Termiczne SPA, Kremowa pianka do mycia ciała

Termiczne SPA, Kremowa pianka do mycia ciała

Pianka ma oczyszczać, odprężać i relaksować ciało. Producent zapewnia, że pozostawia skórę dotlenioną, odświeżoną, nawilżoną i ukojoną oraz aksamitnie gładką. Ma także idealnie wyciszać emocje, zapewniając stan wewnętrznej równowagi.

Pianka jest wzbogacona wyciągami z imbiru i cynamonu, które mają działać antybakteryjnie, poprawiać mikrokrążenie i dotlenienie skóry.

Ah .. zapach..;)

Największym plusem tego kosmetyku jest jego zapach - REWELACYJNY!! Pianka jako pianka oczyszcza całkiem dobrze - skóra pozostaje gładka i pachnąca.

Bardzo bardzo polecam!!

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

rewelacja

pianka? hm..pieni sie super delikatnie.. ale wszystko co w opisie sie zgadza- skora jedwabista, zapach odpreza. Uwielbiam ten produkt i uzywam zawsze by sie zrelaksowac :)

Poecam!

Ehhh... Jest to oczywiście żel, który w piankę zamienia się dopiero w zetknięciu z wodą i skórą, czyli podczas masażu. Bardzo ładnie pachnie, nie nakłada się go na gąbkę czy myjkę, bo wtedy właśnie nie zamienia się w piankę. Bardzo fajny kosmetyk.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Eeeee raczej nie

Nie wiem skąd ta nazwa. Nijak ta konsystencja ma się do pianki. Jak dla mnie to taki żel w ładniejszym kolorze. Pachnie ładnie, jak cała seria, i jak jej większość jest taka sobie. Cena zbyt wysoka, zapach mógłby utrzymywać się nieco dłużej. Spróbować można, ale czy warto?

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:

Pianka, dobre sobie...

Nie trzeba być Sherlockiem Holmesem, żeby ustalić już na etapie zakupu, że taka z tego żelu pianka jak z Dody wokalistka. Jednak, w przeciwieństwie do Dody, ten kosmetyk całkiem da się znieść. Jedną z jego zalet jest z pewnością zapach, właściwy dla całej serii Termiczne SPA. Jest milutki, korzenno-piernikowy, więc na teraz jak znalazł :)

Cała reszta - czyli konsystencja, wydajność, pienistość - na całkiem przyzwoitym poziomie. Cena moim zdaniem za to nieadekwatna do jakości. Ale to także jest cecha wspólna serii. Tak więc braku konsekwencji nie można producentowi zarzucić ;)

Używam tego produktu od: już nie używam

super na zimę :)

Podobnie jak masła z tej samej serii, tej pianki lubię używać jak nadchodzą chłody :) Oba kosmetyki fajnie rozgrzewają i nawilżają wysuszoną centralnym ogrzewaniem skórę. Ciało robi sie gładkie i trochę bardziej ujędrnione. Zapach prześliczny, u mnie utrzymuje się dosyć długo. Szkoda jedynie, że pianka nie ma jakiegoś fajniejszego opakowania - mogłoby też być szklane, jak w przypadku masełka.

Używam tego produktu od: dłuuuugo
Ilość zużytych opakowań: 4-5

Piękny zapach i to wszystko

Nie mogłam oprzeć się zapachowi w sklepie stąd zakup tego żelu, bo pianką tego raczej nazwać nie mozna.

WADY:
-CENA- 16 zł za zel 200 ml to jednak sporo,
-ZAPACH- krótkotrwały
-WYDAJNOŚĆ- zuzywa się dosyć szybko
ZaLETY:
-ZAPACH-bardzo sympatyczny, ciepły
-KONSYSTENCJA- typowa dla takich kosmetyków, dobrze się pieni i myje.

Właściwości nawilżajacych nie zauważyłam, aczkolwiek żele kupuję głównie dla zapachu i po to żeby czymś się umyć, a nie znoszę mydeł tradycyjnych.
Szkoda, że tak ładnie nazwany kosmetyk powala tylko zapachem.

Używam tego produktu od:1 tyg.

to nie jest PIANKA azwykły ŻEL

Jestem fanką całej linii "Termiczne SPA" głównie z powodu cudownego zapachu...teraz poluje na masło do ciała :-)
Pianka ma 2 poważne jak dla mnie wady,ale zaczne od zalet. Kolor - prześliczny,złoty,opalizujący,z mieniącymi się drobinkami :-) Pianka pielęgnuje,nie wysusza, ale moja skóra nie jest problemowa więc każdy żel się w miare sprawdza...
A teraz wady :
1. TO NIE JEST PAINKA (co zreszta zauwazyły pozostałe recenzantki). Nie lubię jak producent w żywe oczy kłamie więc odejmuje gwiazdkę...
2. Zapach jest ładny,ale jak dla mnie za mało intensywny,ledwo wyczuwalny.Niestety...
Nie wiem czy kupie kolejną,raczej poszukam czegoś nowego...

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Polecam goraco

Jak dla mnie bomba ! Konsystencja zelu moze nie jest gesta, piankowa, ale to nie ma znaczenia biorac pod uwage inne zalety tego specyfiku. Pieni sie calkiem niezle, ale tu nie piana jest najwazniejsza a...kolor,ktory jest po prostu zniewalajacy ! Do tego ten zapach, ktory sprawia, ze mam ochote go raczej zjesc anizeli wykorzystac w innym celu ! Zatem polaczenie zapachu i koloru wprawia mnie w tak euforyczny nastroj, ze kopiel staje sie ceremonia, ktora wspaniale wplywa na moja psychike. Nabierajac zel na dlonie rozposcieram go sobie delikatnie po calym ciele OBSERWUJAC jego cudny, zloto-miodowy kolor ktory zmienia sie z kazdym ruchem reki.. Ach szkoda mi go pozniej splukac...Myje wspaniale, a zapach wciaz ten sam jedynie kolor zamienia sie w delikatna pianke. Moim zdaniem naprawde warto kupic bo jest boski. Teraz wyprubuje inne produkty tej serii z nadzieja iz beda rownie swietne.

Używam tego produktu od:1 miesiac

po prostu dobry żel

Zacznę od tego, że to nie jest żadna pianka, tylko zwykły, dosyć rzadki żel. Troszkę byłam tym faktem rozczarowana. Ma bardzo przyjemny, imbirowo - cynamonowy zapach. Dobrze się pieni, pielęgnuje skórę. Jednak tym, co mi się w nim najbardziej spodobało jest śliczny złocisty, opalizujący kolor.
Nie zauważyłam, żeby korzystnie wpływał na moją psychikę, ale takie obietnice można chyba z założenia między bajki włożyć. Dlatego, mimo iż nie osiągnęłam wewnętrznego wyciszenia i harmonii, nie obniżę za to oceny temu produktowi.
Obniżę za to za bardzo słabą wydajność oraz niespełnione obietnice piankowej konsystencji.

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodni