Dercos, Shampooing Energisant à l`Aminexil (Szampon wzmacniający z Aminexilem) (stara wersja)

Cena już od 23,80 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Szampon przeznaczony do częstego stosowania, stanowi doskonałe uzupełnienie ampułek (można też stosować samodzielnie). Zawiera Aminexil hamujący proces wypadania włosów a także kwas cytrynowy i witaminy PP, B5 i B6 o działaniu wzmacniającym i pobudzającym naturalny proces wzrostu włosów.

• Aqua,
  • Polyquaternium -10,
  • Parfum

Napisanych recenzji: 9

Bardzo dobry produkt

Szampon już przy pierwszym użyciu zasłużył na moją bardzo dobrą opinię.
Na plus:
włosy przestały wypadać, tak jak po umyciu włosów wanna była cała obsypana włosami, tak teraz w porywach zbieram dosłownie tylko kilka włosów.

Nie plącze włosów i przyjemnie pachnie.
Minusy:
cena, ok. 36zł-to dość sporo, ale szampon jest wart swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[887168].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Pomaga!

Używałam go dość dawno temu, gdy miałam problem z wypadaniem włosów. Poradził sobie idealnie!

Zauważyłam naprawdę dużą poprawę. Minusem jest tylko cena i to, że niestety plątał mi włosy.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[879304].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 33

dobry, ale...

Generalnie zauważyłam, że włosy po tym szamponie stały się dużo mocniejsze, lepiej się układały, mniej łamały, bardziej lśniły. Jednakże nie przestały wypadać, nad czym ubolewam, bo w przeciwnym wypadku zaczęłabym już stale kupować ten szampon. Zawiera SLS, Methylparaben, co nie dodaje mu plusów :((( ...

Używam tego produktu od: przez niecałe 2 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[753422].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Napisanych recenzji: 1

NAJLEPSZY!

Cudowny szampon , ładnie pachnie, dobrze myje, jest bardzo wydajny, włoski po nim są miękkie i puszyste. A przede wszystkim naprawdę działa. Zapobiega wypadaniu przy dłuższym i oczywiście regularnym stosowaniu. Dla mnie najlepszy i najwspanialszy!

Ilość zużytych opakowań: 3-200 ml 1-400 ml w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[718384].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Bardzo dobry szampon

Strasznie wypadały mi włosy. Poszłam do apteki kupiłam ten szampon po ok. miesiącu praktycznie nie wypada nic. Dodatkowo wcieram w głowe odzywkę jantar, używam maski Bovax\'a do wypadających i łykam Vitapil.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[710865].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Pomyłka

I oczywiście dałam się nabrać ;( kupiłam szampon w aptece za 53 zł/400ml była jakaś promocja. Przy pierwszym myciu myślałam, że to jakiś żart bo nigdy nie miałam takiego kołtuna na głowie, tragedia pół godziny rozsczesywałam no ale wieadomo to nie jest odżywka. Włosów zaczęło mi wypadać jeszcze więcej, jest całe sitko zapełnione. Myję nim włosy od ponad miesiąca ale poczekam jeszcze z miesiąc może czymś mnie zaskoczy a jak nie to juz kupiłam seboradin(19zl) i może to będzie strzał w dziesiątkę. Póki co nie polecam bo szkoda kasy.

Ilość zużytych opakowań: 1/400ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[686055].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 52

dobry produkt

Dobry szampon, ładnie pachnie, dobrze myje, jest wydajny i w przeciwieńtwie do innych szamponów leczniczych, które używałam włosy są po nim miękkie i puszyste, łatwo się rozczesują bez konieczności stosowania odżywki. Zapobiega wypadaniu przy dłuższym stosowaniu. Wrócę do niego na pewno na jesieni.
Jedynym minusem jest cena, ale cyklicznie pojawiają się duże opakowania z pompką, które można kupić w atrakcyjnej cenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[678160].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 27

Dobry... ale...

Ten szampon polecił mi lekarz na moje potworne problemy z wypadaniem włosów. Ciężko jest mi jednoznacznie ocenić czy to on mi pomógł czy też inne zabiegi stosowane w tym samym czasie.
Po długotrwałym używaniu zauważyłam że tworzą mi się na skórze głowy takie strupki, jakby duże mega płaty łupieżu i odstawiłam go po prawie dwóch zużytych butelkach. Strupki zniknęły i włosy jako tako w normie jeśli chodzi o wypadanie. Tak więc ocena będzie subiektywna dla każdego inna.

Na plus:
-zapach
-konsystencja
-wydajność (wystarcza niewielka ilość do umycia średniej długości włosów około pół łyżeczki)
-jakieś tam działanie jest antywypadające na pewno

Minusy:
-cena
-włosy są trochę cięzkie po szamponie, łatwiej mi się przetłuszczały
-strupki

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe dwie butelki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[673972].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 75

Świetny!

Problem z wypadaniem włosów miałam ogromy. Próbowałam naprawdę wielu specyfików - tańszych, droższych, ampułek, szamponów, odzywek, maseczek. Nie pomagało absolutnie nic. Włosy nie dość, że wypadały nadal, to jeszcze bardzo się od tych eksperymentów przesuszyły!

Koleżanka poleciła mi właśnie Vichy Dercos. Pomyślałam, ostatni raz zaryzykuję. Jakież było moje zdziwnie, gdy praktycznie po trzecim użyciu zauwazyłam poprawę.
Teraz problem zniknął. Włosy wypadają minimalnie - myślę, że tak jak każdemu - to naturalny proces. Nie mam już włosów na ubraniach, w wannie, na szczotce. Ten szampon naprawdę działa!
Teraz myję nim włosy już tylko profilaktycznie raz na półtora tygodnia.

Konsystencja przyjemna, dosyć gęsta. Szampon bardzo dobrze się aplikuje. Nie spływa z włosów, bardzo dobrze się pieni.
Zapach jest troszkę męski, ale mój nos się szybko do niego przyzwyczaił.

Szampon jest bardzo wydajny!!!

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego opakowania, drugie czeka w kolejce

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[619472].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

Dobry

Szampon wydajny o przyjemnym zapachu.

Sprawia że włosy są "żywsze", wzmocnione, ładnie lśniące.

Niestety nie zauważyłam aby moje włosy przestały po nim wypadać, lub chociaż odrobinę mniej ich wypadało.

Mimo braku obiecanych efektów szampon polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[611915].usefull || 0 }}% pomocna.