzeby.Włosy po użyciu tego preparatu i wysuszeniu są miękkie,nie tworzy się siano na głowie,łatwiej się rozczesują i po prostu świetnie wyglądają :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

dla mnie super

Mam dość zniszczone włosy, ponieważ swego czasu czesto je farbowałam, przez co stały się cienkie i rzadkie. Tak "lichutkie" włosy muszę jednak myć codziennie bo chłoną brud z powietrza jak gąbka wodę, więc po całym dniu wieczorem mam stóg brudnego siana na głowie, a raczej miałam bo odkąd ta odżywka dostała się w moje ręce, to się zmieniło. Niestety nadal muszę myć codziennie, ale nie wyobrażam sobie włączenia suszarki bez uprzedniego użycia tej odżywki, ponieważ włosy się po niej ładnie układają, mają ładny połysk, nie "czochrają sie". To jest po prostu mój kosmetyk.

Używam tego produktu od:3lat
Ilość zużytych opakowań:dla mnie wydajny - 5

Eris film 1

nie

Hmm.. nie wiem za bardzo jak sie odniesc do tego produktu. Ja zadnych wielkich efektow na swoich wlosach nie zauwazylam, jedynie co zrobily sie ciezkie i klejace.. Takie jakies dziwne wlasnie. Na pewno dzialania regeneracyjnego to to nie ma, ale tak jak juz ktos wczesniej napisal nazwalabym to raczej 'balsamem ochronnym', a opisy producenta trzeba brac z dystansem(ja sie dalam nabrac wreszcie z czystym sumieniem bede mogla modelowac wlosy!). To taki chwyt zeby wyzbyc sie wyrzutow, podobny bubel jak produkty typu : jedz ile chcesz, to jest pyszne, a do tego bedziesz chudnac!! Niestety..
Pixie napisala ze jej wlosy bez uzycia suszarki byly wtsretne, no ale wlasnie ta odzywka uaktywnia sie pod wplywem ciepla,wtedy dopiero zaczyna dzialac. Bez uzywcia suszarki to lepiej wogole tego paskudztwa nie nakladac.
Co mnie smieszy na etykiecie: 'spryskac wlosy' :) heh jak tu spryskac jak to jest zelik, ktory wyplywa z butelki.
Mieszane uczucia :-(

lubie..

uzywam tej odzywki od dwoch tygodni i jestem bardzo zadowolona.i wcale nie stosuje jej podczas suszenia a w czasie prostowania wlosow prostownica.wlosy po jej uzyciu sa miekke, eksssstremalnie blyszczace i delikatne.mam ciemna czupryne i kolorek jest naprawde intensywny i zdrowy.kosmetyk jest tez bardzo wydajny.

balsam ochronny

Odżywka?? (termo)regeneracyjna?? Ułatwiająca rozczesywanie?? Hm, takie rzeczy można przeczytac na opakowaniu i trudno mi się z nimi zgodzic... Nazwa odzywka sugeruje, ze kosmetyk będzie odżywiał intensywnie, a dodatkowo dokonywal regeneracji czyli odbudowy zniszczonej struktury włosa. Takiego działania nie zauwazylam - jeśli jest to bardzo znikome. Dodatkowo odzywka prawie wogole nie ulatwia rozczesywanie wlosow.
Za co wiec az 3 gwiazdencje?? Bo mimo wszystko to bardzo przyjemny i wart uwagi kosmetyk. Ja bym go nazwała balsamem ochronnym. Balsamem - bo dobrze zmiękcza włosy i sprawia, ze sa mile w dotyku. Ochronnym, bo faktycznie zabezpiecza włosy przed szkodliwym dzialaniem suszarki. Dodatkowo wspaniale pachnie i jest bardzo wydajny - a wiec jest to zakup na dluzszy czas. Reasumujac warto go mieć w swojej kosmetyczce - jeżeli się często suszy wlosy i chce się je ochronic przed zniszczeniem mechanicznym. Można stosowac obok innych srodkow do pielegnacji i regeracji jako uzupelnienie ich dzialania - lub samodzielnie jeżeli komus taka ochrona wystarcza.
No i zapomnialam bym na koniec o dosc waznej zalecie - ulatwia modelowanie wlosow, przy naturalnym modelowaniu może nawet zastapic kosmetyki do stylingu przy bardziej wymagajacej fryzurze wzmocnic dzialanie.

Nieeeeeeeeeeee ...

