Joico, Design Collection, Curl Definer Creme Gel (Żel definiujący loki)

Joico, Design Collection, Curl Definer Creme Gel (Żel definiujący loki)

Polecany do włosów suche i kręconych (naturalnie lub po trwałej) aby kontrolować połysk i stan loków.
Kremowy żel, który zapewnia utrwalenie, zapobiega przedostawaniu się wilgoci do włosa, odżywia i nawilża
Korzyści: Kontrola bez uczucia szorskich włosów.
Utrzymuje trwałość loków.
Rezultaty: Sprężyste, lśniące, łatwo układające się loki.

może być

Mam włosy lekko falowane, gdy nie chcę sie z nimi bawić w układanie i podkręcanie, uzywam tego zeli i mam lekkie fale. W internecie można go kupić prawie o połowę taniej. W cenie 80-90 zł za buteleczkę to lekka przesada , gdyz żelu trzeba użyć naprawde duzo , przez co nie jest wydajny.
Żel ładnie aktuwuje skret włosów, lekko je usztywnia ale nie na blaszkę , włosy są mięsiste , miękkie w dotyku . Niestety lekko matowi włosy. nastęnego dnia wystarczy lekko spryskac włosy wodą i wygnieść loki przy uzyciu dyfuzora. Powiedziałabym bnawet , z e drugiego dnia fale i lokali sa bardzie zdefiniowan e a fryzura ladniejsza.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno male + jedno pełnowymiarowe

ładny, subtelny efekt

Niedawno, po podcięciu włosów zauważyłam że zaczęły się one wyraźnie kręcić. Dlatego też zamiast kupować kosmetyki do prostowania włosów testuję teraz produkty definiujące loki.
Produkt Joico jest bardzo fajnym produktem na co dzień. Definiuje loki w sposób delikatny, nie sklejając i nie obciążając włosów. Jednak efekt ten nie jest bardzo trwały. Pod koniec dnia włosy sa już trochę rozprostowane ale i tak myje je codziennie więc nie przeszkadza mi to.
Produkt ten ujarzmia włosy i jest idealny do szybkiej stylizacji. Jednak na wieksze wyjścia wybieram coś "mocniejszego":-)

dobry, ale za drogi

Zakupiłam u fryzjera, bo spodobało mi się działanie jakie ma na włsoy- robi ładne loczki, ale ich nie sklejai nie obciążą a nawet odżywia dzięki swojemu składowi. Jest to w zasadzie mój pierwszy preparat do loków od bardzo długiego czasu, jako żę uparcie je prostowałam, więc zainwestowałam w to, co wydało mi się dobre i odżywcze za jednym zamachem.
Ogólnie jestem zadowolona, żel-krem ma lekką trochę jakby" mokrą" konsystencję, nie skleja włosów w strąki nawet jak za dużo się go nałozy.Ma troszkę drażniący zapach, ale szybko znika.Ładnie podkreśla loki, sprawia że są trwalsze ale od kiedy włosy mi podrosły to efekt ten trwa już tylko 1 dzien, potem włoski z żelem czy bez i tak nieco się rozkręcają.
Ostatnio go nie uzywałam po myciu i bez niego włosy też się nieżle kręcą, więc w sumie doszłam do wniosku, że aby osiągnać ten sam efekt można z powodzeniem sięgnąc po tanszy preparat. Także jak mi się skonczy, kupię coś tanszego!

Używam tego produktu od: 2 mieś
Ilość zużytych opakowań: połowa 1-szego

sposoby na włosy z gumką

Całkiem, całkiem...

Produkt nie skleja i nie obciąża włosów, choć w moim odczuciu jest troche zbyt gęsty. Ładnie podkreśla loki, ale ich nie usztywnia. Wystarczy użyć niewielką ilość, aby osiągnąć dobry efekt. 1 i 1/2 gwiazdki odejmuję za wygórowaną cenę i konsystencję, która mi nie odpowiada.