Mincer Pharma, DermaVital, Profesjonalny zabieg do domowej mikrodermabrazji (3-etapowy)

Wspomaga naturalny proces regeneracji naskórka, usuwa obumarłe komórki, oczyszcza oraz pielęgnuje i odżywia młodą skórę, zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się.

W skład zestawu dla domowej Mikrodermabrazji wchodzą trzy preparaty:
1. Mikropeeling mechaniczny
Tlenek glinu zawarty w preparacie w postaci naturalnych mikrokryształków bardzo skutecznie usuwa martwe komórki i nadmiar sebum, 'wymiata' zanieczyszczenia z porów oraz złuszcza zrogowaciały naskórek bez podrażnień. Poprzez kompleksowe oczyszczanie wierzchniej warstwy skóry, peeling umożliwia komórkom lepsze funkcjonowanie, poprawia mikrokrążenie, oddychanie oraz stymuluje produkcję nowych, młodych komórek. Skóra jest wygładzona, odświeżona, nawilżona i idealnie przygotowana do kolejnego etapu.

2. Peeling enzymatyczny
Dzięki zawartości enzymu keratynolitycznego rozluźnia wiązania międzykomórkowe, pozwalając tym samym na intensywne oczyszczenie struktury skóry. Preparat wnika w głąb, neutralizuje toksyny oraz rozpuszcza i usuwa resztki obumarłych komórek naskórka. Dodatkowo pobudza produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu zmarszczki wypychane są od wewnątrz, stają się krótsze i płytsze. Następuje rozjaśnienie przebarwień i plam potrądzikowych oraz wygładzenie nierówności, zwężenie porów i usunięcie objawów stresu i zmęczenia. Dzięki młodym komórkom skóra zyskuje aksamitną gładkość, piękny koloryt i rozświetlony wygląd. Jest zrelaksowana, intensywnie odświeżona.

3. Regenerująca maska przeciwzmarszczkowa
Po oczyszczeniu bogactwo składników aktywnych zawartych w maseczce bez przeszkód penetruje głębokie warstwy epidermy. Zastsowany w maseczce mikro-kolagen MatrixylTM poprawia strukturę i sprężystość skóry, zapobiega jej wiotczeniu oraz liftinguje. Działanie to uzupełniają niezastąpione składniki aktywne: D-Panthenol, Alantoina oraz Masło Shea i Olej z awokado. Maseczka intensywnie nawilża, redukuje nadwrażliwość skóry na negatywne bodźce zewnętrzne oraz zapewnia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV poprzez użycie naturalnego filtru UVA/UVB.

Składniki aktywne: tlenek glinu, enzym keratynolityczny, Matrixyl, D-Panthenol, Alantoina, Masło Shea

Cena: ok. 20-25zł / 3x50ml

• D Panthenol,
  • Alantoina,
  • masło shea

Nie powala

Kupując ten produkt oczekiwałam mocnego ścierania naskórka, ponieważ oczekiwałam że w ten sposób choć trochę moje potrądzikowe staną się jaśniejsze.
Niestety nie doczekałam się.

Mikropeeling trze bardzo mocno ale nie ściera dobrze naskórka, skóra wcale nie jest po nim gładka, wygładzona czy nawilżona.

Peeling enzymatyczny
Nie rozjaśnił przebarwień i plam potrądzikowych jak obiecywał to producent. Również nie rozświetla, nie daje aksamitnej gładkości.
Uwaga! Po ok 2,5 miesiąca użytkowania mój peeling się zepsuł, a jego zapach przypominał mi mocznik!

Maseczka
Nie nawilża i nie redukuje nadwrażliwości.

Więcej jej na pewno nie kupie, bo nie spełnia ona obietnic producenta.

Używam tego produktu od: od grudnia

Dla mnie to najlepszy z używanych dotychczas zestawów

Używałam różnych rodzajów peelingów i podobnych zestawów, ale ten najbardziej odpowiada mojej skórze, z którą od zawsze miałam problemy. Po dłuzszym stosowaniu (kończę już drugie opakowanie) moja skóra wyglada zupełnie inaczej. Przestały robić mi się podskórne grudki, cera nabrała zupełnie innego koloru i nie jest taka szara, a do tego uważam że maseczka jest naprawdę super. Żeby było śmiesznie, to do tego zestawu namówiła mnie moja przyjaciółka z Francji, która przypadkowo w czasie wakacyjnego pobytu w Polsce kupiła ten zestaw. Była tak zachwycona, że i ja dałam się namówić. Polecam wszystkim.

Używam tego produktu od: września 2011
Ilość zużytych opakowań: kończę 2 opakowanie

polecam, przyjemny kosmetyk, efekt lagodny, ale zdecydowany, swietny dla cery delikatnej lub czesteg