Mam raczej suche włosy, tzw. układające się, nieco pierzaste i dla mnie ta odżywka okazała się fatalna. Po prostu zgubiło mnie lenistwo i połasiłam się na coś, czego nie trzeba spłukiwać, ignorując fakt że składnikiem nr 2 jest denaturat (!).
Po kilkukrotnym zastosowaniu naprawdę trudno mi uwierzyć, że ktokolwiek widział jakikolwiek połysk, który rzekomo ma ona zostawiać (?!). Moje włosy po niej były doskonale wręcz matowe, drewniane i tępe (dodam, że na raz używałam bardzo małej ilości odzywki - dosłownie 1-2 wyciśnięcia na włosy do ramion). Nie zauważyłam też żadnego działania odżywiającego, ani sprężystości. Wręcz przeciwnie. Włosy były jak wysuszone, sterczące kłaki - zupełnie jak po nieudanej domowej trwałej. Bardzo źle się układały. Moim zdaniem specyfik ten nie tylko wysusza ale i w dziwny sposób również obciąża włos.
Jedyny plus to bardzo ładny zapach (GlissKur celuje w tym zresztą) i bez wątpienia ogromna wydajność opakowania, co akurat w moim przypadku nie okazało się zaletą :D.
Odradzam!

Jakieś efekty daje

Odżywka jest dość wydajna, nie nakładam jej wiele (około dwa naciśnięcia pompki na półdługie, wilgotne włosy). Całkiem przyjemnie pachnie. Nie mogę jej ocenić dokładnie ponieważ nie mam farbowanych włosów, a do tych jest właśnie przeznaczona. Ale mam włoski cienkie i ta odżywka sprawia, że jest ich odrobinkę więcej. Używam jej, żeby chronić włosy przed szkodliwym wpływem suszarki i tylko jeśli suszę suszarką włosy są ok- w innym przypadku zbijają się w "strąki" i szybciej przetłuszczają. Ogólnie też przetłuszczają się szybciej, ale nie jest to bardzo drastyczne. W połączeniu z suszarką i żelem albo pianką do włosów daje niezłe efekty. Możliwe, że kupię ją jeszcze, ale nie jestem tego 100% pewna.

Taka sobie

Odżywka ta mnie nie zachwyciła. Przede wszystkim nie ułatwiała rozczesywania włosów, nie było też mowy o "intensywnym połysku". Jeśli nie użyłam suszarki to jej działanie jeszcze się zmniejszało. Jest to zwykła, przeciętna odżywka która szkody napewno nie robi ale na znaczną poprawe stanu włosów nie ma co liczyć. Przynajmniej w moim przypadku, a posiadam włosy delikatne, farbowane.

dobra ale nie rewelacyjna

Kończę pierwsze opakowanie, używałam jej co 3-4 mycie ( a włosy myję codziennie ), jest bardzo wydajna. Bardzo ładnie pachnie. Co do działania to włoski rzeczywiście są mięciutkie i miłe w dotyku, niestety dalej się puszą i czasami mam wrażenie że ta odżywka działa niewystarczająco. Poprostu nie daje spektakularnych efektów, ale może być dobrym dopełnieniem pielęgnacji. Na razie u mnie wyparło ją z półeczki serum wygładzające Fructis'a :-) .

Cieniaski ostrożnie!

Jestem posiadaczką włosków cienkich ultradelikatnych, farbowanych na dodatek...i właśnie posiadaczkom podobnego typu włosów tą odżywkę raczej odradzam, rzeczywiście włosy są jakby wzmocnione ale nie zauważyłam żadnej łatwości w rozczesywaniu,niezależnie od użytej ilości włosy są ciężkie i oklapnięte, wymagają mycia już następnego dnia,robią sie też raczejbardziej sianowate niż błyszczące...jak dla mnie o wiele lepiej sprawdza się odżywka nadająca puszystość w piance (niebieska0tej samej firmy,którą odkryłam niedawno...

cudowna

Jest to najlepsza odżywka jaką do tej pory używałam. Zawsze stosowałam odzywki bez spłukiwania (oszczędność czasu i wody) i po różnych eksperymentach wierna zostałam welli w piance, ale ta stanowczo ją wyparła. Włosy są wspaniale miękkie, cudownie się układają, nie są po wyschnięciu sianowate i same lekko się podkręcają, nie musze stosować pianki (bez której nie mogłam się do tej pory obyć).Wcale nie używam suszarki bo nie widze takiej potrzeby i bez niej efekt jest rewelacyjny. Naprawde godna polecenia bo włosy wyglądają zdrowo jak nigdy do tej pory i to bez żadnych szczególnych zabiegów.