Joico, Design Collection, Curl Activator Revitalising Spray (Spray do loków)

Joico, Design Collection, Curl Activator Revitalising Spray (Spray do loków)

Polecany do włosów kręconych (naturalnie lub po trwałej) do utrwalania i oddzielania loków.
Zapewnia sprężystość i długotrwałe utrwalenie, ochrania i odbudowuje łuskę włosa.
Korzyści: Kontrola bez ucucia szorskich włosów.
Rezultaty: Pełne energii, długo utrzymujące się i oddzielone od siebie loki.

w sprayu
Struktura
lekkie
Utrwalenie
mocne

Znam tańsze zamienniki.

Posiadam włosy mocno kręcone, za ramiona. Średnica skrętu to mniej więcej szerokość jednego palca. Ten rekonstruktor stosowałam zgodnie z zaleceniami na lekko podsuszone włosy, po ich umyciu. Kończyłam suszenie z zaaplikowanym produktem. Efekt był fajny, miałam wrażenie, że loki są bardziej skręcone i mocniej utrwalone - efekt utrwalenia był podobny do stosowania pianki , lekko sklejonych, mokrych włosów, czego nie lubię, więc w czasie dosuszania włosy ugniatałam. Po skończeniu opakowania, z powodu braku funduszy, zaczęłam stosować drogeryjne środki. Okazało się, że praktycznie taki sam efekt daje spray do loków z firmy Joanna. Porównałam składy obydwu produktów - okazały się BARDZO podobne, różnica ceny - kolosalna!
Do tego rekonstruktora nie wrócę - nie odżywiał włosów a jedynie poprawiał ich skręt a za tą cenę mogę mieć 3 lub 4 odpowiedniki polskiej firmy.