Express Manicure Restructuring Cement (Odżywka do paznokci łamliwych i rozdwajających się)

Odżywka do paznokci rozdwajających się. Dzięki akrylowemu cementowi paznokcie nie będą więcej rozwarstwione, co poprawi ich kondycję. Lakier będzie teraz lepiej się trzymał. Odżywka zapobiega łamaniu się i rozdwajaniu paznokci.

Cena: 19,90zł/ 12ml

Nic nie daje i schodzi płatami

Przez obgryzanie paznokci moje paznokcie są w niezbyt dobrym stanie. Z reguły ratuje się paznokciami żelowymi, ale od czasu do czasu chce dać paznokciom odpocząć.
Dlatego kupiłam te odzywkę. Nie liczyłam na cuda, ale chciałam chociaż trochę wzmocnić paznokcie i zapobiec ich łamaniu.

Niestety ta odzywka nic nie robi. Co gorsza, schodzi płatami, co czasami bywa krepujące... np. w pracy.
Ponadto na naturalnych paznokciach daje taki szarawo-niebieskawy kolor, przez co paznokcie wyglądają na mniej zdrowe niż są (nawet gdy nałożona cieniutka warstwa).

Jedyna zaleta — szybko schnie.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy z przerwami

Rozczarowanie

Nie dość, że stan paznokci się nie poprawił, to tak jak już ktoś napisał, wystarczy drobna czynność, niekoniecznie związana z wodą i odżywka schodzi całymi płatami:/ Dawno nie byłam tak niezadowolona z zakupu. Jedyny plus, że szybko schnie, ale nie po to ją kupowałam i nie to było obietnicą producenta. To chyba taka prowizorka dla osób, które mają z natury mocne, niewymagające specjalnej pielęgnacji paznokcie i na szybko chcą by wyglądały one naturalnie ale bardziej estetycznie niż niepomalowane.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: męcze jedno

Nie działa

Odżywkę używalam, wcześniej próbowałam innych z Maybelline, ale oczywiście nie działały.
Zachęcona opisem odżywki zakupiłam, posmarowałam...
Rzeczywiście na paznokciach po pomalowaniu zostaje cienka, matowa warstwa, do tego szybko schnie, ale nic poza tym:
po umyciu naczyń bez rękawiczek lakier odchodzi całymi płatami z paznokcia, jest cholernie nietrwały.
Paznokcie jak się rozdwajały, tak dalej się rozdwajają.
Zdecydowanie nie polecam, choć ja używałam już tysięcy odżywek, do tej pory żadna nie pomogła tak, jak powinna. Będę szukać dalej... (może Herome w końcu mi pomoże)

Używam tego produktu od: już nie używam

Dieta na trądzik

działa

Odzywka jest rewelacyjna, moja paznokcie były w starsznym stanie, zaczęły się nagle okropnie rozdwajać, a ten kosmetyk wyleczył je w okamgnieniu, dosłownie po kilku aplikacjach było juz lepiej. Teraz nie mam żadnych problemów z rozdwajaniem paznokci, używam jej od czasu do czasu profilaktycznie i kiedy nie chce mi się malować paznokci na kolorowo (daje efekt bezbarwnego lakieru, który dość długo trzyma się na paznokciach).

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Super

Po stosowaniu tej odżywki wreszcie przestały łamać mi się paznokcie. Przywróciła im dobrą kondycję po beznadziejnej odżywce z Vipery, króra je zniszczyła. Odżywka jest droga, ale warto na nią wydać te 20 zł. Chciałam ją ponownie kupić, ale nigdzie jej nie widzę:(

Średni

Odrzywka ta nic nie pomogła moim paznokciom rozdwajały się przed i po jej zastosowaniu zero różnicy! Preparat ten pozostawia na paznokciach lekko matową powłoczkę. Widziała lepsze odżywki np. LOreal z wapniem

Używam tego produktu od:3 miesiące