David Beckham, Intimately Men EDT

David Beckham, Intimately Men EDT

Nowoczesny drzewno-korzenny zapach z nutami ciepła i zmysłowości. Intensywny, świeży i promieniujący w nucie głowy, delikatny i jednocześnie seksowny w nucie serca oraz bogaty i zmysłowo intymny w nucie bazy.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, skórka grapefruita, kardamon
nuta serca: fiołki, gałka muszkatołowa, anyżek gwiaździsty
nuta bazy: drzewo sandałowe, patchouli, biała ambra

Cena: 80zł/ 30ml; 115zł/ 50ml; 145zł/ 75ml

50 - 100ml
Nuty
drzewne

taki sobie Beckham...

Dostalem kiedys w prezencie 50 ml. Zapach jest na mnie cieply, raczej nadaje sie na zimniejsze pory roku.
Co do kompozycji, cytrusy w nucie glowy na mnie nie istnieja. Podobnie zreszta jak fiolki w nucie serca. Ten zapach jest na mnie bardzo slodki z twardszym zakonczeniem. Taki hm... korzenny, ale ze slodycza. Jedynie na koniec baza daje o sobie znac, zapach robi sie jakby twardszy. Trwalosc 4 godziny to wszystko, na co go stac, ale przez te 4 godziny projektuje "ogoniascie". Sprawdzilem kiedys z ciekawosci cene, i musze powiedziec, ze w tej cenie nie spodziewalbym sie otrzymac wiecej... :)

Ilość zużytych opakowań: Jedno 75 ml

ULOTNY

W tych perfumach kusi przede wszystkim butelka. Przypomina zapach z wyższej półki, klasyczna, mała, ozdobna le nadal męska i prosta. Kolor perfum przywodzi na myśl dobrą whisky.
Perfumy są dosyć mocne, tzn. zapach jest zdecydowanie męski, mroczny, kojarzy się z klubem dżentelmenów i gabinetem wyłożonym rzeźbionym drewnem. Mimo to nadal pozostaje w stylu Coty- nie ma w nim nic nadzwyczajnego. Mocne, drzewne perfumy, w zapachu przypominają raczej ulepszoną wersję zapachu z kiosku niż marki Dior czy Gucci. Porównanie do tego ostatniego ma sens w przypadku flakonu lecz nie gdy mowa o samym zapachu.
Gdyby choć był trwalszy... Hmm... Po godzinie nie czuć go zupełnie na skórze. nawet jeśli wlejemy na siebie pół zawartości opakowania to... przez 30 minut będziemy pachnieć na kilka metrów lecz po godzinie nie zostanie nawet wspomnienie wspomnienia o tym zapachu... To największy mankament tego zapachu. jest ekstremalnie nietrwały i jak na tak krótka trwałość i średnią kompozycję perfum cena jest zupełnie zawyżona!!

Zatem:

+ piękny flakon,

+ zachęcający kolor perfum,

+ zapach całkiem przyjemny choć nie zaskakuje niczym/ klasyczne męskie perfumy.

- napis z naklejki na perfumach ściera się po kilkunastu użyciach,

- bardzo szybko się ulatnia,

- niekorzystna relacja jakości do ceny

- wielu chłopaków tak pachnie/ to nie zachęca do zakupu czegoś co mają i mogą mieć wszyscy.

Urok ulotnej intymności...

***
Z "Intimately" od Davida Beckhama spotykałem się trzykrotnie. Najpierw dostałem w prezencie, jakiś czas później kupiłem go ponownie, tym razem motywowany mocno obniżoną ceną, a trzeci flakon mam teraz obok siebie. Co ciekawe w dwóch ostatnich spotkaniach to nie ja decydowałem o zakupie, a raczej moja partnerka, której DB:I smakuje i to bardzo, ale po kolei.

Flakon choć prosty, sprawia wrażenie ekskluzywnego podobnie jak kolor cieczy wewnątrz. Na otwarciu nos wyczuwa kardamon i bergamotkę. Nie musimy czekać długo by za chwilę gałka muszkatałowa i drzew o sandałowe doszły do głosu. W tempie ekspresowym jesteśmy przeprowadzani (o ile nie gonieni) przez wszystkie nuty co jednych zmartwi innych ucieszy.
To co czuję skropiony Beckhamem wpisuje się w mój obraz wspólnego wieczoru z Ukochaną, ale w zamkniętym pomieszczeniu i raczej w chłodniejszą porę roku. Tak było na początku, bo produkt sygnowany nazwiskiem brytyjskiego piłkarza w kontakcie z wiatrem zmartwi nas tylko, o ile nie zirytuje bo wietrzeje bardzo szybko. Na mnie trwałość zapachu to kpina bo po godzinie po Dejwidzie nie ma śladu, nawet wwąchując się w nadgarstek i próbując na siłę wyczuć zapach. Jeśli chodzi o projekcje to też nie jest dobrze. Wyczuwalny do pół godziny dość wyraźnie, po godzinie kończy żywot już niewyczuwalny. Skąd więc pomysł by mierzyć się z zapachem trzykrotnie ?

Kocha go moja kobieta, uwielbia kiedy nim pachnę. Zapach dla Nas ma tylko jedno przeznaczenie : "intymność". To Zapach "do łóżka" kiedy wychodzi się wieczorem z pod prysznica pachnącym DB:I i idzie wprost w objęcia Ukochanej. W takich ramach zapach spełnia swoje zadanie doskonale i nie razi ani brak trwałości, ani ulotność ani nawet bardzo przeciętna projekcja. W warunkach "łóżkowych" jest jak magnes.W innym wypadku nie polecam tego zapachu, nawet mimo tego, że jest tani.
Za fakt, że mam bardzo pozytywne skojarzenia z tym zapachem powinien dostać 6 gwiazdek, jednak skali braknie. Za trwałość i projekcje powinien dostać jedną, jak nie pół - ale... Jakie znaczenie ma ta ocena, kiedy obok leży ukochana i patrzy zamglonym spojrzeniem ?!

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Nowoczesny, słodki romantyk.

Jest to jeden z zapachów, który posiada mój mężczyzna. Nie byłabym sobą, gdybym nie wypróbowała go na sobie :)
Na początku warto zaznaczyć, że rzeczywiście jest to zapach unisex - nadaje się również dla kobiet, ponieważ pozbawiony jest tej męskiej ciężkości, agresji.

Aby zapach tuż po spryskaniu się ułożył trzeba odczekać kilka minut, ponieważ na początku jest chaos. Później czuć kwiatową słodycz - tutaj słodziutki fiołek przeplata się z cytrusową skórką, która nadaje perfumowi powiew świeżości. Subtelnej i świetnie wyważonej pikanterii, delikatnego pazurka temu zapachowi dodaje drzewno-kwiatowa baza, która wyraźnie przebija się z dna zapachu po jakimś czasie noszenia na skórze. Zapach trzyma się bardzo blisko skóry.

Jest to zapach dla mężczyzny romantycznego, wrażliwego, który ceni sobie głębokie emocje pozostając przy tym silnym i męskim. Zapach, który działa na kobiety jak magnes - kiedy ja go czuję, mam ochotę się do niego przytulić :) Ma w sobie nieco intymności, zapach będzie idealny na romantyczne, namiętne randki. Równocześnie dzięki swojej świeżości zapach nadaje się również do noszenia na co dzień, najbardziej kojarzy mi się z wiosennym słońcem.
Odradzam ten zapach dla mężczyzn starszych, dojrzałych, a polecam panom w przedziale 20-30 lat.

Niestety, muszę się zgodzić z opinią, że zapach nie jest zbyt trwały, właściwie znika po 2 godzinach, co czyni go mało wydajnym.

Bardzo lubię kiedy tak pachnie mój mężczyzna, a i sama czasem podkradam sobie ten perfum, ponieważ nie mogę oprzeć się jego zmysłowości :)

Używam tego produktu od: 3 lat raz na jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: 1 flakonik

uciekający orient

Zapach ciekawy,ciepły i korzenny , ale nie przyporządkowany typowym męskim zapachom, sama czasami też go używam, choć był prezentem dla TŻ. Niestety jest to piękno zbyt ulotne , nie czuję go już po godzinie, na ubraniach też znika błyskawicznie. Gdyby ktoś dopracował trwałość , to może bym do niego wróciła, a tak cóż zmęczymy całkiem ładną butelkę i nie wrócimy...David popracuj nad jakością...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 75 ml

nic nadzwyczaj interesującego

W kategoriach bezwzględnych nie jest zły. Łagodny i przyjemny zapach bez ściśle określonego charakteru. Po minimalnej modyfikacji mógłby być unisexem w przeciwieństwie do bardzo męskiego Gucci Pour Homme. No właśnie...
Brakuje kadzidlanej nuty, którą zastopiono cytrusowyym akcentem w niewielkim zresztą stopniu. Nawet flakon podobny...i kolor cieczy. Beckham chyba myślał o Guccim.
Pozbył się klasycznego charakteru, całośc odświeżył, pozbawił indywidualności, zaadresował do młodszego odbiorcy. Nie mogę się pozbyć kojarzenia obu zapachów. Prawdą jest, że pachną różnie, ale coś jest na rzeczy.
Gucci to siekiera, pachnie przez tydzień na ubraniach. Intimately jest nietrwały. Owszem, inna liga i kategoria cenowa, ale i tak za drogi.

