The Floral Collection, Moisturising Hand and Nail Cream (Krem do rąk - różne rodzaje)

Odżywczy krem do rąk i paznokci z neutralnym pH, wspomaga nawilżanie skóry. Zawiera pantenol, który wzmacnia paznokcie.

Cena: 14zł/ 100ml

Siła działania - w zapachu

Bo zapach ma lawendowy, świetny!
Wchłania się w momencie. Konsystencje ma dosyć rzadką, lejąca, ale o tyle warto to wiedzieć, żeby nie zaaplikować zbyt dużo.
Wydajny.

Zmiękczenie, pielęgnacja i odżywianie rąk oraz wzmocnienie paznokci - ja tego nie widzę i z tym się nie zgadzam.

Używam tego produktu od: Od ok. 2 tygodni.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1.

taki sobie

Mam wersję lawendową. Zapach jest naprawdę piękny. Szybko wysycha i nie klei się. Gorzej z działaniem, bo nie zauważyłam go. Jak na taka cenę, to powinien być świetny a tymczasem zawiodłam się.

Zapach na 5, działanie mierne

Mam wersję konwaliową, być może gdybym miała inną to ocena byłaby słabsza ale uwielbiam zapach konwalii i ten krem dosyć wiarygodnie go imituje. Jeżeli chodzi o działanie to bardzo słabe, rzeczywiście chyba się klei i słabo nawilża. No bynajmniej nawet jeżeli działa to jest to kwesita do połgodziny. Ale ten przepiękny zapach konwalii...No i ładne opakowanie, wydajność spora, cena też niska więc do torebki może być.Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

depilacja opóźnianie porostu włosów

ech

Bardzo slaby krem. Mialam wersje lawendowa i po prostu jego dzialanie bylo prawie zadne, nawilzenie krotkotrwale, odzywienie zadne, zapach tez nieszczegolny. Na plus mozna mu zaliczyc wydajnosc, choc to marna pociecha.

Używam tego produktu od:1 opakowanie rok temu

blah blah

mam o lilly of the valley i nie jestem z niego zadowolona. Począwszy od zapachu, który jest nie do zniesienia jak dla mnie, do działania kremu. Skóra jest po nim miękka i nawilżona tylko przez chwile. Wydaje mi się ze ten krem klei się. Opakowanie jest całkiem całkiem. Spodziewałam się czegoś lepszego.