Produkt jest zdecydowanie lagodny, swietny dla skory wrazliwej lub z problemami tradzikowymi lub tez do czestego stosowania ( w przeciwienstwie do innych produktow). Peeling mechaniczny(I) ma bardzo drobna strukture, dlatego wiem, ze moja twarz nie bedzie mechanicznie porysowana. ( Uzywalam juz dwoch innych zestawow do microdermabrazji i prawde mowiac efekt byl po nich zmanczniej mniej widoczny, a skora zdawala sie byc podrazniona i nadwrazliwa, mialam wrazenie z euzywam pumeksu w kremie).
Z Derma Vital, kiedy potrzebuje mocniejszego efektu uzywam peelingu na platku kosmetycznym.
Peeling enzymatyczny (II) zdecydowany atut tego zestawu. Wygladza skore i sciaga pory!! Nakladam go czasem przed wyjsciem na kilka minut bez uzywania pozostalych faz produktu. Jest rowniez dosc delikatny, lecz jak mowie, mozna stosowac codziennie i efekty beda na pewno widoczne. Tak samo polecam czasem po nalozeniu na twarz na kilka minut przetarcie skory peelingiem II na waciku.
Maseczka - dla mnie najmniej efektowna, byc moze do bardziej dojrzalej skory, gdzy jest lekko tlusta konsystencja i moze zostawiac film. Jednak po peelingu skory ochrona na pewno wskazana, stad stosuje wg wskazan producenta. Czasem jako dodatkowy kosmetyk pielegnujacy.
Cena nie do zbicia ( kupuje go w USA, gdzie polskie kosmetyki bija zachodnie na glowe) w cenie 5-6 dolarow!) Zabiegi u kosmetyczki ostatnio podarowalam sobie, gdzy moja twarz po nich nadaje sie poprostu do leczenia...

Używam tego produktu od: ok. pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1, teraz kupilam drugie.

Dieta na trądzik

Miłe zaskoczenie

Mikrodermabrazja u kosmetyczki jest zbyt silna dla mojej suchej, naczynkowej cery, więc pomyślałam, że taka domowa może być słabsza i się dla mnie nada. I rzeczywiście, jest nieźle.
Bardzo mi pasuje peeling mechaniczny, drobinki są maciupeńkie, więc za bardzo nie podrażniają, a robią, co trzeba. Peeling enzymatyczny - wygładza ładnie skórę, jeśli go zostawić na noc. Maseczka chyba najmniej z tych trzech przypadła mi do gustu, bo pozostawia tłustawy film.
Cały zestaw dość udany, ale chętnie wypróbuję inne.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Nie

To już moja trzecia domowa mikrodermabrazja więc mam porównanie i niestety to jest najgorszy kosmetyk spośród innych, których używałam (Lirene, YR). Nie zauważyłam żadnych spektakularnych efektów po tej mikrodermabrazji, niespektakularnych też nie zauważyłam, właściwie to nie wiem jak działa ten kosmetyk. Coś tam ściera, ale bardzo delikatnie, odrobinę wygładza, konsystencja i zapach taki sobie. Na dodatek trzeba trochę czasu poświęcić na te 3 etapy, a efekt potem mizerny niestety.
Postanowiłam, że reszty już nie dam rady zużyć do twarzy więc potraktuję nią dekolt, może coś trochę pomoże na skórę w tym miejscu...

Używam tego produktu od: ponad rok

Bardzo średni

Obydwa peelingi i mechaniczny i enzymatyczny są produktami słabymi.Natomiast maska jest całkiem,całkiem i posiada właściwości liftingujace.
Być może zakupię ten zestaw ponownie tylko z powodu maski,która mi "przypasowała" i ładnie podnosi moje "chomiki".
Chciałoby sie rzec-jaka cena,taki produkt...Używam tego produktu od:3 miesięcy

Dostateczny

I. Peeling bardzo drobniutki ale dość mocno działa, ale jak wspomniano juz szybko wysycha.
2. Enzymatyczny.. hmm miałam lepsze, ale to nie tak, że nie działa.
3. Maska, zupełnie możliwa, relaksuje buzie i mocno nawilża i lekko natłuszcza.

Efekt po całości zauważalny z całą pewnością...

Kupiłam zestaw za 19 zł... jak za ta cenę to nie marudzę, miły zapach i zero uczuleń.

Używam tego produktu od: 1mc

ani profesjonalny ani dermabra

Skusiłam się na ten produkt ze względu na zapewnienia pana ze sklepu z artykułami dla salonów kosmetycznych, że ten zestaw jest tak skuteczny jak zabiegi w salonach... No i już po pierwszym użyciu wiedziałam, że ten gość mnie wykiwał (świadomie lub nie; nie wiem) - to coś nie ma nic wspólnego z mikrodermabrazją! Chciałam odświeżyć i wygładzić zmęczoną zimą i zniszczoną trądzikiem skórę. Żeby oszczędzić czas i kase zdecydowałam się na domowy zabieg Mincera. I to była pomyłka...
Etap I - peeling mechaniczny - jest jeszcze do przyjęcia, bo kryształki glinu faktycznie dobrze ścierają powierzchnię skóry, chociaż zawierająca je papka dość szybko zasycha i trzeba zwilżać twarz wodą w czasie zabiegu.
Etap II - peeling enzymatyczny - nie zauważyłam żadnego efektu złuszczenia czy odświeżenia cery; ani po 20 minutach ani po całej nocy (producent sugeruje, że można tą maź zostawić na twarzy na noc - tylko po co?).
Etap III - maseczka regenerująca - jest nawet OK; odżywia i lekko liftinguje skórę.
Podsumowując: do przyjęcia jest w tym zestawie mikropeeling mechaniczny (działa tak jak większość przyzwoitych peelingów - gdyby był oddzielnym produktem, dałabym mu nawet ze 4 gwiazdki); niezła jest też maseczka regenerująca (delikatny, przyjemny zapach i lekkie działanie liftingujące - jakieś 3 gwiazdki). Natomiast peeling enzymatyczny to absolutna porażka (0 gwiazdek). Końcowy efekt zabiegu daleki jest od obietnic producenta. Dlatego daję tylko 2 gwiazdki - 1 za etap I i 1 za etap III. Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze