Fusion Beauty, Lip Fusion XL

Fusion Beauty, Lip Fusion XL

Pojemność 8,6 ml

Dzięki nowoczesnej formule bezbarwnego błyszczyka usta stają się gładsze, pełniejsze i bardziej kuszące. Dwa czynniki zwiększające objętość ust:
* skupiska odwodnionych cząteczek zawierających kolagen wyszukują naturalne zasoby wody w organizmie i nawilżają jednocześnie powiększając, wygładzając i uwydatniając usta
* skupiska odwodnionych cząteczek zawierających kwas hyaluronowy działają niczym gąbka - wchłaniają i wiążą cząsteczki wody ważące setki razy więcej niż one same, aby w widoczny sposób wypełnić i zwiększyć objętość ust.
Kwas hyaluronowy wraz z kolagenem zapewniają długotrwały efekt ujędrnienia i powiększenia ust. Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów Lip Fusion XL należy stosować jako szminkę ochronną na noc. Można stosować także na dzień z innymi produktami Lip Fusion.

Nieziemskie doznania

Najlepszy błyszczyk na świecie, pięknie "modeluje" usta, które stają się pulchniejsze, gładsze i bardzo zmysłowe. Nawilża i ujędrnia usta. Długotrwały efekt sprawia, że kocha się go jeszcze bardziej. W smaku lekko cytrusowy, taki pomarańczowo-grapefruitowy, ale nie nachalny, bardzo delikatny. Niestety mało wydajny i cena drogeryjna "wypasiona", ale można poszperać w necie i kupić o wiele taniej. Mimo wszystko zasługuje na 5+ za nieziemskie wrażenia.

Używam tego produktu od: Grudnia 2015

Przydatny!

Od razu sprostuję: nie kupię, gdyż jest za drogi.

Kupiłam w czasach kuracji Izotekiem. Cierpiałam na spirzchnięte usta. To był koszmar. Ponieważ kremy nie pomagały w zadowalającym stopniu, kupiłam ten błyszczyk.

I niespodziewanie pomógł!
:) totalnie wygładza
:) nawilża
:) ładnie pachnie... hmm. mentol z lodami :)
:) usta naprawde wydają się większe

:( szybko znika z ust

Mam do niego sentyment.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 w całości

Kuszące usteczka :)

Kupując w necie ten błyszczyk obawiałam się, czy nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Myliłam się!
Jest fantastyczny!
Używam go non stop i w dzień i na noc. Jak dla mnie to mrowienie nie przeszkadza, a nawet jest dość przyjemne. Usta robią się gładziutkie, miękkie i kusząco "pulchne" :) Takie do całowania... No i jest bardzo wydajny, używam go już 3,5 miesiąca i końca nie widać :)
Początkowo efekt powiększenia był bardzo malutki, ale po miesiącu regularnego stosowania nawet mój TŻ stwierdził, że usta są dużo pełniejsze i bardziej jędrne :)
Cena w drogeriach powala z nóg, ale w necie można go kupić za mniej niż połowę.
Także w moim przypadku to było dobrze zainwestowane niecałe 120 zł :)

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trackie pierwszego i końca nie widać :)

Gala KWC 2017

cena z kosmosu

Nie używam go na noc, bo wolę by podczas snu usta zregenerowały się niż powiększały się do rozmiarów XL :)

Ale w ciągu dnia czemu nie :)
Nie traktuję go jako błyszczyka, ale raczej jako serum-bazę pod błyszczyk / szminkę, niekoniecznie z Lip Fusion.
Fajnie nawilża, ujędrnia, wypełnia usta. lekko szczypie, ale moje usta już dawno przyzwyczaiły się do tego uczucia i teraz zupełnie na to nie reagują.

Cena skandaliczna. Produkt totalnie nie wart ceny jaką każe płacić sobie sephora w Polsce. Kupuje tylko w promocji 1+1 za zł.

Używam tego produktu od: ok 2 lata
Ilość zużytych opakowań: z 5?

najlepszy

Jak dla mnie najlepszy!!!