Świetne dla kobiety

Na mężczyznach ten zapach mnie odrzuca. Miałam nieprzyjemność poczuć na dwóch panach i za każdym razem myślałam, gdzie by tu się schować. Jako, że dostałam próbkę, z ciekawości sama się spsikałam i o dziwo - zupełnie inna bajka. Nawet zebrałam kilka komplementów za piękne perfumy... Co do zapachu, to bardzo przyprawowy, ciepły, korzenny ze słodką nutką. Bardzo, ale to bardzo przypomina mi słonia kenzo, mają nawet podobną trwałość i moc. I są jakby łagodniejsze. W pierwszej chwili postanowiłam zakupić, ale jako, że mam na stanie pełną flachę słonia na razie się powstrzymam.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:próbka

Nie pasuje

Mój eks uzywal tych perfum. Ja też je testowalam na sobie ok 3 razy. Jemu sie podobaly, a mnie hmm, coś mi w nich nie pasuje. Zapach jest drażniący, taki suchy, bez polotu, nie jest jednak plaski. Ciężko go zakwalifikować do jakiejkolwiek kategorii przeznaczenia, uniwerslany napewno nie jest, za lekki na wieczorne wyjścia, zbyt przytlaczający na codzień. Nie jest intymny, raczej wulgarny i prymitywny. Napewno należy do trudnych zapachów, ale ja wlasnie takie lubie, a tego nie umiem sie nauczyć. Jedynie, że mi sie nie podoba, jest nieciekawy i ma jakiś skladnik, który zupelnie mi nie pasuje do tego bukietu, zgrzyta, ten skladnik jest jakby metalowy, mieszanka niewinnych kwiatków i olowianych żolnierzyków. Na moje szczęscie perfumy pokazują swoją obecność w nienachalny sposób, są blisko ciala, bez ogona. Nie nazwalabym tych perfum nowoczesnymi, a już napewno nie dla nowoczesnych. Zapach cieplo-gorzki. Seksowności w nim zero.

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: 2 male, pomoglam partnerowi w szybszym zużyciu:-)

Więcej nie kupię

Najbardziej podoba mi się w tej wodzie toaletowej jej opakowanie. Buteleczka jest solidnie wykonana i ładnie wygląda na półce. Jej minusem jest jednak nieporęczność przy użyciu, ciężko ją również umiejscowić w aktówce, co jest konieczne, gdyż nie łudźmy się, że zapach jest trwały.
Podsumowując: zapach wspaniały, na początku dość ostry, później się wycisza. Niestety jednak do trwałości perfum takich jak Lacoste czy Dolce&Gabbana mu daleko.Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:

Fajny :ehem:

Jak moja poprzedniczka - jestem kobietą, a jak najbardziej widzę siebie w tym zapachu. Drzewno-kadzidlany, nie kojarzy mi sie z Guccim tak mocno, bardziej z M7 YSL. Bardzo ciekawy, moim zdaniem - uniseks. Trwałość dobra.
Buteleczka ewidentnie zmałpowana od Gucciego

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:na razie test

Ładne popłuczyny po Guccim PH

Jestem kobieta i uzywam Intimately for men. Rzeczywiscie podobny do Gucciego, ale Gucci jest o wiele piękniejszy, kadzidlany, dymny.
Beckha to takie trochę popłuczyny po Guccim, ale bardzo ładne popłuczyny ;) Na koncu wyczuwam slodkosci, ale poczatkowy kardamon zwala mnie z nóg.

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

przeciętniak

gdybym go nie dostał to bym go nie kupił. zapach banalny - prawdopodobnie znalazłbym kilka bardzo mu podobnych na rynku. Miało być drzewno-korzennie a wyszło tak sobie. początek nawet fajny a potem już nuda. czuć trochę sztucznymi składnikami. generalnie ten zapach jest mało naturalny choć w sumie znośny

Używam tego produktu od:-4mc
Ilość zużytych opakowań:-1