Schwarzkopf Gliss Kur, Krem regeneracyjny do włosów długich i rozdwajających się

Krem ten został opracowany jako program gruntownej pielęgnacji włosów o uszkodzonej i osłabionej strukturze.

Bardzo dobry

Bardzo polecam ten krem. Zaczęłam go używać jakiś miesiąc temu. Moje włosy są po nim świetne i pięknie się układają. Miałam bardzo zniszczone włosy od prostownicy a dzięki temu kremowi stają się piękniejsze i lśniące.

Używam tego produktu od:miesiąca

bardzo dobry

Bardzo dobra odżywka dla zniszczonych włosów.Nie obciąża ich, ale mocno nawilża i poprawia ich kondycję.Ułatwia rozczesywanie, nadaje połysk i ładny zapach.

niezła!

Lubie odzywki GLISS KUR bo efekty ich dzialania mozna szybko zauwazyc. Ta odzywka tez dobrze wplywa na wlosy, efekt jest juz po pierwszym zastosowaniu - wlosy sa miekkie, blyszczace i latwo je rozczesac... Jedyna wadą tej odzywki jest to ze dosc trudno ja wyplukac a jesli nie spluka sie dokladnie to wlosy wygladaja jak brudne, sa oklapniete i posklejane... Na moich dosc cienkich wlosach wyglada to okropnie i dlatego odejmuje jedna gwiazdke.