Powiększa i niesamowicie pielęgnuje usta. Jak na błyszczyk posiada dość lekką konsystencję. Bardzo przyjemny w użyciu. Wydajny. Rewelacyjnie sprawdza się na ustach osób palących. Używam go także w ciągu dnia. Cena trochę odstrasza ale cóż... Warto.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

wygladza i ujedrnia to FAKT

Po zastosowaniu blyszczyka usta sa naprawde gładkie,jedrne i moze ciut je powiekszaja , lecz nie podoba mi sie troszke lekkie szczypanie ktore trwa ok 2-3 min. ale da sie przezyc :)
mysle ze jezeli stac kogos na ten produkt warto go wyprobowac (czego nie zrobi sie dla urody ) jest dosc fajny ale raczej po nastepne opakowanie nie siegne glownie ze wzglendu na jego cene :(
Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:jedno w trakcie

Jest świetny

Z efektu jego stosowania jestem zadowolona. Po pierwsze jest komfortowy w stosowaniu, usta nie szczypią, nie palą, nie pieką ani nie puchną. Na początku coś takiego dziwnego z ustami jest, ale znika zanim zacznie denerwować. Usta stopniowo się ładnie wypełniają, ale nie groteskowo i przesadnie. Są po prostu gładkie, znikają wszelkie zagniecenia i drobne fałdki. Rewelacja.
Producent zaleca używanie na noc, ale ja używam również na dzień. Daje efekt rozświetlenia , ale bez żadnych drobinek i bez efektu vinylowych ust. Można stosować i pod pomadkę (wtedy nałożyć mniej) albo na matową szminkę. Samodzielnie stosowany daje efekt dyskretny i naturalny.
Na ustach trwały. Opakowanie solidne, wygodne i szczelne. Produkt wydajny.
Czemu jedna gwiazdka mniej? Cena. Cena w Polskich drogeriach paskarska. Kosztuje około 230 złotych. Polecam poszukać go za granicą albo zapolować na aukcji internetowej. Regularna cena drogeryjna to granda.
Produkt jak najbardziej polecam, ale nie ma potrzeby dawać się okradać dystrybutorom.

Używam tego produktu od: przy codzienny stosowaniu, kilka razy dziennie opakowanie wystarcza na około pół roku
Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

Dobry, ale nie za te pieniądze

Wygładza usta, bardzo ładnie nabłyszcza, faktycznie wydają się być pełniejsze, bardziej wypukłe.
Przyjemnie chłodzi, ładnie wygląda zarówno do opalonej jak i bladej cery. Ma ładne, schludne opakowanie.
EDIT: Po jakimś czasie zaczął ważyć mi się na ustach, efekt nabłyszczenia już nie ten sam, mała wydajność.
Gdyby był o połowe tańszy może i bym do niego wróciła, ale teraz raczej tego nie zrobię.
Używam tego produktu od:
5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Połowa jednego

Świetny

Wcześniej nie próbowałam tego typu produktów, więc nie mogę go porównać z innymi. Mogę tylko stwiedzić, że rewelacyjnie nawilża i wygładza moje usta. Pewnie od tego robią się odrobinkę pełniejsze. Spektakularnego powiększenia oczywiście nie ma ;) Stosuję go na noc, grubszą warstwę i na dzień jako podkład pod inny błyszczyk (Juicy Tubes) Zauważyłam, że Juicy dłużej mi się trzyma na takim podkładzie. Bałam się, że może szczypać, piec, tak jak to się dzieje w przypadku takich błyszczyków, ale nie ma dramatu. Poczatkowo delikatnie szczypał, a teraz to wręcz przyjemnie chłodzi :)
Ogólnie rzecz ujmując całkiem niezły produkt o podstawowej wadzie... Cena ! Nigdy nie kupiłabym go za 230zł a tyle kosztuje w Sephorze. Na Strawberrynet dałam za niego ok. 72zł (promocja :) ) i to jest odpowiednia cena :)

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego