Control Therapy, Day Matifying Cream SPF 8 (Nawilżający krem matujący)

Control Therapy, Day Matifying Cream SPF 8 (Nawilżający krem matujący)

Nawilżający krem matujący o lekkiej konsystencji. Łatwo się wchłania, wpływa na odblokowanie porów i zapobiega przed przedwczesnym starzeniem skóry. Aktywne składniki, tioxolone bogaty w siarkę wraz z propolisem, który stanowi naturalny antybiotyk, regulują wydzielanie sebum, wpływają leczniczo na zmiany trądzikowe i dezynfekująco.
Algi bogate w sole mineralne i witaminy z grupy B działają regeneracyjnie, łagodząco i pomagają utrzymać młodą, zdrową skórę.
Aktywne składniki: kompleks Tioxolone, algi laminaria, algi fucus, propolis, olejek rozmarynowy, alantoina, kwas salicylowy.

gdyby nie skład.....

Opinie na temat tego kremu były tak dobre, że postanowiłam zaryzykować... Dopiero po zakupie postanowiłam sprawdzić skład, a ten okazał się być porażający :P

Krem- owszem, matuje cerę na pare godzin, filtry także się spisują... Lecz co mi po tym, skoro lekko zapycha skórę, a przede wszystkim codziennie dostarczam swojej buźce solidną dawkę chemii.

Nie tak miało być... Nie tak...

Natomiast, jeżeli komuś obojętne jest czy pielęgnuje swoją skórę dogłębnie, czy tylko powierzchownie- to kremik jest całkiem w porządku.

Ma fajną konsystencję, jest bardzo wydajny, szybko się wchłania i nie pozostawia żadnych tłustych warstw, jest więc idealny pod makijaż.

Jednak, widząc, jak czysto naturalne składniki cudownie wpływają na moją tłustą cerę i trądzik, postanowiłam z niego zrezygnować :)

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Cera tłusta wreszcie pod kontrolą.

Konsystencja kremu jest bardzo lekka i z tego powodu momentalnie wchłania się on w skórę. Idealnie, kiedy rano brakuje nam czasu na długie oczekiwania aż krem się wchłonie i będzie można nałożyć makijaż.
Krem matuje skórę na wiele godzin, a jednocześnie delikatnie nawilża. Nie czeka nas niemiła niespodzianka w postaci przesuszonej skóry, tak jak w przypadku niektórych kremów matujących. Kremu używam codziennie rano i widzę, że moja cera jest wygładzona, pory zwężone, a jeśli coś mi wyskoczy to goi się zdecydowanie szybciej.

Zapach dla mnie jest idealny, apteczny - ja takie uwielbiam.

Po miesiącu stosowania ubyło mi niewiele kremu, więc jest on bardzo wydajny. Kiedy się skończy, z pewnością znów nabędę go w Abacosun.

Opakowanie jest proste, ale eleganckie. Nie szpeci naszej łazienki ;)

Najlepszy jaki miałam

Krem jest, jak na razie najlepszy jaki miałam do tej pory.

Plusy:
- matuje!!!!!

gdzieś na około 5-6h, ale przy mojej tłustej cerze to i tak cud. Wreszcie się nie świece.

- wchłania się w ciągu 10 s do matu

- idealny pod makijaż, nie roluje się

- dobrze nawilża cerę

- rozjaśnia przebarwienia

- leczy wypryski

- przyjemnie pachnie

- bardzo wydajny

używam go od 2 miesięcy, a jeszcze nie ubyło go ze słoiczka

- cena adekwatna do jakości

- ładne i eleganckie opakowanie

z minusów to znalazłam jeden,
otóż krem może zatykać trochę pory. Mi zatyka przy nosie. Ale krem z kwasem na noc od razu sobie z tym radzi.

Używam go ze względu na w/w przeze mnie plusy.
Na razie nie znalazłam nic lepszego, co spełniło by moje oczekiwania.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Konturowanie Smashbox

DRAMAT!!!

Jeśli ktoś lubi ryzyko i adrenalinę to ten krem w takim przypadku sprawdza się znakomicie. Ja zaryzykowałam i nie mogłam się poznać po 4 dniach! Zaczeły mi wyskakiwać zaskórniki, pryszcze i dostałam wysypkę na szyi, która strasznie piekła.Dodam jeszcze, że nie mam trądziku, ten krem chciałam zastosować, aby wyłącznie pielęgnował moją mieszaną skórę twarzy. Na szczęście w pore zareagowałam i przestałam się samarować owym kremem. Ku mojemu zdziwieniu buzia i szyja w szybciutkim tempie odzyskała równowagę i znów jest gładka oraz bez żadnych nieprzyjemnych niespodzianek :/

+ brak
- minusów zbyt wiele by wszystkie opisać :/

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1/10 opakownia

średniak

Oprócz działalnosci nawilżającej nie zauważyłam nic specjalnego. Działania matujące - żadne, a chodziło mi szczególnie o to. Jakos zbawiennie tez nie wpłynął na moją tłustą, skłonna do trądziku cerę. Ma przyjemny zapach i dobrze się wchłania

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/2 pierwszego

DOSKONAŁOŚĆ!

Kolejny świetny kosmetyk z tej serii. Skutecznie matuje skórę, która przez cały dzień jest w idealnym stanie. Ma fajną żelowo-wodną konsystencję, która wchłania się błyskawicznie pozostawiając skórę delikatnie napiętą i gładką. Po nałożeniu ma się wrażenie totalnej ochrony przed zanieczyszczeniami. Nie zatyka porów i nie ściąga skóry. Polecam. Cała seria tych kosmetyków jest po prostu fantastyczna!

Super!

Ja kremu używalam przez ponad dwa lata! Zużyłam dwa duże opakowania i musze powiedzieć, że tak dobry krem żadko mozna spotkać.
Moim zdaniem nie zatyka porów i w przeciwienstwie do innych kremów do cery z problemami, doskonale nawilża, co jest niezmiernie istotne. nigdy nie czułam, że skóra twarzy jest choćby odrobinę napięta.

KWC!!!!

Zmieniłam go jedynie na inny, żeby skóra nie przyzwyczaiła sie za bardzo, ale napewno do niego wrócę!!!

Używam tego produktu od: 2/3 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 x 180ml

tak!

na wstepie powiem, ze kremiku używam dopiero od kilkunastu dni, ale widze, ze dobrze spisuje się na mojej skołonnej do świecenia się i zaskórników buzi. przede wszystkim konsystencja: lekka, żelowo-emulsyjna, łatwo wchłaniająca się w skórę i zostawiająca przyjemną, jakby pudrową warstewkę(to zapewne sprawka zawartej w nim skrobii kukurydzianej). dobrze matuje skóre na kilka godzin, delikatnie nawilża i całkiem przyjemnie pachnie. troche dziwny jest w wygladzie, ale to nie ma znaczenia, ważne jest przecież jego działanie! ogólnie rzecz biorąc jestem na tak, choć nie jestem do końca pewna, czy niektóre składniki kremu nie zapychają mi porów, co byłoby katastrofą w przypadku kremu dla cery trądzikowej! dlatego nie daje mu na razie kwc

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:1/4