Vipera, `Pretty Woman` Total Maskara

Vipera, `Pretty Woman` Total Maskara

Nowoczesna receptura zapewnia maksymalne
wydłużenie, pogrubienie, podkręcenie i pielęgnację rzęs.
- wzmacniające rzęsy: proteiny jedwabne, olej rycynowy, chitosan i witaminy E i A
- wykazujące wysoką odporność na wilgoć, kruszenie się, rozmazywanie i ścieralność: naturalne woski, olej rycynowy, polimery
Nawilżając pielęgnują, odżywiają, wygładzają osłonkę rzęs. Nadają rzęsom połysk i jedwabistość. Dodają im sprężystości i elastyczności. Rzęsy stają się grubsze, zdecydowanie wydłużone, elastyczne. Nasycony czernią pigment nadaje spojrzeniu urody i głębi.
Szczoteczki z krzyżującymi się włoskami równomiernie pokrywają rzęsy tuszem, rozdzielają je, perfekcyjnie rozczesują

Cena: ok. 10zł/ 8ml

Bardzo dobry!!! Za grosze

Trzy lata liceum i pierwszy rok studiów. Generalnie Vipera królowała w moim liceum i wszystkie jak jeden mąż kupowałyśmy Vipere.
Tusz ładnie rozczesywał rzęsy to jest najbardziej godny uwagi fakt bo wszystkie moje ( zwykle także moich koleżanek ) tuszu były kosmetykami zdecydowanie poniżej średniej półki. Były tanie i łatwo było o efekt pajęczych nóźek.
Ten rozczesywał świetnie, był ultra trwały i nawet po kilku mieś nie osypywał się z rzęs. Pogrubienie nie było spektakularne ale zadowalające.

Pewnie kupiłabym go ponownie.
Bardzo fajny tusz,zwłaszcza dla nastolatek i osób o skromniejszym budźecie bo cena ws do jakości była śmiesznie niska. Pamiętam źe płaciliśmy za niego ok 9 zł.

Używam tego produktu od: Uźywałam 3-4 lata bez przerw;)
Ilość zużytych opakowań: Kilkanaście moźe 10 może 15 ..a

bardzo dobry tusz

Maskara wydłuża, pogrubia i podkręca, czyli łączy 3 zalety :) Dużym plusem jest też szczoteczka - bardzo gęsta, dzięki niej rzęsy są ładnie rozdzielone i podkreślone na całej długości. Tusz nie skleja, nie zostawia grudek, nie podrażnia oczu, nie rozmazuje się. Ma faktycznie intensywny, czarny kolor Jedyny minus to zbyt gęsta konsystencja. Do zalet zaliczam też ciekawe opakowanie.

Czas używania produktu: 3 miesiące

bdb

Skusiło mnie ładne, inne opakowanie oraz promocyjna cena (8 zł). Tuszu używam już drugi miesiąc i jestem z niego bardzo zadowolona. Pięknie podkreśla rzęsy- wydłuża i pogrubia. Przy jednym pociągnięciu szczoteczką efekt jest naturalny. Osobiście wolę mocniej podkreślone rzęsy i dlatego bawię się szczoteczką trochę dłużej- efekt jest tego wart :) Tusz nie osypuje się, nie rozmazuje i nie podrażnia oczu.
Przyznaję dużego plusa za wyrazistą czerń (przy mojej ciemnej oprawie oczu część tuszy "szarzeje" ). Szczoteczka jest bardzo dobra, konsystencja raczej z tych rzadszych, ale tuszu nabiera się w sam raz. Plus za trwałość- nie zauważyłam, aby znacząco zgęstniał od pierwszego użycia.
Przyznaję cztery gwiazdki- bardzo dobry polski produkt.
Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ nie widzę go już w drogeriach. Vipera wprowadziła inny tusz, w podobnym opakowaniu, mam nadzieję, że równie dobry :)Używam tego produktu od: 2 miesiące

Dobry

Tusz dobry ładnie się rozprowadza,wydłuża i pogrubia,nawet te najmniejsze włoski wydłuży i są widoczne,nie kruszy się ładny intensywny czarny kolorek,jedyny minus to szczoteczka nabiera za dużo tuszu,tak to wszystko ok

Używam tego produktu od:2msc
Ilość zużytych opakowań:w 1

Gęsty a dobry

Nie jestem zwolenniczką gęstych tuszów do rzęs, ale ten przypadł mi do gustu. PLUSY: opakowanie - poręczne, estetyczne, solidne; połączenie jakość-cena (niska cena, wysoka jakość); nie podrażnia oczu; jest gęsty ale nie skleja rzęs; producent obiecuje maksymalne wydłużenie rzęs, a ten tusz w dodatku je pogrubia - już dawno nie miałam tuszu, który tak skutecznie by to robił (efekt jest tak maksymalny, że aż mi to czasem przeszkadza - nie jestem przyzwyczajona do tego, żeby moje rzęsy były tak gęste i długie); nie potrzebuje wiele czasu na wyschnięcie i utrwalenie się; fajna szczoteczka; trwałość - kilkugodzinna, bez obsypywania się; dosyć łatwo usunąć go z rzęs. MINUSY: jak dla mnie ciut za gęsty; bardzo dużo zbiera się go przy otworze (mam nadzieję, że nie zmniejszy to jego wydajności); dostępność - przypadkowa, w nielicznych drogeriach. PODSUMOWUJĄC: liczę, że starczy mi na około 3 miesiące bez wysychania - z takiego efektu będę zadowolona i może nawet dołożę wtedy 5. gwiazdkę. Polecam - solidny, polski produkt!

Edycja: tusz bez problemu przetrwał wypad do dusznego klubu i kilka godzin zabawy, w tym tańczenia - zero smug, nic się nie rozmazało, nie odbiło pod oczami. Jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: ponad 2 tygodni

ładny efekt

Mascara ma swoje plusy i minusy, ale generalnie uważam ją za całkiem dobry kosmetyk:)

Na plus:
- mocny intensywny czarny kolor, który świetnie wygląda na rzęsach.
- poręczna szczoteczka - udaje się wytuszować nawet te mniejsze rzęsy
- trwała, nie osypuje się, nie wymaga poprawek w ciągu dnia
- fajne opakowanie i przystępna cena

Minusy:
- na początku nabiera się zbyt dużo tuszu na szczoteczkę. Musiałam co jakiś czas przed użyciem ścierać jej nadmiar. Później można było spokojnie się malowac:)
- trochę długo "schnie" na rzęsach i przy mruganiu zostawia czarne ślady :)

Używam tego produktu od:paru miesięcy

na początku był fajny....

Kupiłam ten tusz z ciekawosci poniewaz jestem maniaczka jesli chodzi o mascary. Pomalowałam nim rzeski do pracy, kilka pierwszych razy był wręcz doskonały:wydluzal,pogrubial , pieknie podkrecal rzesy i nie sklejal, efekt byl wrecz teatralny, taki jaki kocham.
Nie spelnia obietnicy producenta co do "nierozmazywania sie" kiedy szlam i powiał wiatr, lekko zalzawilo mi oko, tusz natychmiast sie w tych wilgotnych miejscach rozplynal. Szczoteczke ma swietna z gestymi wloskami, bardzo ladnie rozczesuje i modeluje rzesy, ale latwo sie nia upackac na powiekach (ale od czego sa paleczki :)).
Plusem jest niska cena tuszu, zaplacilam 10,40. Tylko moglby nie tracic tak szybko swoich wlasciwosci...

Używam tego produktu od:ok roku
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1