Balea, Bahamas Dream, Duschgel mit Cocos - und Frangipani - Duft (Żel pod prysznic kokosowy)

Żel pod prysznic z egzotycznych-kwiatowy zapach kokosa i frangipani porwany zmysły do wspaniałego drzewa kokosowe plaży. Formuła nawilżająca z Aqua Soft Cell zapewnia równowagę dobrego samopoczucia skóry i chroni ją przed wysychaniem.

zapachowa
w butelce
w żelu
>250ml

Ahhh ten cudny zapach

Balea nie przestaje mnie zachwycać jeżeli chodzi o zapachy swoich produktów. Są świetne! W dodatku to opakowanie, aż krzyczy pod prysznicem "weź mnie! weź mnie!", no i biorę. Bardzo ładnie się pieni, myje i pozostawia lekką smużkę zapachu. Jest wydajny i kosztuje śmiesznie mało. Nic tylko kupować!

Rzadki i nie pieniący się...

Jakoś zawsze tak to się odbywa latem, że uwielbiam zapach kokosa. Wyruszam więc na poszukiwania wśród drogeryjno-perfumeryjnych półek wszystkiego, co ten kokos zawiera ;) Lubię również wszystkie edycje limitowane i często kupuję, w miarę rozsądku, całe serie z cyklu: SUMMER!
Ty razem padło na DM.
Zel, owszem, pachnie przyjemnie, jednak wcale się nie pieni. Jest też wodnisty, przez co niewydajny, więc lato przecieka mi przez palce... Dosłownie i w przenośni...
Plusy za opakowanie, cenę i zapach. I to by było na tyle...

Świetny

Uwielbiam żele tej firmy. Mają świetną konsystencję i piękny zapach. Jest to żel bardzo wydajny o super kokosowym zapachu. Jego cena jest niska. Żel nie podrażnia, ma dobrą konsystencję oraz jest wydajny. Polecam